Parimad New Zeland Shopify veebidisainerid ja arendajad

AWA tipptaseme auhind


Analüüsi halvatuse seadmine ei võta palju aega, kui vaatate kõike, mida saate teha Shopify. See võimas e-poe platvorm on vaieldamatu kuningas paljudel põhjustel. See, mis tundub lõputu, on nimekirja tipus. Kas olete kindel, et seadistate selle õigesti? Kas olete isegi kõigist kelladest ja viledest teadlik?

Võib-olla on aeg kutsuda ekspert, Shopify ekspert. Shopify gurusid on kogu maailmas, kuid paljud neist asuvad Uus-Meremaal.

Oota, mida nad seal all teevad? Selgub, et vähestes riikides on suurem e-kaubanduse spetsialistide kontsentratsioon. Riigis on turvaline, turvaline ja stabiilne ettevõtluskeskkond. Lihtne maksusüsteem, mis teeb ülemaailmse kaubanduse hõlpsaks.

Uus-Meremaa suurim eksport on tehnoloogia. Rekordiline kasv andis eelmisel aastal majandusele ligi 10 miljardit dollarit. Valitsus toetab tehnoloogiat ja innovatsiooni majanduse kasvatamise viisina. See on keskkond, mis julgustab inimesi, kellest saavad Shopify eksperdid.

Lugege edasi arendajate loendit, kes aitavad teil Shopify parimaid võimalusi ära kasutada.

Kõik ümberringi vinge

Tasku väljak

Tasku väljak

See täisteenust pakkuv agentuur viib teid kaugemale kui Shopify veebipoe seadistamine. Ja see on oluline. Ainuüksi tehnoloogia ei müü. Teil on vaja digitaalset strateegiat, mis loob teie brändi. Teadlikkuse suurendamiseks peate kasutama meediat. Kokkupuute suurendamiseks peate integreerima ka sotsiaalmeedia. Pocket Square kasutab seda terviklikku lähenemisviisi e-kaubandusele.

Kui olete moe- või elustiilibränd, pöörake sellele agentuurile esmatähtsat tähelepanu. Neil on portfell kauneid, tõhusaid ja lihtsaid näiteid. Portfell näitab, mida saate Shopifyga teha, kui lükkate selle piiridesse. Olete uhke veebipoe kasusaaja. Samuti on teil edu saavutamiseks täielik strateegia.

SPF-i veebisaidid

SPF-i veebisaidid

See puudutab tänapäeval kõike mobiili kohta, eriti kui teil on veebipood. Mobiiliseadmed viskavad veebipoes takistusi ja piiranguid, isegi Shopify jaoks. SPF-i veebisaidid teavad, kuidas neist kõigist kõrvale hoida.

Sirvige portfooliot, et saada ülevaade selle agentuuri võimaluste ulatusest. Viimaste klientide tunnistused märgivad eripärana kiireid pöördeid. Teised juhivad tähelepanu kannatlikkusele ja treeningud aitavad teie tehnilisi teadmisi paremaks muuta. Kui olete SPF-i teie jaoks valmis, saate oma poe hallata.

Tuletõrje

Tuletõrje

See 10-liikmeline meeskond töötab rahvusvahelise kliendi nimekirjaga. Nad mõistavad, et te ei müü ainult tooteid või teenuseid. Samuti reklaamite brändi. Kui viite neile oma Shopify projekti, saate abi projektihalduse, turunduse ja SEO osas. Nad ei sea teid lihtsalt lahti ega vabasta teid. Firebrand järgneb toetusele ja koolitusele. Teil on valikuid, mis aitavad teil mõista veebipoe mõju müügile.

Tutvuge Firebrandiga lähemalt, kui kavatsete oma Shopify poodi integreerida otsevedude ja mitme kanaliga müügi. Nad on spetsialiseerunud kolmandate osapoolte logistikale, varude haldamise rakendustele ja vahetarkvara pakkujatele.

Elementaarsed

Elementaarsed

Mitte kõik Shopify eksperdid pole platvormil ainuõiged. Nad saavad meelitada rohkem kliente, pakkudes abi konkureerivate e-kaubanduse platvormidega. Mõned ettevõtted, nagu näiteks Elemental, eelistavad spetsialiseeruda. Nad teevad ühte ja see on ka see. Sellega on teid tervitatud, kui külastate nende veebisaiti. “Loome Shopify poodide veebisaite,” on kõik splash leht öelda.

See fookus on eeliseks siis, kui olete just asutamas või soovite olemasolevat kauplust ümber kujundada. Meeskond on kogunud rohkem kui 30 Shopify saidi klientide rahulolu. Erinevalt teistest Shopify asjatundjatest on need kiidusõnad vaid nädalate või kuude vanused. Pidage meeles Elementalit, kui vajate vedelikuviisardit. See on patenteeritud kodeerimiskeel, mida Shopify kasutab oma platvormi toiteks.

Rasked hitters

Zyber

Zyber

See 100% Uus-Meremaa omandis ja hallatav agentuur asutati 2009. aastal. Enam kui 20 loomeeksperdist koosnev meeskond on aidanud rohkem kui 1000 ettevõttel võrku pääseda. Zyber aitab enamat kui lihtsalt aidata klientidel Shopify kauplusi üles seada ja neid hallata. Nad loovad rakendusi kogu platvormi täiustamiseks. Zyber Meie tootefilter kasutab sadu Shopify kauplusi müügi suurendamiseks.

Zyber töötab kõigepealt teie Shopify saidi seadistamisel, seega on see kooskõlas teie äritavadega. See võimaldab teil rohkem keskenduda müümisele ja vähem veebipoe pidamisele. Nad on lõbus ja pingevaba grupp, kuid ärge laske sellel end lollitada. Need tähendavad äri ja saavad selle korda.

Lucid

Lucid

Te ei tohi äritegevust jätkata, kui teil pole rahulolevaid kliente. Lucid on aidanud inimestel Shopify saite üles seada alates 2007. aastast. Meeskond usub, et algusest peale kaasamine määratleb edu. Nad kutsuvad kliente kaasama neid isegi esialgsesse ajurünnakusse. Lucidi portfoolio jagab näiteid, mis ulatuvad põhilistest teemamuudatustest kuni täielike kohandatud kujundusteni.

See Shopify ekspert on spetsialiseerunud ka kohandatud rakenduste arendamisele. Mõelge neile tõsiselt, kui teil on vaja platvormi funktsionaalsust laiendada.

CyberWorkshop

CyberWorkshop

Shopify on hostitud e-kaubanduse tarkvara platvorm, kuid kõik teie veebipoe osad ei pruugi seal asuda. CyberWorkshop on spetsialiseerunud teie integreerimise abistamisele, nii et kõik toimiks hästi. Kliendid otsivad neid väliste funktsioonide, nagu e-post, YouTube ja Google Apps, konfigureerimiseks.

Kui teil on neid teenuseid vaja, seab CyberWorkshop teile teenuse Google Apps for Business paketi. Varasemad kliendid väidavad, et CyberWorkshop võtab vastu taotlusi, millest teised on eemal käinud. Miski pole rohkem kompliment kui korduv äri. Paljud tunnistused väidavad, et nad on CyberWorkshopile täiendavaid projekte andnud.

Turundusgurud

Zeald

Zeald

See täisteenusega disainifirma on välja töötanud saidid tuhandetele väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele. Nad on tegutsenud alates 2001. aastast ja nad on Uus-Meremaal suurim omataoline agentuur. Shopify eksperdina saavad nad teid aidata e-kaubanduse turundusaspektide osas.

Shopify pakub kasvavat komplekti turundus- ja SEO-tööriistu, mis aitavad müügivihjeid hõivata. Need tööriistad pole keerulised, kuid on siiski keerukad. Zeald aitab teil tööriistade mõistmisel aru saada ja brändingu optimeerimiseks teevad nad teiega koostööd. Kas peaksite oma veebipoe selles olulises osas lootma ainult Shopify-le? Vastus on eitav. Zeald saab aidata ka sellistes valdkondades nagu AdWords, copywriting, sotsiaalmeedia, SEO ja ajaveeb.

Seadistamine ja näpunäited

Natalie Leigh

Natalie Leigh

Mitte kõik Shopify eksperdid pole meeskonnad ega rühmad. Näiteks Natalie Leigh töötab üksi. Ta eelistab töötada Shopify ja WordPressi e-kaubanduse saitidel. Tema Shopify saidid on lihtsad ja elegantsed. Ostukogemust ei takista miski.

Mõned Natalie kliendid soovivad lihtsalt abi ühe olemasoleva Shopify malli viimistlemiseks. Ta teeb sellest vähe tööd ja tema tasud on taskukohased. Teised soovivad ainulaadset saiti. Natalie on selles spektri lõpus sama mugav. Tema mõistmine ja kannatlikkus eemaldab veebipoe loomise ja käivitamise stressi.

Vastuvõtlik meedia

Vastuvõtlik meedia

Seadistamine ja käivitamine on alles algus. Keegi ei tea seda paremini kui Dave Woodard ettevõttest Responsive Media. Ta teab, et ei jäta teiega hüvasti niipea, kui müük algab. Saate teada asju, mida tuleb muuta, ja ta on käes, et veenduda, kas see on tehtud.

Nii võite avastada, et vajate teenuseid, mis jäävad teie algse projekti raamest välja. Dave on ka siin abiks. Iseloomustused räägivad Dave’i abist näiteks voldikute kujundamisel ja isegi raamatukaante valmistamisel. Tema põhjalikud teadmised Shopify kohta pakuvad teile kiireid vastuseid ja innovaatilisi lahendusi.

Inimesed võrdlevad Shopify oma uues autos sageli selle väljamõeldud raadioga. Nad teavad, et sellega saab teha palju enamat kui lihtsalt muusika esitamine, kuid kellel on aega seda välja mõelda? Muidugi võisite lihtsalt lugeda kasutusjuhendit. Kuid isegi siis ei pruugi te aru saada, kuidas seda kasutada.

Me pole kindlad, kas leidub inimesi, kes teenivad elatist ja aitavad teil mõista, kuidas autoraadio kõiki funktsioone kasutada. Me teame, et teie Shopify poe jaoks on selleks palju eksperte.

Mõned äri parimatest asuvad Uus-Meremaal madalamal. Need aitavad teil Shopify parimat kasu saada, olgu see siis suur pood nullist või vaid mõni lihtne näpunäide. See on hästi kulutatud raha.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map