24 parimat veebisaiti, kus saate alla laadida tasuta e-raamatuid

Kui olete vana kooli raamatute uss, kes on läinud digitaalseks, on tõenäoline, et tunnete oma mugavust, kui soovite oma raamatuid endaga kaasa võtta, kuhu iganes lähete. Ükskõik, kas loete oma mobiilseadmes või kasutate e-raamatu lugejat, näiteks Amazon’s Kindle, on lugemiseks huvitavate raamatute ostmine muutunud lihtsaks.


Kuid kas poleks tore, kui saaksite raamatu tasuta alla laadida ja endaga kaasa võtta? No mis sa arvad? Internetis on mitmesuguseid seaduslikke tasuta ressursse, kust saate raamatuid hankida ilma peenraha kulutamata! Need saidid pole mitte ainult 100 protsenti tasuta, vaid pakuvad ka suures valikus raamatuid, mille hulgast valida, sõltumata eelistatavast žanrist.

Niisiis, kas otsite oma järgmist suurepärast lugemist? Või on teil juba mõni konkreetne raamat või autor meeles? Mõlemal juhul pange luku üles; oleme koostanud loendi 25 parimatest veebisaitidest (mitte mingis kindlas järjekorras), kust leiate hulgaliselt e-raamatuid ja saate neid tasuta alla laadida.

1. Projekt Gutenberg

Enamik inimesi on sellest juba kuulnud Projekt Gutenberg kuna see on tõenäoliselt üks vanimaid saadaolevaid digitaalseid raamatukogusid. Vabatahtlikud juhivad seda saiti ja sellel on allalaadimiseks rohkem kui 50 000 tasuta e-raamatut. Neid on saadaval erinevates vormingutes, alates epubist kuni Kindle-sõbralikeni ja lihtsatekstideni. Samuti on sellel valik audioraamatuid, mis on mõeldud kõikvõimalikele lugejatele, alates raamatutest, mida vabatahtlikud valjuhäälselt loevad, kuni arvutiteni.

Sait võib seda siiski pisut segadusse ajada, kuna e-raamatud asuvad mitme navigeerimiskihi taga. Kuid isegi nii on see võib-olla endiselt üks kõige laiaulatuslikumaid tasuta ressursse e-raamatute jaoks veebis.

2. Avage raamatukogu

Avatud raamatukogu pakub tohutut valikut e-raamatuid, mille hulgast on allalaadimiseks saadaval enam kui 3 miljonit tasuta raamatut. Oma käepärase teemaotsingu tööriista abil saate luua oma e-raamatute loendeid, mida saavad vaadata ka teised inimesed, ja hõlpsalt leida huvipakkuva teema e-raamatuid. Sait võimaldab teil e-raamatuid veebis oma brauseris lugeda või saate neid alla laadida ja lugeda mis tahes seadmes.

Kuna digitaalne raamatukogu on avatud veebiprojekt, võimaldab see kasutajatel e-raamatute lisamisega panustada. Samuti saate e-raamatuid otsida otsinguriba teema, pealkirja ja autori järgi. Selle saidi kõige huvitavam omadus on aga see, et saate avalikus raamatukogus soovitud e-raamatud leida, nii et saate hõlpsalt trükitud koopia.

3. Baeni vaba raamatukogu

Baeni tasuta raamatukogu on sait, mis keskendub peamiselt fantaasiale ja ulmekirjutamisele. Selle e-poe pood on paljudele tuntud mõistliku hinna ja tarbijasõbralike omaduste poolest, näiteks DRM-i pole. Kasutajad saavad e-raamatuid ilma piiranguteta teistesse seadmetesse kopeerida. Ameerika kirjastajal on tohutu valik nimekaid kirjanikke, sealhulgas teiste seas Michael A. Stackpole, Lois McMaster ja John Scalzi. See on aga vähem kuulsate kirjanike teos, mille leiate selle saidi tasuta jaotisest enamasti allalaadimiseks.

Üks huvitav asi saidi kohta on see, et kõik see kataloog läbib professionaalse redigeerimise, enne kui see saidil kättesaadavaks saab. Nii et ükskõik millise e-raamatu valite, võite olla kindel, et kirjutamine on kõrgeima võimaliku kvaliteediga. Veelgi enam, kui sõjaline ulme on teie žanr, on Baeni vaba raamatukogu sait, mida te kindlasti ei tohiks unustada!

4. Tasuta e-raamatud

Sobivalt nimetatud Tasuta e-raamatud on veel üks suurepärane sait, kust saate e-raamatuid tasuta alla laadida. Tegelikult võite isegi registreeruda, et saada tasuta e-raamatuid kogu eluks! Kas teile meeldib draama, romantika, ilukirjandus, ulme või salapära, leiate siit kindlasti midagi huvitavat; saidi raamatukogus on tuhandeid eri žanrite e-raamatuid.

Teie jaoks lihtsamaks muutmiseks loetleb veebisait igas kategoorias 10 parimat e-raamatut. Lisaks sellele saate vaadata ka iga e-raamatu hinnanguid ja ülevaateid. Kõik see aitab teil saada atraktiivse vaatenurga sellele, mida teised kasutajad loevad. Või võite lihtsalt ühe üles korjata ja ise järele vaadata. Teekond tundmatusse on alati põnev!

5. Google Books

Google Books on kasulik digitaalsete ajakirjade ja raamatute kaudu koorimiseks, kuid kas teadsite, et teenus võimaldab teil ka e-raamatuid alla laadida? Ehkki ostmiseks on miljoneid pealkirju, saate saidi veebisaidil sirvida ja alla laadida ka kõike alates kaasaegsetest kuni klassikaliste e-raamatuteni. tasuta raamatute sektsioon.

Saidi eelvaate funktsioon on eriti huvitav, kuna see annab teile võimaluse tutvuda uusimate turul olevate e-raamatutega. Ja see võib osutuda kasulikuks, kui leiate kauplustest oma järgmise suurepärase leidmise. Ükskõik, kas soovite e-raamatuid osta või tasuta alla laadida, on Google Books suurepärane koht igasuguste lugejate jaoks.

6. 2020ok

2020ok on suurepärane sait e-raamatute leidmiseks, kuid veebisaidi kujundus on tohutu varjukülg. See on segane, nii et e-raamatu, mida soovite lugeda, lugemine võib mõnikord võtta palju aega. Sellel saidil on aga e-raamatuid mitmesugustel teemadel, nagu ajalugu, õigus, meditsiin, äri ja investeeringud, aga ka kunst ja fotograafia.

Samuti leiate arvukalt arvuti- ja Interneti-e-raamatuid. Ja kui arvasite, et see on kõik, on tuhandeid e-raamatuid religiooni ja vaimsuse kohta. Niisiis, kas otsite konkreetset e-raamatut? Liikuge sellele saidile; see hõlmab peaaegu kõiki õppeaineid.

7. Tagasisideraamatud

Tagasisideraamatud on atraktiivne sait, mis töötab sama hästi mobiilsetes seadmetes kui suuremad. See muudab kasutamise hõlpsaks, kui loete tahvelarvutis või nutitelefonis, ja säästate e-raamatute arvutisse allalaadimisega seotud probleeme. Ehkki saidil on müügil mitmesuguseid e-raamatuid, pakub see ka kahte tasuta jaotist.

Üldkasutatavas jaotises on allalaadimiseks tuhandeid tasuta e-raamatuid. Ja originaalsete raamatute sektsioonis leiate tasuta e-raamatuid, mis on suures osas ise kirjastatud, võimaldades teil leida uusi autoreid ja nende meistriteoseid. Selle saidi kollektsioon on korraldatud, mis on tohutu pluss!

8. Paljud raamatud

Palju raamatuid on projekti Gutenbergi toetatud siga ja pakub palju samu pealkirju. Paigutus on aga kenam ja otsingufunktsiooni on suhteliselt lihtsam kasutada. Huvitav on see, et erinevalt teistest tasuta e-raamatu saitidest saavad kasutajad e-raamatuid soovitud vormingus alla laadida. Nende hulka kuuluvad sellised valikud nagu PDF, eReader, HTML ja palju muud. Sait on aktiivne ka Facebookis, kus see värskendab regulaarselt värskeimate e-raamatute uudiseid.

9. FreeBookSpot

Veel üks tasuta e-raamatu sait, FreeBookSpot, mis hõlmab 90 kategooriat, on allalaadimiseks tuhandeid e-raamatuid. Sait toimib rohkem kui andmebaas; see seob teid teistel saitidel pakutavate tasuta e-raamatutega. Programmeerimise, teaduse, ilukirjanduse, kunsti, male ja bioloogiaga seotud e-raamatuid saate leida mitmesuguste muude teemade hulgas. On audioraamatuid, kui eelistate lugemist kuulata. Kindla e-raamatu leidmine on samuti lihtne, tänu saidi täpsema otsingu funktsioonile.

10. GetFreeEbooks

GetFreeEbooks on üle 100 kategooria, mille vahel valida, tagades, et iga lugeja leiab midagi. Klassikalisest kirjandusest insenerini ja isegi maaväliste raamatuteni, kõik saidid on kaetud. Autorid saavad sellel saidil esitada ka oma töid ja lugejad saavad need tasuta alla laadida. Sait on hästi kujundatud, nii et seda on lihtne kasutada. Rääkimata sellest, kui aktiivne sotsiaalmeedia on kohal, saate neid jälgida Facebooki leht uusimate värskenduste saamiseks.

11. E-raamatute kataloog

E-raamatute kataloog on tasuta e-raamatu sait, mis pakub pidevalt kasvavat loetelu allalaaditavaid loengu märkmeid, e-raamatuid ja dokumente. Praegu on saidil valida enam kui 9400 e-raamatu vahel, hõlmates 666 kategooriat. 20 populaarseimas jaotises loetletakse suure lugejaskonna seas populaarseimad (ja vaadatud) e-raamatud, samas kui uues jaotises leiate kataloogi uusimaid täiendusi. Autorid saavad esitada ja reklaamida ka oma e-raamatuid.

12. Sada nulli

Kui olete Kindle’i kasutaja, Sada nulli peaks teile meeldima. Saidil on Kindle’i bestsellerite kogu, mida saab tasuta alla laadida. Siin pakutavad tasuta e-raamatud hõlmavad mitmesuguseid kategooriaid, kunstidest ilukirjandusest psühholoogiani ja paljudele teistele teemadele. Nende e-raamatute allalaadimiseks ja lugemiseks tahvelarvutis, nutitelefonis või arvutis peate kasutama Kindle lugeja rakendus. Ärge siiski muretsege ja rakendus on tasuta.

13. FreeComputerBooks

Nagu nimest järeldada võib, FreeComputerBooks pakub tohutut hulga tasuta arvutitega seotud e-raamatuid. Võite leida ka tehnilisi, matemaatika- ja tehnilisi e-raamatuid, samuti mõned käepärased õpetused ja loengute märkused. Ehkki sait on kujunduse osas põhiline, on teemad kategooriatesse hästi jaotatud, mis lihtsustab kasutajatel soovitud teabe leidmist. Saidil on 13 peamist kategooriat ja enam kui 200 alamkategooriat.

14. BookBoon

Kas otsite konkreetset äriraamatut või hariduslikku õpikut? Siis vaata kaugemale kui BookBoon! Saidil on allalaadimiseks saadaval üle 1000 tasuta e-raamatu, mis hõlmavad mitmesuguseid teemasid. Ehkki õpikud on tasuta, on kavas plaanida juurdepääs ettevõtlusega seotud e-raamatutele. Kuid võite saada 30-päevase tasuta prooviversiooni, mille jooksul pääsete juurde enamikule neist.

15. eBookLobby

eBookLobby omab suurt tasuta e-raamatute kollektsiooni, mis ulatub haridusest, ettevõtlusest, informaatikast ja kunstist. Kuigi kollektsioon pole nii tohutu, kui võiks arvata, korvab sait allalaaditavate e-raamatute kvaliteediga puudujäägi. Leiate kõik veebisaidil loetletud kategooriad, kusjuures arvutite ja Interneti kategooria on kõige rohkem punkte andnud. Saidil on ka nimekiri kümnest enim vaadatud e-raamatust, mis annab teile parema ülevaate sellest, mida teised kasutajad loevad.

16. eBook3000

Noh, see on huvitav nimi, kas pole?? eBook3000 on veel üks sait, mis pakub allalaadimiseks tuhandeid tasuta e-raamatuid. Mitmesuguste kategooriate e-raamatuid on olemas, mis tagab, et midagi on kõigile. Alates arhitektuurist kuni spordi ja mängudeni on saidil kõik olemas. Otsimisvõimalused on kiiduväärt; need annavad teie sisestatud märksõnade jaoks täpsed tulemused. Ka asja lihtsamaks muutmiseks loetleb sait silmapaistvalt populaarsemaid e-raamatuid.

17. KnowFree

KnowFree on veebiportaal, mis võimaldab kasutajatel vahetada videoid, aruandeid, ajakirju, valgeid raamatuid ja e-raamatuid enese harjutamiseks ja harimiseks. Need materjalid on kvalifitseeritud spetsialistidele tasuta. E-raamatud on saadaval mitmesuguste kategooriate jaoks, näiteks äri-, multimeedia-, inseneri-, haridus-, tehnoloogia-, veebiarendus- ja muu. Saiti värskendatakse iga päev sadade tasuta e-raamatutega, nii et võite olla kindel, et leiate otsitava!

18. kritseldatud

Maailma suurim digitaalne raamatukogu, Kritseldatud võimaldab lugejatel avastada uusi e-raamatuid, koomiksit, heliraamatuid ja palju muud. Sait on koduks enam kui miljonile e-raamatule! Ehkki juurdepääsu saamiseks tuleb maksta liitumistasu, saate oma eeliseks kasutada 14-päevast tasuta prooviversiooni.

19. Interneti-arhiiv

Mittetulunduslik raamatukogu, Interneti-arhiiv on koduks miljonitele tasuta tarkvarale, muusikale, videotele ja filmidele, aga ka e-raamatutele. Sellelt saidilt leiate erinevates vormingutes ja keeltes e-raamatuid. Tegelikult on see üks parimaid allikaid akadeemiliste ja ajalooliste e-raamatute jaoks.
Teisi tasuta e-raamatu veebisaite, mida peaksite proovima!

20. Raamat-bot

Raamat-bot on enam kui 14 000 tasuta e-raamatut. Nende hulgas on nii mõndagi kuulsamat kui ka vähemtuntud kirjanike teoseid.

21. e-raamatu rämps

e-raamatu narkar pakub lugejatele allalaadimiseks mitmeid tasuta e-raamatuid, mis hõlmavad mitmesuguseid kategooriaid.

22. Planeedi e-raamat

Kodu klassikalise kirjandusega seotud e-raamatutele, Planeedi e-raamat on allalaadimiseks saadaval üle 80 igihalja klassika.

23. Tasuta raamatukeskus

Tasuta raamatukeskus on sait, mis pakub tuhandeid linke arvutitega seotud e-raamatute jaoks, sealhulgas sellised teemad nagu programmeerimine, võrgundus ja palju muud.

24. e-raamatu kataloog

Kas otsite kvaliteetseid e-raamatuid? E-raamatu kataloog on koht! Kasutajad pääsevad juurde tuhandetele e-raamatutele, sirvides erinevaid kategooriaid või kasutades otsingukasti.

Ja sellega, inimesed, meie nimekiri lõpeb. Loodetavasti on see loend võimaldanud teil leida tasuta e-raamatute allalaadimiseks suurepäraseid veebisaite. Niisiis, kas on veel teisi saite, mida kasutate? Andke meile allpool olevasse kommentaarikasti sellest teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map