Parimad idaranniku Shopify e-kaubanduse platvormi veebidisainerid ja arendajad

AWA tipptaseme auhind


Vau!, Shopify, kas sa oled kunagi üks võimas platvorm! Tänu lihtsale ja intuitiivsele liidesele saab peaaegu igaüks muuta ho-hum-i veebipoe keerukaks iluasjaks. Kas teie kohta pole midagi sellist, mis poleks täiuslik? Noh, jah, on olemas.

Saate teha nii palju, et teie võimalused võivad muutuda üle jõu. Lubate end muuta peaaegu ükskõik milliseks. See on fantastiline, kuid see võtab kellegi, kes teab, mida nad teevad. Aga muidugi, sa oled Shopify. Sa arvad kõike.

Näita Shopify eksperdid. Need Shopify gurud elavad ja töötavad kogu maailmas, nii et neid on lihtne läheduses leida. Siin on nimekiri idaranniku soovitatud arendajatest. Nad seisavad kohal, et aidata teil Shopify parimaid võimalusi ära kasutada.

Lugege edasi arendajate loendit, kes aitavad teil Shopify parimaid võimalusi ära kasutada.

Meid märgatakse

Meid märgatakse

See meeskond teab, mida on vaja teie Shopify Plusi poe üles ehitamiseks juba algusest peale. See on siis, kui alles alustate. Kas teil on juba Shopify pood? Kas nad on teinud auditi. Nad vaatavad kapoti alla ja soovitavad parandusi, mis täiustavad teie veebipoodi. Pöörake sellele Shopify eksperdile veel mõnda tähelepanu, kui soovite seda sama. Nad veedavad aega veendumaks, et kõik on samal lehel. Veete koos aega saidiplaanide, vooskeemide ja kaadriraamide ülevaatamiseks ja arutamiseks.

See Shopify ekspert on ka Adwordsi spetsialist. Nad saavad luua tõhusaid AdWordsi kampaaniaid, mis suunavad liiklust teie Shopify veebisaidile. Nad aitavad ka SEO-l, nii et saate aja jooksul tõsta oma Shopify edetabelit.

Käsk C

Käsk C

Kas olete isegi kindel, et Shopify sobib teile? See meeskond valib lähenemisviisi, mida nad nimetavad “kõigepealt sobivaks”. Nad on töötanud Shopify platvormiga alates selle kasutuselevõtust 2006. aastal. Nad lisasid abi Shopify Plussist 2014. aastal.

Kas käsk C on teie jaoks õige Shopify ekspert? Nad eelistavad töötada klientidega, kelle aastane käive on vahemikus 1 kuni 10 miljonit dollarit. Sellele tasemele jõudmisel vajate ka tugevat projektijuhtimise tuge. Meeskond on selles valdkonnas silmapaistev. Need aitavad ka teil paremini mõista e-kaubandust ümbritsevat tehnilist kõnepruuki.

Genoom

Genoom

Teate, et olete Genomi veebisaidi kodulehele jõudes leidnud midagi erilist. Stiil ja disain on e-poe olulised komponendid. Nad on oma disainitöö eest auhindu võitnud. Shopify partnerite ajaveeb andis Genomile 2016. aasta parima e-kaubanduse disaini auhinna auväärseks tunnustuseks töö eest, Mpowerd. Kas vajate täiendavat indu, et neid kontrollida? Frank Sinatra Enterprises valis oma veebisaidi kujundamiseks ja ehitamiseks genoomi.

Genoom on ka käivitusinkubaator. Kui soovite läheneda oma veebipoele selle filosoofia põhimõttel, hindate nendega koostööd.

Lihtsustatult

Lihtsustatult

See idaranniku meeskond on ehitanud enam kui 550 kauplust, mille toiteallikaks on Shopify ja Shopify Plus. Kauplustes on müüdud enam kui 3 miljonit toodet, käive on üle 70 miljoni dollari. Kas vajate selle Shopify eksperdi kontrollimiseks veel põhjust?

Simplistic on täisteenindusega rühm. Need aitavad teil muuta Shopify platvormi, et luua ainulaadne ostukogemus, mis töötab laua- ja mobiilseadmetes. Võrgustiku televisioonis pakutavate ettevõtete e-kaubandust haldavate välkpoodide loomise maine on Simplistic omandanud maine. Need veebipoed käsitlevad ja täidavad tuhandeid samaaegseid müüke ning jälgivad reaalajas müüki.

Tünn NY

Tünn NY

Brändid, keda tunnustate, teevad koostööd Barrel NY-ga nende Shopify lugude loomisel. See on oluline kahel põhjusel. Esimene on ilmne. See kinnitab, et sellel Shopify eksperdil on suurepärane maine. Teine põhjus pole nii ilmne, vaid sama asjakohane. See näitab teile, et Shopify on platvorm, mis volitab selliseid tuntud kaubamärke nagu KIND Snacks.

Kas olete mittetulundusühing? Barrel NY soovib sinust kuulda. Nad annetavad igal aastal üle 500 tunni, et aidata mittetulundusühinguid nn barrelitoetustena. Nad aitavad teil muuta Shopify’i nii, et saaksite seda annetuste saamiseks kasutada.

Verbaalne + visuaalne

Verbaalne + visuaalne

Kas teie toote või teenuse müümisel on takistusi või takistusi? Verbal + Visuali meeskond aitab teil neist paremal hüpata. Nad on veebimüügi suurendamise eksperdid, automatiseerides protsesse, mis sageli põhjustavad hüljatud ostukorve.

Siin on näide. Üks nende hiljutisi kliente oli veebipõhine veinipood. Verbal + Visual aitas neil ainulaadsel viisil nõutud vanusekinnituse väljakutsetega toime tulla. Pood nägi 100-protsendilist investeeringutasuvust vaid 4 kuuga. Nende konversioonimäär tõusis 25% ja põrkeprotsent langes 30%.

Limonaad NY

Limonaad NY

Luksuskaupade müügiga seotud veebikauplused esitavad ainulaadseid väljakutseid. Küsige näitlejalt Gwyneth Paltrowilt. Ta soovis luua veebipoe, mis müüb avastatud luksustooteid ja -teenuseid. Paltrow pöördus abi saamiseks Limonaadi NY poole. Tema veebipoes on lai valik tooteid, alates orgaanilistest nahahooldustoodetest kuni kõrvaklappideni.

Ärge laske meeskonna lihtsal veebisaidil teid petta. Nad ei ole helded üksikasju selle kohta, kuidas nad teiega töötavad. Selle põhjuseks on asjaolu, et teie Shopify kauplusesse pakutavate lahenduste jaoks pole küpsiste lõikurit kasutatud. Ära karda. Lõpuks jõuate kauplusesse, mis rafineerib rafineeritult.

Kasvusäde

Kasvusäde

Sellel Bostonis asuval Shopify eksperdil on maine klientide konversioone loovate veebipoodide kavandamise ja ehitamise poolest. Nad usuvad, et teie pood peaks olema nii turunduse kui ka müügi tööriist. Growth Spark kasutab tulemustele orienteeritud lähenemisviisi. See ühendab liiklust suurendavad veebiturunduskampaaniad ja konversioonidele orienteeritud kasvu.

Auhinnatud disainiagentuur tuvastab ja viib ellu ainult neid elemente, mis annavad kiireid tulemusi ja positiivset mõju. Käivitate oma Shopify poe kiiremini, kui arvasite võimalikuks. Sealt alates toetavad nad teid tulemusi jälgides ja ehitades välja valdkonnad, kus kasv on kõige paljulubavam.

Piiranguteta kaubandus

Piiranguteta kaubandus

Nad on pärit Massachusettsist. Nende eripära on iPhone, iPad ja Androidi mobiilse kaubanduse rakendused veebipoodidele. Piiranguteta kaubandus aitab teil pakkuda rikkalikku mobiilse kaubanduse kogemust. See suurendab klientide kaasatust ja konversioone. Kaasake see meeskond, kui soovite integreerida push-sõnumside, nii et kliendid näevad teie viimaseid pakkumisi.

Veebikaubandusest on saanud mobiilne kogemus. Piiramatu kaubanduse kliendi nimekiri on selline, nagu on populaarsete kaubamärkide „kes kes”. See hõlmab selliseid ettevõtteid nagu Sears, Shoe Carnival, Miller Beer ja Rockport. Piiranguteta kaubandus võtab kõik teie käest. Nad kavandavad, ehitavad ja hooldavad teie veebipoodi. Istuge ja puhake.

Mark Henderson

Mark Henderson

See Shopify ekspert kasutab Shopify kaupluseehituses pakettlähenemist. Kas otsite lihtsalt põhiseadistusi? Mark hoolitseb selle eest teie eest, sealhulgas fondid, aktsentvärvid ja päise pilt või logo. Teil on vaja oma maks ja saatmiskulud üles seada. Ka see on lisatud.

Kas vajate täpsemat abi? Alustage protsessi kindla sissemaksega ja makske vastavalt vajadusele. Mark saab kohandada ükskõik millist Shopify teemat ja integreerida vajalikud rakendused. Projekteerimis- ja konfigureerimisteenuseid hinnatakse teie eest, nii et te kontrollite alati eelarvet. Mark töötas välja populaarse Shopify rakenduse nimega Makske, mida soovite. See aitas ühel tema kliendil koguda sotsiaalsetel põhjustel üle 1,4 miljoni dollari.

1 Digitaalagentuur

1 Digitaalagentuur

Nad on täisteenust pakkuv agentuur, kuid juhivad tähelepanu, et 99% nende võetud projektidest on suunatud e-kaubandusele. Nende tegevjuht on olnud seotud e-kaubanduse veebisaitide kujundamise, arendamise ja turustamisega alates 1999. aastast. Ta on aidanud leida mitme miljoni dollarilisi e-kaubanduse alustajaid. Saate kasu tema tohutust tööstusalasest kogemusest.

1 Digitaalagentuur usub, et veebipoodide edukas kujundamine on vähendamise protsess. See peaks eemaldama viivitused ja segaduse. Nad teevad teiega koostööd algusest peale või saavad teid aidata ümberkujundamisel. Tihedad pealkirjad ei hirmuta neid. Nad saavad teid käivitada kuni 80% kiiremini, kui alustate ühe Shopify valmis premium-malliga.

Kujundus: Bold

Kujundus: Bold

Üle 20 rahuloleva kliendi on võtnud aega, et jätta Shopify eksperdi Wim Tubbaxi kohta iseloomustused. Paljud neist klientidest räägivad koostöö sügavast tasemest, mis toimub projekteerimisprotsessi käigus. Turundus on e-kaubanduse lahutamatu osa. Wim aitab teid ka teie uudiskirja kampaaniate koostamisel.

Tähelepanu detailidele on teine ​​korduv teema, mille leiate. Kliendid märgivad, et see hõlmab nii tehnoloogiat kui ka disaini. Saate kasu sujuvast toimimisest. Teie kliendid kasutavad ära paremat ostukogemust. Vaadake portfelli ja näete, miks see Shopify ekspert nii suurepäraseid soovitusi saab.

ICEE sotsiaalne

ICEE sotsiaalne

Ärge jätke veebipoe sotsiaalse meedia aspekte tähelepanuta. ICEE Social leiab, et see on nii oluline, et nad on teinud selle erialaks. Vaadake nende veebisaidi ajaveebi. Nad armastavad rääkida sellest, kuidas saab Shopify platvormi kasutada eksklusiivsete kaupluste loomiseks.

Õpid näiteks, et Eeldatavalt kasvab B2B turg 2020. aastaks 6,7 triljonini dollarini kauba brutoväärtuses. ICEE Social on valmis näitama teile, kuidas saate kujundada hulgimüügipoe, et jäädvustada osa sellest tulude voogust. Shopify omab ka võimsat tööriista brändide tutvustamiseks, kellega koostööd teete. Veel üks ajaveebi artikkel räägib sellest, kuidas saate Shopify abil brändi lehe üles seada.

TVP Industries

TVP Industries

See New Yorgi agentuur usub, et teie spetsiaalne e-poe pood on parim lahendus ja Shopify ei saa peksa. Kas on ime, et nad on Shopify ekspert? Võite oodata teiste pakutavaid tavalisi teenuseid, kuid valmistuge üllatuma mõne ootamatu täienduse abil.

TVP Industriesil on juurdepääs enam kui 600 000 esmaklassilisele kaubavalikule. Kui ükski neist kaubamärgitoodetest teie heaks ei tööta, võib see olla tellimusvalmis. See on vaid protsessi esimene osa. Te vajate ka täitmislahendusi. TVP Industries loob kaupade voolavuse tagamiseks levitamise, täitmise ja saatmise strateegilise plaani. Nad saavad hakkama isegi klienditeeninduse vajadustega.

Minion tehtud

Minion tehtud

„Lihtsalt öelge meile, mida soovite” on midagi, mida te sellest Shopify eksperdist kunagi ei kuule. Sa hindad nende strateegilist lähenemist. See algab intensiivse uurimistööga. Tulemuseks on üksikasjalik tehniliste nõuete ja omaduste dokument. Kvaliteedi tagamine ja jõudluskontroll algavad juba ammu enne seda, kui teie veebipoodi kunagi nähakse. Pärast käivitamist jätkub tagasiside ja tutistamine.

Peaaegu 90 klienti on Minion Made jaoks tunnistusi jätnud. See on visklemine. Peaaegu pool juttu sellest, kuidas Minion Made suutis võlukunsti luua just ebamäärasest ideest. Teine pool kiidab Minion Made’i konkreetsete taotluste integreerimise eest, mis tunduvad ulatuvat kaugemale sellest, mida Shopify suudab teha.

Seltskondlikult

Seltskondlikult

Enamik Shopify projekte jaguneb kolmeks. See on põhiline seadistamine, migreerimine või kohandamine. See Shopify Expert asub linnas Chicago. See pole tegelikult idaranniku aadress, kuid see on väärt teie tähelepanu. Nad saavad teid aidata kõigis neist 3.

Kui teil on vaja vaid põhiseadistusi, saab Socialmedialy teid kasutusele võtta ja käivitada juba kolme päeva pärast. Kui vaatate kaupluste migratsiooni, saab Socialmedia kohe teile näidata investeeringutasuvust, vahetades kaupluse üle Shopify või Shopify Plus. Kas otsite keerukat ja kohandatud e-poe saiti? Meeskond võib teid juba kahe nädala pärast käivitada.

Vaimukas

Vaimukas

Kõik panevad portfellis oma parima teose. See on hea koht alustamiseks. Kaeva sügavamale. Vaadake, mida teistel on nendega töötamise kohta öelda. Selle Shopify eksperdi puhul saate lugeda mõnda silmatorkavat näidet kõnest kaugemale jõudmise kohta.

Üks klient kirjutab sellest, kuidas Witty lõi üksikasjaliku video, mis näitab, mida nad Shopify teemal muutnud on, ja lehe iga jaotise HTML-koodi. Video osutus neile uute toodete lehtede loomisel hindamatuks. Teine Witty klient räägib sarnast lugu. Neil puudus kodeerimise kogemus, kuid nad soovisid konkreetseid funktsioone. Witty seadis selle nende jaoks valmis ja lõi seejärel samm-sammult video, mida kasutati veebipoe väljaarendamiseks.

Kaitlin Fontenot

Kaitlin Fontenot

Kaitlin on täiskohaga ema ja Shopify ekspert. Tal on taust turunduses, keskendudes eriti moele ja sotsiaalmeediale. Enamik tema kujunduspõhimõtetest tuleneb isiklikest eelistustest. Loe tema ajaveebi et saada paremini aimu sellest, mis teda ajendab ja mis teie saidi kujundust mõjutavad. Siin on kaks näidet.

Ta toob teile viis põhjust, miks kliendid ostu ei lõpeta, ja ta selgitab, kuidas ta teeb teiega koostööd, et Shopify lahendused paika panna. SEO koos Shopifyga on automatiseeritud protsess, kuid selle paremaks muutmiseks on olemas viise. Seal on rida blogipostitusi, kus Kaitlin kirjeldab üksikasjalikult, kuidas teie SEO optimeerida, kasutades Shopify sisseehitatud tööriistu.

Kenasti üles ehitatud

Kenasti üles ehitatud

Nad asuvad umbes nii läände kui võimalik, ja neid peetakse idarannikuks. See Atlanta Shopify asjatundja võlub teile nende disainilõikeid. Nad avaldavad teile muljet ka selle üle, kui sügavalt nad veenduvad, et teie Shopify poe iga detail töötab klientide jaoks. Teil oleks raske olla, et leida keegi, kes satub umbrohu alla nii lihtsa kui teie oma pakkimislehed.

Nicely Built meeskonnal on maine, et ta töötab kiiresti teie Shopify kaupluse üles ehitamiseks. Kohandatud funktsioonide taotlused ei aeglusta neid. Funktsionaalsus juhib müügiprotsessi, kuid see ei tohiks teie kaubamärki takistada. See Shopify ekspert hoiab täiuslikku tasakaalu.

Teil on valida. Võite keskenduda e-kaubanduse veebisaidi haldamisele või võite oma jõupingutused e-kaubanduse veebisaidiga müümiseks. Kumb paneb raha taskusse? Hea uudis on see, et saate oma e-poe optimeerimiseks teha koostööd Shopify eksperdiga. Las nad muretsevad kõigi üksikasjade pärast. See jätab teile vabaduse leida parim valik tooteid, mis meeldivad teie külastajatele.

Mõned äri parimatest teevad oma kodu idarannikul. Nad aitavad teil Shopify parimatest võimalustest kasu saada. Teil on investeeringu tootlusega hea meel.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map