Kanada parimad Shopify veebiarendusettevõtted

AWA tipptaseme auhind


Maailmas e-kaubandus, Shopify on selge juht. Ta jätkab disaini ja kasutatavuse standardite kehtestamist. Tegelikult on Shopify võimuses umbes 300 000 veebipoodi, mis on ainuüksi 2015. aastal teeninud üle 17 miljardi dollari.

Suure osa selle õnnestumisest on põhjustanud tarkvara kasutuslihtsuse ja funktsionaalsuse kombinatsioon. Isegi algajad saavad ehitada muljetavaldava poe, mis on täis funktsioone.

Sellise võimeka ja laieneva programmi korral võivad kasutajad siiski jääda mõtlema, kas nad kasutavad Shopify kõiki eeliseid. Ilma eelneva kogemuseta võib olla raske müüki kõige tõhusamal viisil võimendada. Kui te pole asjatundja, võite küsida, kas saadaolevate rakenduste ja tööriistade integreerimiseks võiksite midagi enamat teha.

Imestamise asemel võite tugineda professionaalsete veebiarendusettevõtete kogemustele ja teadmistele. Mõned selle tööstuse juhtivad ettevõtted on spetsialiseerunud Shopify maksimaalsele kasutamisele.

Kanada Shopify parimad veebidisainerid ja arendajad

Trikk on valida parim ettevõte, et pakkuda asjatundlikkuse ja kulude vahel õiget tasakaalu. Valikute kitsendamiseks alustage kindlasti endalt paar lihtsat küsimust:

Kui suur on teie eelarve?

Enamiku ettevõtete jaoks on hind esimene ja kõige olulisem otsustav tegur, mida arvesse võtta. Kuigi veebis on saadaval palju tasuta võimalusi, on need piiratud. Vale tarkvara võib äri kasvu lõppkokkuvõttes takistada.

Alumine rida: kui kavatsete raha teenida, peate investeerima oma ettevõttesse natuke raha. Raha tarkvarasse paigutamine, majutustasud ja muud tegevuskulud tasuvad end lõpuks ära ja sujuvamaks igapäevaseid ülesandeid.

Võtke veidi aega, et mõelda, kui palju saate endale lubada põhiliste seadistuskulude katmiseks. Pidage meeles, et tegevuskulude ja teenitud tulu vahel on proportsionaalne suhe.

Mis on teie käivitamise ajakava??

Mõne e-poe platvormi ilu seisneb selles, et saate saidi käivitada vaid mõne tunniga. Keerukamate saitide jaoks, kus on kümneid tooteid, pilte ja kirjeldusi, peate enne, kui olete reaalajas kasutamiseks valmis, saidi ja oma inventari ettevalmistamiseks rohkem aega. Te vajate platvormi, mida saab vastavalt teie vajadustele skaleerida.

Kui oluline on disaini paindlikkus?

Esialgses poe seadistamise protsessis on teil tõenäoliselt vaja kaupluse kujundamist. Ehkki enamik platvorme pakub disaini osas muljetavaldavat paindlikkust, ei pruugi need teie varude ja müügi haldamisel olla sama elastsed..

Võite olla kindel, et e-kaubanduse tarkvara Shopify saab hakkama praktiliselt kõige sellega, mida te viskate. Tõeline väljakutse on teada, kas olete poe seadistanud nii paindlikuks kui võimalik ja selliseks, nagu teil vaja on. Siin võib mõni asjatundlik nõuanne olla oma hinda väärt.

Kas teie platvorm integreerub hästi teiste programmidega?

Tahad, et vastus sellele küsimusele oleks kõlav jah. Teie veebipoe ehitaja peab sujuvalt integreeruma sotsiaalmeedia, mitmesuguste makseväravate, Amazoni ja muude programmidega. Need täiendused laiendavad teie saidi funktsionaalsust.

Kui olete võtnud aega mõne olulise küsimuse uurimiseks ja eelarve väljamõtlemiseks, võite alustada Kanadas veebidisaini ja arenduse ekspertide küsitlemist. Lugege kindlasti kõige paremini hinnatud arendajate loendit, kes peaksid olema teie loendi ülaosas.

Rasked lööjad, kes saavad kõigega hakkama

JULGE

Erinev logo

BOLD vastutab kõige populaarsemate rakenduste loomise eest Shopify’is. Nad pakuvad ka kohandatud teenuseid väikestele alustavatele või suurtele ettevõtetele. Algselt sündis ettevõte vajadusest. Asutajaid üllatas müügi suurendamiseks loodud rakenduste puudumine. Selle asemel, et oodata õige rakenduse turule jõudmist, otsustasid nad luua oma.

Pärast seda, kui BOLD avaldas oma esimese rakenduse 2012. aastal, on nad võitnud arvukalt valdkonnaauhindu. Rohkem kui 90 töötajaga, kes asuvad Winnipegist Kanadas, paistavad nad silma täisteenust pakkuva ettevõttena. Helistage neile, kui teil on vaja ettevõtet, kes saaks kõike teha.

Pixel Union

Pixel Unioni logo

Pixel Unioni peakontor asub Kanadas Briti Columbias Victoria osariigis ja on tegutsenud alates 2009. aastast. Nende portfellis on nimekiri muljetavaldavatest klientidest, sealhulgas: Tesla Motors, Taco Bell ja LA Lakers. Kasutage kohandatud veebisaidi loomiseks olemasolevat teemat või partnerit.

Pixel Unioni ekspertide meeskond pakub tuge igas arenguetapis. Kasutage nende oskusi Shopify jõu rakendamiseks ja kaunite ning funktsionaalsete saitide loomiseks. Peatuge kindlasti nende saidi lähedal ja vaadake nende ulatuslikku klanitud ja kaasaegsete veebisaitide portfelli.

Erinev

Erinev logo

Enamiku veebiarendusettevõtete asutajateks on tarkvarainsenerid ja programmeerijad. Kuid Diffi asutas jaemüüja. See annab Montrealis asuvale ettevõttele e-kaubanduse osas teistsuguse vaatenurga.

Alates ettevõtte avamisest 2011. aastal on ettevõte ehitanud kõrge kvalifikatsiooniga inseneride meeskonna. Nad esindavad ühte “tehniliselt kõige keerukamatest meeskondadest”. DIFF-i disainilahendused ühendavad atraktiivse kaupluse ja kasutajasõbraliku taustapildi. Nautige juhtimisfunktsioone, mis aitavad teie elu lihtsamaks muuta.

Turundusgurud

Ainult kasv

Ainult kasvu logo

Sellel Kanadas asuval Waterlool asuval ettevõttel on üks eesmärk meeles: kasv. Alustuseks aitavad nad teil luua selge kaubamärgi. Sealt edasi on kõik teie ettevõtte kasvatamine ja mõõdetavate tulemuste saavutamine. Ehkki nad pakuvad laias valikus teenuseid, on nad spetsialiseerunud ümberarvestuskursside suurendamisele.

Ettevõte aitab teil muuta juhuslikud brauserid püsiklientideks. Nende hind võib väiksematele ettevõtetele olla takistuseks, kuid kui teil on kiire ja mõõdetav kasv, võib see olla investeeringut väärt. Mõelge tõsiasjale, et neil on 127 erineva kaubamärgi vahel muljetavaldav 327% -line investeeringutasuvus (ROI).

Kujundusšempionid

Pointer Creative

Pointeri loominguline logo

Mõne ettevõtte jaoks on visuaal eriti oluline. Kui teil on vaja tooteid esile tuua ja luua külastajatele konkreetne kogemus, saab Pointer Creativei meeskond aidata. Nad on noorte ja hip-disainerite ja arendajate rühm, kellel on maine visuaalselt uimastatavate Shopify saitide loomisel.

Tegelikult on Pointer Creative Kanadas Shopify arendustiim # 1. Nende disainilahendused tugevdavad kaubamärgi loomist ja hakkavad kiiresti teie saidile liiklust suunama. Tuginege neile lihtsa e-poe saidi või keerukama poe jaoks. Nad võivad pakkuda suurt tuge ja luua nullist muljetavaldavaid saite.

Väike rakett

Väikese raketi logo

Kas vajate abi oma loome suuna selgitamiseks? Kas pingutate äristrateegia väljatöötamise nimel? Kas olete valmis oma saidi käivitamiseks? Kanadas Ontarios asuv Little Rocket saab pakkuda kohandatud lahendusi ja tugisüsteemi.

Esiteks on nende tähelepanu keskmes disainioskuste ja kogemuste kasutamine teie kaubamärgi visiooni jäädvustamiseks. Järgmisena loovad nad atraktiivse saidi, et jagada teie tooteid ja teenuseid kogu maailmale. Siis töötavad nad välja taustaprogrammi, mis vastab teie ettevõttele ja teie vajadustele. Tulemuseks on ilus kohandatud sait.

Kõikvõimalik vinge

Port80 veebidisain

Port80 veebidisaini logo

Kuna mõtlete oma e-poe poe loomise ja ülesehitamise üle, ei saa kasutajakogemust alahinnata. Teie veebisait peab olema intuitiivne ja hõlpsalt navigeeritav. Isegi väikseim sirvimise ja ostmise tõke võib põhjustada müügi kaotamise ja takistada teie ettevõtte kasvu.

Vancouveri Port80 eksperdid on leidnud vormi ja funktsioonide vahel ideaalse tasakaalu. Teie kliendid saavad tõeliselt nauditava kogemuse, mis hoiab neid tagasi tulemas. Nende skaleeritavad lahendused ulatuvad lihtsatest parandustest kuni rahvusvaheliste ettevõtete täismõõduliste lansseerimiteni.

SOVI loominguline

OVI loominguline logo

Kanadas Torontos asuvas SOVI disainis tutvuvad nad teiega enne lahenduste väljatöötamist, mis on spetsiaalselt loodud teie ainulaadsete vajaduste rahuldamiseks. Neil on disaini osas kõrged standardid.

Võite olla kindel, et teie veebisait näeb hea välja kõigis seadmetes. Ostjatele meeldib teie saidi esiosa ja olete tänulik mõtte ja kogemuse eest, mis teie taustaprogrammi kujundamisel läheb.

SOVI arendajad muudavad igapäevased ülesanded imelihtsaks, et saaksite oma ettevõtet tõhusalt juhtida. Nautige rohkem aega, et keskenduda oma peamistele prioriteetidele.

Üles hiljem kui sina

Üles hiljem kui teie logo

Nimi ütleb palju. See disainerite ja arendajate meeskond Kanadas Torontos muudab nende töö raskemaks. Nad jäävad hiljaks, nii et saate pöörata oma tähelepanu teistele ettevõtetele. Vaid mõne nädala jooksul saate oma e-kaubanduse veebisaidi kontseptsioonist reaalsuseni viia.

Shopify ekspertidena on neil ainulaadne kvalifikatsioon, mis aitab teil kasutada Shopify tarkvara võimsust. Nende kaunid kaubaalused suurendavad müüki. Pole tähtis, mis suurusega ettevõtet te kavatsete asutada või uuendada, pöörab see teie projektile kogu tähelepanu ja loomingulise jõu.

Seadistamine ja näpunäited

Carson

Carsoni logo

Kas teil on mõni väike ülesanne, mis tuleb kiiresti täita? Kas vajate abi uue tööriista või funktsiooni integreerimisel? Miks mitte anda need ülesanded ekspertidele ja veenduda, et need saavad tehtud õigesti? Kanadas Montrealis asuv Carson on ideaalne veebisait veebisaidi seadistamise ja uuendamise ülesannete haldamiseks.

Kui te peaksite keskenduma oma ettevõtte muudele aspektidele, ei satu te katsetusse Shopify navigeerimisest järele. Neil on väga paindlik ja taskukohane hind. Saate nautida Shopify ekspertide juhuslikku juurdepääsu, ilma et peaksite maksma kallite igakuiste tellimuste eest. Carson pakub kiiret ja taskukohast viisi teie saidi haldamiseks.

Shopify arve esitatakse sageli kui kõige mitmekülgsem ja kasutajasõbralikum e-kaubanduse tarkvara platvorm turul. Sellel tunnustusel võib siiski olla ka varjukülgi. Kui teemadel, funktsioonidel ja integratsioonil on nii palju võimalusi, võib see tunduda tohutu. Kõigi valikutega segi ajamine ja väärtusliku aja kaotamine võib olla liiga lihtne.

Lõpuks võite olla meeldivalt üllatunud, kui saate teada, kui lihtne ja taskukohane on oma projekt Shopify veebiarenduse eksperdile üle anda. Võite oma visiooni muuta oma eelarvet rikkumata ilusaks ja funktsionaalseks saidiks.

Alati on tore osata nurki lõigata ja kulusid vähendada, kuid peate ka meeles pidama, et teie aeg on väärtuslik. Ettevõtteomanikuna kulub teie aeg ettevõtte ehitamise muudele piirkondadele. Ekspertide poole pöördumine aitab teil kiiremini müüma ja teenima hakata.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map