Parimad Shopify veebiarendusettevõtted Ühendkuningriigis

AWA tipptaseme auhind


Miks Shopify?

Eksperdid hindavad Shopify’i järjekindlalt kui e-kaubanduse tarkvara standardit, millega võrreldakse kõiki teisi e-kaubanduse platvorme. Meie eksperdid nõustuvad, et see on parim saadavalolev e-kaubanduse tarkvara. Oleme üksikasjalikult kirjutanud ka Shopify oma e-poe poe käivitamiseks kasutamise plusside ja miinuste kohta.

Shopify arendaja leidmine

Kui olete selle otsustanud Shopify on kindlasti teie jaoks, järgmine samm on leida arendaja, kes kujundaks ja ehitaks teie veebipoe ning võib-olla toetaks seda juba selle käivitamisel. Muidugi võiks ka ise hakkama saada, sel juhul peaksite ikkagi seda artiklit igaks juhuks lugema. Lisaks on paljudel neist Shopify ekspertidest suurepärased ajaveebid, mis sisaldavad palju kasulikku teavet.

Parimad Shopify eksperdid Ühendkuningriigis

Oleme selles valikus abiks olnud, uurides Ühendkuningriigi Shopify eksperte. “Shopify Expert” on Shopify poolt välja antud akrediteering, mis näitab, et inimene või ettevõte on hinnatud partner, kellel on tõestatud, et tal on “Shopify põhjalikud ja autoriteetsed teadmised”. Need eksperdid pakuvad lisandväärtusteenuseid, millele Shopify usaldab.

Mida Shopify ekspert pakub

Shopify eksperdiks saamiseks peavad üksikisikud või ettevõtted tõestama, et nad on loonud viis või enam aktiivset kauplust. Eksperte on viis kategooriat:

 • Kujundus – peab nende kaupluste jaoks olema teema nullist üles ehitanud
 • Seadistamine – nende poodide põhiline seadistamine ja teema kohandamine
 • Turundus – nende kaupluste tõestatud turunduskampaaniad
 • Fotograafia – omada tootekeskset fotoportfelli Shopify klientidele
 • Areng – lõi rakenduse poe jaoks rakenduse või ehitas toimivad kohandatud integratsioonid

Shopify eksperdi staatuse taotlejatele ei piisa, kui saadate näiteid ükskõik millises neist kategooriatest. Shopify ekspertide meeskond vaatab kõik esildised üle, et veenduda, kas töö vastab nende standarditele. Taotlejatele võib anda Shopify eksperdi staatuse ühes või mitmes neist kategooriatest.

Lisaks kõrgematele Shopify oskustele omavad Shopify eksperdid vastuseid kõigile päringutele kiire reageerimise eest ning suhtlevad avatud ja ausalt kõigi oma klientidega; ühesõnaga, väga professionaalne.

Shopify eksperdid on Shopify kaubamärgi suursaadikud ja nende roll on tagada, et kõigil nende klientidel oleks positiivne ja väärtuslik kogemus, hoolimata sellest, milliseid teenuseid nad ostavad.

Järgmine samm

Nüüd on teie ülesandeks otsustada, milliseid teenuseid peate oma Shopify veebipoe üles ehitamiseks ja ostmiseks ostma. Kas vajate kujundamist, seadistamist, turundust, fotograafiat või arendustööd või mõnda nende kombinatsiooni? Ja võib-olla on mõni tugi siis, kui teie kauplus tegutseb. Igal järgneval Shopify eksperdil on oma tugevused. Lugege artiklit hoolikalt ja külastage veebisaite, mis teile meeldivad.

Shopify eksperdid Suurbritannias

Teeme veebisaite

Teeme veebisaite - veebidisaini firma

Nimi We Make Websites ei kajasta seda, et selle ettevõtte disainimisel, ehitamisel ja turundamisel on Shopify reitingus nr 1. Nende endi kui loomingulise jaemüüja identifitseerimine ilmub hästi nende endi veebisaidil, kus on üksikasjalikud näited kliendi tööst ning selged selgitused nende teenuste täieliku valiku kohta koos hindadega.

We Make Websites on lõpule viinud üle 370 projekti ja üle 40 000 e-poe jaemüüja luges oma igakuist nõuandeblogi. Vähemalt selle kasuliku teabe ja juhiste saamiseks külastage veebisaiti We Make Websites.

Swanky Apple

Swanky Apple - veebidisaini ettevõte

Swanky Apple armastab “veebi, prindi ja mobiilseadmete jaoks huvitavate asjade loomist”. Nende veebisait kajastab seda vähese võtmega lähenemist nende tööle, millest Shopify kaupluste ehitamine on vaid üks aspekt.

Swanky Apple keskendub teie poe ja mitte tingimata e-kaubanduse äri arendamisele ning nad eelistavad kohandatud disaini. Kuid teil on juurdepääs nende muudele loometeenustele, sealhulgas bränding, otsing ja sotsiaalne turundus.

inspira

Inspira - veebidisaini ettevõte

inspira veebisaidi avaleht annab ülivõrdes lubadusi – vinge loominguline töö, eesrindlik areng, fanaatiline tugi. Nad on väga kogenud – nad on Shopify poode ehitanud alates 2007. aastast, hüpates kõigest kaheksa kuu jooksul pärast tarkvara avalikkusele avaldamist.

Ehkki e-kaubandus on vaid üks neljast inspiratsiooniteenuse pakkumisest, on sellel siiski oma spetsiaalne veebileht. Saadaval on täielik valik e-kaubanduse teenuseid – kujundamine, kodeerimine, turundus ja tugi.

Vitamiin London

Vitamin London - veebidisaini ettevõte

Vitamin London on digitaalse tootedisaini agentuur, mis keskendub füüsilise ja digitaalse läbipaistvatele erinevustele. e-kaubandus on vaid üks digitaalsetest teenustest, mida see ettevõte pakub.

Vitamiini Londoni veebisaidil olevad klientide näited on kõik visuaalselt uimastavad, nagu ka veebipoed, millele on lingitud Shopify ülevaatesaidi kaudu. Võtke siiski arvesse, et e-kaubandus pole teenus, mida reklaamitakse Vitamiini enda veebisaidil.

Maasikas

Maasikas - veebidisaini ettevõte

Maasika fookuses on e-kaubandus, mis on väljastpoolt seda maailma. See loominguline turundusagentuur on teiega Shopify kogemusel igal sammul kaasas. Maasikas saab seadistada teie uue poe või aidata teil viia oma olemasoleva poe järgmisele tasemele.

Nad loovad teile rakendusi, sealhulgas andmete juhtpaneeli, kui Shopify ei tee seda, mida vajate. Kui vajate pidevat abi, rääkige nendega kohandatud tugikorrast. Ja laadige alla nende e-kaubanduse tasuta juhend.

eastside co

Eastside'i veebidisaini ettevõte

Lääneriikide koostöö. eksisteerib selleks, et ehitada Shopify poode, ja nemad peavad neid sadu ehitama. Nad pakuvad oma teenuste hinnataset kolmel tasemel, alates väikestest disainimuudatustest kuni täieliku kohandatud kujunduseni.

Lääneriikide koostöö. töötab teiega ka SEO, digitaalse turunduse ja sotsiaalmeedia valdkonnas, et teie pood oleks hõlpsalt Internetis leitav. Neid tasub vaadata, kui teie ettevõte kuulub mõnda nende kategooriasse: mood, söök ja jook, kodu ja elustiil.

NoirLuxe

Noir Luxe - veebidisaini ettevõte

Noir Luxe kirjeldab end digitaalse loomeagentuurina. Selle Shopify teenus on pika loendi lõpus teistest teenustest, mis keskenduvad peamiselt visuaalsele kujundusele, sealhulgas kunsti suund ja moeillustratsioon.

Ja selle töö näited on uhked. Noir Luxe on Shopify häälestamise ekspert ja pakub disaini ning mõningaid haldusteenuseid; Enamik nende kliente haldab oma saite ise. Vaadake Noir Luxe’i, kui teie tähelepanu on suunatud visuaalselt uimastamise e-poe hankimisele.

Avaldus

Avaldus - veebidisaini ettevõte

Avaldus esitleb ennast mõttetu veebisaidi kaudu, mis aitab teil laiendada oma e-kaubanduse ettevõtet tõestatud kolmeastmelise ärimudeli abil. Näidatud kliendinäited on kindlad ja pole visuaalselt kallihinnalisi, ehkki mõned neist on kohandatud disainiga. Avalduses keskendutakse e-kaubanduse äripoolele ja see sobib neile, kes vajavad abi oma Shopify e-kaubanduse ettevõtte digitaalse strateegia ja turunduse osas.

Belle Digital

Belle Digital - veebidisaini ettevõte

Belle Digital loob “kaunid ja ainulaadsed e-poe kauplused Shopify’s”. Nad loovad kohandatud Shopify ettevõtteid, mitte ainult poeketi. Nad on seadistamise eksperdid ja teevad teiega koostööd ka teie poe turundamisel.

Nende enda veebisait on visuaalselt uimastatav pehmete värvide ja pehme fookusega, mis kajastub nende töödes toodud näidetes. Belle Digital tuvastab nende klientide kategooriad nagu mood, tervis ja ilu, kodu ja elustiil ning lapsed ning nende veebisaidil on see naiselik tunne.

Veealune püstol

Underwater Pistol - veebidisaini ettevõte

Veealuse püstoli ikoon on meessoost superkangelane, kes esindab neid digitaalsete tõrkeotsijatena. Selle tagasihoidliku ettevõtte päritolu on koostöö loomeettevõtetega ja see on endiselt nende südames.

Nad on oma oskuste osas pisut ebamäärased, nad on juba mõnda aega e-poe poode ehitanud ja “üsna vähe” õppinud. Underwater Pistols ehitab teie Shopify kaupluse, aitab teil turundamisel ja teie copywritingul.

Lisateave Shopify ekspertide KKK kohta
siin.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map