West Coast Shopify esikümnesse kuuluvad veebidisainerid ja arendajad

AWA tipptaseme auhind


Ehkki Shopify on loonud intuitiivse liidesega hõlpsasti kasutatava e-poe platvormi maine, võite otsustada, et vajate oma veebipoe kujundamisel ja seadistamisel abi, võib-olla isegi selle haldamisel ja hooldamisel.

Võite pöörduda oma kohaliku veebiarendaja poole ja küsida nende abi, kuid soovitame pöörduda ühe veebisaidi poole Shopify akrediteeritud eksperdid. Need inimesed on firmale oma töö näiteid näidanud, et neil on “põhjalikud ja autoriteetsed teadmised Shopify kohta”.

Shopify annab ülevaate kauplustest, mille taotlejad on ehitanud, ja annab Shopify ekspertide tiitli neile, kelle töö vastab nende standarditele.

Shopify ekspertidega küsitlemisel tuleb esitada viis küsimust

Kas ekspert on töötanud sarnastes ettevõtetes sarnastes tööstusharudes?
Kui kõik ekspertide portfellides asuvate kaupluste näidisnäited on pehme fookusega ja pastelsetes toonides, siis pole need võib-olla teie ehitustööriistade kaupluse kujundaja jaoks parim valik. Teise võimalusena, kui müüte digitaalseid tooteid ja teenuseid, ärge valige kedagi, kes keskendub füüsiliste kaupadega kauplustele.

Kas eksperdil on oskusi, mida otsite??
Shopify eksperdil võib olla disaini kvalifikatsioon, kuid kas nad on poe loonud nullist või kohandanud ainult olemasolevaid malle? Kas keegi, kellel on fotograafia akrediteering, on spetsialiseerunud mõnele konkreetsele tootele?

Mida ütlevad ekspertide endised kliendid oma kliendikogemuse kohta?
Lugege Shopify veebisaidilt hiljutiste klientide ülevaateid. Keskenduge arvustustele, mis käsitlevad tööd, mis on sarnane otsitavale. Pole eriti kasulik teada, et Expert sobib ideaalselt väikeste projektide jaoks, kui soovite, et ta ehitaks suure ja mitme riigi kaupluse.

Küsige eksperdilt, kuidas nad oma klientidega suhtlevad
Ja siis jälgige, kuidas nad kohtlevad teid, kui te nendega räägite. Isegi kui teie esimene vestlus eksperdiga toimub e-posti teel, kasutage võimalust rääkida nendega telefoni teel või isiklikult. Suur osa e-poe seadistamise õnnestumisest tuleb teie suhetest arendajaga.

Kas Ekspert koolitab teid Shopify kasutama?
Kui teie veebipood on üles ehitatud, on teie ülesanne hoida seda pidevalt töövalmis ja ajakohastatud, välja arvatud juhul, kui palkate kellegi hooldama. Küsige oma potentsiaalselt eksperdilt, kas ta koolitab teid, kuidas seda teha, ja kas nad on valvelauas, kui teil on küsimusi probleemide kohta, mida te ei saa lahendada?

Siin on meie valik Shopify arendajaid Põhja-Ameerika läänerannikul.

Kütus tehtud – Colbert, Washington

Kütus tehtud

Fuel Made keskendub ainult Shopify-le. Nad on spetsialiseerunud esmaklassilisele Shopify kujundusele ja arendusele ning pakuvad täielikku kohandatud disaini ja arendust. Teise võimalusena pakuvad nad lihtsalt disaini- või arendusteenuseid, kui olete juba osa protsessist hõlmatud.

Kui otsite vaid natuke abi, saate nende teenuseid tunni aja jooksul kasutada. Fuel Made tööportfell sisaldab üksikasjalikke ekraanipilte selle kohta, kuidas nad kauplusi ehitasid ja aitasid klientidel oma tooteid korraldada.

Saate loominguline – Vancouver, BC

Saate loominguline

Satel Creative on kogu e-kaubanduse jaoks mõeldud universaalteenus. Need hõlmavad kogu Shopify teenuste valikut – kujundamist, arendamist, seadistamist ja turustamist ning teie toodete fotograafiat. Nende protsessi diagramme on lihtne järgida ja nad selgitavad täpselt, mida nad teie heaks teevad ja mida võite oodata.

See ettevõte on kogenud ka müügikohtade ja varude haldamise alal. Shopify on üks kahest e-kaubanduse platvormist, mida nad kasutavad.

SeedCMS – Irvine, CA

SeedCMS

SeedCMS on Shopifyd kasutanud alates 2012. aastast ja pakuvad kõiki Shopify teenuseid. See ettevõte on spetsialiseerunud kohandatud teenustele, sealhulgas teemadele, ja rakenduste väljatöötamisele teie ainulaadsete vajaduste jaoks.

SeedCMSi veebisaidil pole tegelikku selgitust selle kohta, mida nad teevad, kuid nende töö väga paljud ekraanipildid on visuaalselt kallihinnalised ja neile on märgitud, milliseid teenuseid ettevõte sellele kliendile osutas.

WLCR – Portland, OR

WLCR

WLCR (Weinland Creative) on täisteenust pakkuv veebiarendusettevõte, mis pakub mitmekesiseid teenuseid, sealhulgas teabearhitektuuri, piltide retušeerimist ja ekraanitrükki. Nad on Shopify platvormil ehitanud alates 2012. aastast.

Nende kohta Shopify saidil saadud tunnistused on väga positiivsed. WLCR-i e-kaubanduse teenust nende veebisaidil siiski ei tõsteta, seega peate kogu teabe saamiseks nendega ühendust võtma.

Monumentaalne kujundus Co. – Portland, OR

Monumentaalne disain Co.

Monumental Design Co nimetavad end koostööagentuuriks või “minu kangelaseks”. Tundub, et nad on klientide suhtes üsna valivad, kuid soovivad heal viisil, et kõik oleksid edukad. Shopify akrediteerib monumentaalse disaini projekteerimise, arendamise ja seadistamise jaoks.

Nende enda veebisaidil öeldakse lihtsalt, et nad teevad Shopify e-kaubandust (muu hulgas veebimaterjalide hulgas). See selleks! see on üheleheline veebisait. Seejärel peate täiendava teabe saamiseks nende jaoks ühenduse saamiseks täitma vormi.

ShopPad – Oakland, CA

ShopPad

ShopPad on alates 2012. aastast kujundanud ja arendanud Shopify ekspert ning teinud koostööd tuhandete veebipoodidega. ShopPad töötab eranditult koos Shopifyga ja omab spetsiaalset mobiilset e-kaubandust.

Selle ettevõtte tehniline ekspertiis on muljetavaldav, kuna enam kui 50 000 e-poe poodi kasutavad nende loodud Shopify rakendusi. Juhtumianalüüsid täpsustavad täpselt, milliseid e-kaubanduse probleeme käsitleti. Vaadake ShopPadi ajaveebist palju kasulikke e-kaubanduse ülevaateid ja näpunäiteid.

TOOTMINE – Los Angeles, CA

TOOTMINE

Manufactur on nutikas ja loominguline agentuur, mis pakub veebiarendust, brändimist, disaini, meediat ja turundust. Nad on loetletud Shopify veebisaidil disaini, arenduse ja turunduse ekspertidena, kuid seda ei leia kusagil otseselt Manufacturi enda veebisaidil.

Vaadake digitaalse turunduse või veebisiltide all olevaid juhtumianalüüse, et näha, kus nad kauplusi lõid. Manufacturi klientide nimekiri on väga muljetavaldav ja sisaldab Capitol Recordsit, Walt Disney parke ja kuurorte ning 20th Century Fox.

2 sõbra kujundust – Sedona, AZ

2 sõbra kujundust

2 Friends Design on disainiettevõte ja Shopify saitide arendamine on koos T-särkide ja logodega vaid üks nende areenidest. 2 Friends Designi veebisait on pigem Shopify platvormi müügipikkus kui selgitus Shopify disainiteenuste kohta, mida 2 sõpra saavad pakkuda..

Ettevõttel on Pinteresti juhatus kõigist tema välja töötatud 160+ veebisaidist. Nende disainioskuste vaatamiseks soovitame teil sinna vaadata.

Aeolidia – Seattle, WA

Aeolidia

Aeolidia on keskendunud jaemüüjatele, kes on otsustanud väikestest DIY-muredest stabiilsema ja kasvava ettevõtte poole pöörduda. Nad pakuvad täielikku valikut e-kaubanduse teenuseid alates brändide identiteedi kujundamisest kuni veebipoodide ehitamiseni, kasutades Shopify, kuni turunduskonsultatsioonide ja sotsiaalse meedia juhtimiseni.

Aeolidia juhtumianalüüsid on peamiselt pehmete värvide ja uduste fookustega veebisaidid, mis võivad kajastada nende disaini tundlikkust. Nende ajaveeb on täis väga kasulikku teavet.

Mat Mullen Kujundus – San Francisco, CA

Mat Mullen Kujundus

Mat Mullen on akrediteeritud Shopify ekspert projekteerimise, seadistamise ja turunduse alal. Alates 2008. aastast on ta töötanud enam kui 100 veebipoes. Mat on kogenud väikeste ettevõtetega töötades oma esimese e-poe pood. Tema portfellis on mitmesuguseid veebipoode ja Shopify saidi klientide iseloomustused on väga positiivsed.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me