Parimad Shopify veebidisainerid ja arendajad Indias

AWA tipptaseme auhind


Shopify on mõjuval põhjusel vaieldamatu e-kaubanduse tarkvara platvorm. Enam kui 300 000 veebipoodi kasutas seda eelmisel aastal ligi 20 miljardi dollari teenimiseks. Shopify on nii populaarne, et võite nullist müümiseni minna vähem kui tunniga.

Kasutusmugavus pole ainus põhjus, miks Shopify on e-poe platvormi juht. Seda kasutatakse keerukate veebipoodide loomisel, mis võimaldavad suurepäraseid spetsialiseeritud funktsioone. Kui see on teie ülesandeloendis, vajate siiski rohkem kui tund. Teil on vaja ka Shopify ekspert sind aidata. Neid Shopify gurusid leiate kogu maailmast, kuid selgub, et paljud neist asuvad Indias.

Mis teeb Indiast Shopify ekspertide jaoks sellise kuumavoodi? Vähestes riikides on nii suur tehniliste ekspertide protsent. Madal elukallidus tähendab, et nad saavad teilt teenuste eest vähem tasu võtta.

Aga kvaliteet? See võib teid üllatada. Indias on rohkem ISO-9000 sertifikaadiga tarkvaraarendusettevõtteid kui üheski teises riigis. India ärisõbralikud eeskirjad muudavad seal äri ajamise ka lihtsaks.

Loe edasi arendajate loendit, kes aitavad teil Shopify e-kaubanduse tarkvarast parimat kasu saada.

Kloc Technologies

kloctechnologies

Veebipoes ostmine võib olla teile vana müts, kuid see on ikkagi suhteliselt uus tegevus. Te ei leia kedagi, kellel oleks aastakümnete pikkune kogemus Shopify fantastiliste veebisaitide loomisel. Siinsetel tippspetsialistidel on õnne, kui neil on käputäis aastaid.

Nii on see Kloci puhul. See India päritolu meeskond loob hämmastavaid Shopify toega veebipoode. Nad kasutavad ära kõiki funktsioone, mida platvorm pakub. Klocil on maine kiirete pöördepunktide osas. Neil on võimalik teid vaid seitsme tööpäeva jooksul töötama koos kindla e-kaubanduse saidiga.

RoyalzExpertDev

RoyalzExpertDev

See ametlik Shopify ekspert on spetsialiseerunud nn PSD-l Shopify-le. Nad viilutavad ja viilutavad teie Adobe Photoshop-i paigutuse täielikult Shopify poodidesse. Tulemuseks on veebipood, mis kasutab ära Shopify funktsionaalsust. Te ei ohverda uhket välimust.

Lihtsaim viis nende töö kvaliteeti hinnata on vaadata nende Shopify kaupluste portfelli. RoyalzExpertDevi meeskond saab teha kiiret tööd ka meililistide integreerimisel. Nad aitavad teid Etsy ja ka Facebooki lehtede osas.

Raketi pood

Raketi pood

Shopify kauplustes on lihtne aidata oma klientidel leida, mida nad soovivad, ja seda osta. Peaaegu igaüks saab seda kasutada põhiliste veebipoodide seadistamiseks. Rocket Commerce on teie ressurss, kui soovite minna tavapärasest veebipoest kaugemale.

Üks pilk nende portfooliole ütleb teile, et nad on kvalifitseeritud ja võimekad. Shopify pood vajab kliente. Raketi e-kaubandus saab Shopify turundusabi saamiseks hõõguvaid ülevaateid. See eksperdirühm pakub ka nende rajatavate saitide pidevat hooldust.

Binaarne

Binaarne

Pange see meeskond üle 60 digitaalse turunduse ja e-kaubanduse spetsialistidest koosneva meeskonna tööle teie Shopify veebisaidile. Binaarne töötab igas suuruses ettevõtetega, et luua veebipoode, mis vastavad vajadusele. Paljud ettevõtted keskenduvad ainult sellele, mida täna vaja on. Sellel ettevõttel on tuleviku kasvu planeerimise filosoofia.

Rahulolevad kliendid kommenteerivad sageli Binaari lähenemisviisi “3Q”. Nad usuvad, et kvaliteetne personal, protsessid ja kommunikatsioon on edu kolm eeldust. Binaarne valib oma meeskonnast teie vajadustele vastavad valikud. Tulemuseks on partnerlus sama palju kui töösuhe.

InfoShore

InfoShore

Agile tootlikkust soodustab e-poe pood. Nad usuvad, et kvaliteet ei tähenda midagi, kui seda ei esitata õigeaegselt. InfoShore kasutab e-kaubanduse saitidele terviklikku lähenemisviisi. Nende eksperdid kaasavad teid kõigepealt teabe kogumise missiooni. Eesmärk on tagada, et ehitatav loob soovitud tulemusi.

InfoShore on tegutsenud enam kui kümme aastat. Rohkem kui 50 täistööajaga töötajat hooldab enam kui 100 globaalse kliendi baas. InfoShore võib aidata teil seda, mida neile meeldib nimetada erilahendusteks. Nad ei võta lihtsalt Shopify platvormi ega leia võimalusi, kuidas teie idee sinna sisse mahuks.

Bluetech

BlueTech Shopify ekspert

Oletame, et olete kodutöö Shopify’is ära teinud. Otsustate, et oleks täiuslik, kui ainult sellel oleks üks puuduv asi. Bluetech on Shopify ekspert, kes annab teile puuduvad tükid. Sageli on see lahenduse mobiilne külg. Bluetechi meeskond aitab teil lisada kohandatud funktsioone, näiteks tõuketeateid, sünkroonimisvõimalusi kaupluses ja analüütilisi diagramme.

Samuti mõistab Bluetech, et veebipoe edu alus on SEO. Te ei saa neilt lihtsalt tehnilist abi. Bluetech tagab, et teie pood kasutab ära platvormi otsimootori optimeerimise võimalusi.

Koodiräpp

Koodiräpp

See meeldejääva nimega meeskond on teeninud oma maine. Kliendid kiidavad kiiresti kõrgetasemelist suhtlemist ja klienditeenindust. Code Rapper on spetsialiseerunud veebipoe seadistamise abistamisele. See ei piirdu sellega. Samuti teevad nad koostööd oma klientidega olemasolevate e-kaubanduse saitide ümberkujundamiseks. Sageli tuleb see üle minna ettevõtte platvormile Shopify Plus.

Kujundus on sama oluline kui funktsionaalsus. Code Rapperi portfoolio kontrollimisel näete sünergiat. Paljud kliendid naasevad Code Raperi juurde turunduse ja SEO abi saamiseks.

Lucenti innovatsioon

Lucenti innovatsioon

Lucent Innovation on väike meeskond, kes tegeleb suuresti disaini ja innovatsiooniga. Rohkem kui 70 tunnistust avaldavad korduvat komplimentide jada. Nad keerlevad disaini, suhtluse ja reageerimisvõime ümber.

Samuti saate lugeda kiitust Lucenti abi kohta muudelt juhtivatelt e-poe platvormidelt migreerumisel. Pidage seda meeles, kui teie uus Shopify sait on olemasoleva veebipoe sihtkoht. Lucent Innovationi meeskond on spetsialiseerunud ka eraldiseisvatele mobiilirakendustele. Need aitavad teil luua nišitooteid, kasutades Shopify platvormi.

Tripsterite arendajad

Tripsterite arendajad

Mitte iga Shopify ekspert pole spetsialiseerunud algajatele töötamisele. Tripsteri arendajad panevad nende jaoks välja tervitusmati. See meeskond peaks olema üks teie peamisi kaalutlusi, kui te pole kunagi Internetis müünud ​​ja soovite seda kasutada Shopify abil. Nad juhendavad teid kavandamise, arendamise, juurutamise ja toimingute kaudu. Protsessi lõpuks on teil mugav ja teadlik.

Graafika ja prindikujunduse võimalused eristavad Tripsteri arendajad teistest Shopify ekspertidest. Kas vajate oma e-poe logo? Kas plaanite müüa t-särke? Tripsteri arendajad saavad teid aidata mõlemas.

e-pood Genius

e-pood Genius

Shopify on tuntud oma uhkete mallide poolest. Nad on uhked, kuni hakkate oma sisu sisse panema. Noh, te ei saa Shopifyt selles süüdistada. On aeg otsida Shopify ekspert, kes aitaks teil muuta selle visuaalselt uimastamiseks, mida müüakse. Kiire pilk e-poe Geniuse saidile tagab teile, et see meeskond on ülesandega hakkama saanud.

Kas see maksab teile varanduse? e-pood Genius reklaamib teie täieliku ja töötava veebipoe jaoks 10-päevast pöördumist. Saate kasu nende nutikast mõtlemisest, lisaks saate abi asjatundlike turundussoovitustega. See algab kõigest 500 dollarise investeeringuga.

Shopify kasutamise eest tuleb maksta ootamatut hinda, kuid see ei maksa raha. Platvorm on nii mitmekülgne, et sageli on keeruline aru saada, mida peaksite kasutama või kuidas seda kasutada. Inimesed on raskustes valikuvõimaluste ja integratsiooni osas. Otsustamatus lükkab teie turule toomise edasi. See maksab teile.

Teie ajale on lisatud rahaline väärtus. Väikeste detailide üle higistamine näib vaevalt investeeringu hea tootlus. Indias tegutsev Shopify ekspert saab teid minimaalse kuluga üles töötama. See võib lihtsalt olla parim investeering, mida saate teha.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map