15 parimat blogimisplatvormi oma uue ajaveebi loomiseks

Vaatamata käimasolevatele nutudele, et ajaveetmine blogib aeglaselt uute kommunikatsioonimeetodite (nt sotsiaalmeedia) käes, leidub ikka veel kuhjaga inimesi, kes soovivad luua oma ajaveebid või minna üle Interneti paremale platvormile.


Tegelikult ei saa olla paremat aega blogimiseks kui praegu! Nii nagu vana hea e-post, on ka blogimine elus ja hästi. Selle kui ühe populaarseima veebitegevuse staatus ei ole muutunud, kuigi faktid on hajutanud arvamust, et ajaveebimise päevad on nummerdatud. Seega on ohutu öelda, et blogimine mingil või teisel kujul ei lähe pikka aega kuskile.

Millist blogimisplatvormi peaksite siiski kasutama? Kuna täna on saadaval palju teenuseid, mis aitavad teil oma ajaveebi käivitada ja hallata, võib teie jaoks ideaalse platvormi valimine olla üsna hirmutav. Ärge siiski muretsege; oleme uurinud ja loetlenud allpool (mitte mingis kindlas järjekorras) 15 parimat blogimisplatvormi:

1. Kummitus

Kui olete minimalist, on Ghost teie unistuse teoks tehtud! Puhta ja puhta liidese abil saate lihtsalt sisse hüpata ja hakata kirjutama mis tahes kasutatavas seadmes. See ei tähenda aga tingimata, et platvorm pole võimas. Sellel on terve turg, kus leidub tähelepanuväärseid teemasid teie ajaveebi jaoks, ja hulgaliselt meeskonna koostöö tööriistu.

Eriti huvitav on jagatud ekraaniga Markdown-süntaksi funktsioon. See välistab vajaduse pidevalt edasi-tagasi hüpata, erinevalt paljudest teistest platvormidest. Kui teil on oma server, saate oma ajaveebi tasuta hostida. Kui aga mitte, algavad plaanid alates 8 dollarist kuus ja ulatuvad kuni 200 dollarini kuus.

2. MarketPress

Typepad
Üks varasemaid Interneti-ajaveebiplatvorme, Typepad on tegutsenud juba üle kümne aasta. Kui soovite üles seada ilusa ajaveebi, ilma et peaksite kodeerimise, majutamise või muu tehnilise kraamiga hakkama saama, on see platvorm just teile. Kuid kui teile meeldib programmeerimine, saate CSS-i kohandada vastavalt oma soovidele.

Saate postitusi hõlpsalt kirjutada oma mobiilseadmes, töölaual ja isegi e-kirjade kaudu! Lisaks võite oma ajaveebi raha teenimiseks liituda ka selle sidusprogrammiga või käitada reklaame, mida enamik teisi sealseid ajaveebiplatvorme ei paku. Kui vajate teel abi, vajate teid selle suurepärase klienditoe meeskonna poolt. Plaanid algavad mõistlikust 8,95 dollarist kuus.

3. WordPress

Pole saladus: WordPress on tänapäeval kõige populaarsem ajaveebiplatvorm maailmas! Ainuüksi WordPress haldab umbes 25 protsenti veebisaidist. Samuti kasutab enam kui 48 protsenti populaarsematest saitidest WordPressi oma sisuhaldussüsteemina. Peab tunnistama, et need on päris muljetavaldavad numbrid!

Selle platvormi abil on sisu kirjutamine, postitamine ja haldamine uskumatult lihtne. Samuti saate oma ajaveebi kohandada paljude redigeeritavate teemade ja tuhandete pistikprogrammidega, mis võimaldavad teil teha peaaegu kõike. Valida on WordPressi kahe versiooni vahel, millest igaüks pakub midagi erinevat:

WordPress.org – seda ei saa kasutada tasuta ja see võimaldab teil oma ajaveebi hostida.
WordPress.com – see on tasuta ajaveebide jaoks tasuta, kuid kui otsite midagi enamat, algavad lisatasu plaanid 99 dollarist aastas.

4. Ankur

Ülimalt lihtne ajaveebiplatvorm Anchor on ka üks kiiremaid. Platvormi kasutamise alustamiseks laadige see alla ja installige see oma serverisse. Programm on kerge, nii et ruum pole kindlasti probleem. See sobib ideaalselt kogenumatele blogijatele, kuna platvormi optimaalseks kasutamiseks peate teadma Markdownit ja HTML-i.

Võite leida ka lohistamise funktsioone, mis on kasulikud. See võimaldab teil probleemideta lisada teavet, eriti pilte. Anchoril on ka GitHubis tohutu avatud lähtekoodiga kogukond, mille liikmed jagavad aktiivselt oma tööd teiste abistamiseks. Võite platvormi tasuta alla laadida, kuid helde tuju korral võite annetada ka 5 dollarit.

5. Postach.io

Kas olete kunagi Evernote’i kasutanud? Kui teile meeldib see, mida digitaalne tööruum pakub, on tõenäoline, et tunnete samamoodi ka Postach.io-d. Platvorm töötab laitmatult teie Evernote’i töövooga. Blogipostituste loomine on lihtsam kui kunagi varem. Lihtsalt sildistage postitus kui “avaldatud” ja see avaldatakse teie blogis.

Platvorm pakub ka hulgaliselt teemasid, mida saate valida, mida saate muuta GitHubi konto abil. Kõike seda saate teha täiesti tasuta, kuid peate tellima plaani (24,99 dollarit aastas või 49,99 dollarit aastas), et saada rohkem võimalusi ja funktsioone, mis aitavad teil olla kõige produktiivsemad.

6. polt

Bolt on avatud lähtekoodiga sisuhaldussüsteem, mida saab tasuta kasutada nii ärilistel kui ka isiklikel veebisaitidel. See platvorm sobib ideaalselt ajaveebi ajakirjanikele, kellele meeldib saidi taustaga mängides töötada hämmastava liidesega. Kui olete Bolti alla laadinud ja platvormi oma serveritele üles laadinud, saate muuta peaaegu kõike. Tõesti, arendaja unistuste CMS, pole see nii?

Kirjutamise osas on platvorm täielikult reageeriv, mis on midagi, mida isegi suurimad ajaveebiplatvormid praegu ei paku. Kui teil on GitHubi konto, saate tasuta alla laadida teiste kogukonna liikmete töö. Bolt muudab redigeerimise sirgjooneliseks ja toimetajatele hõlpsaks!

7. Tumblr

Kui soovite luua ajaveebi, kus saate hõlpsalt ja kiiresti jagada videoid, linke, pilte või isegi oma juhuslikke mõtteid, on Tumblr suurepärane võimalus. Platvormi on lihtne kasutada, mis võimaldab teil hõlpsalt oma blogimisülesandeid täita. Selle sotsiaalmeediumikomponentide abil saate oma sisu paljastada, ühendades seda miljonite Tumblri kasutajatega.

Kui otsite olemasoleva ettevõtte või isikliku saidiga integreerimise platvormi, ei pruugi Tumblr olla parim saadaolev valik. Kui soovite aga eraldiseisvat ajaveebi üles seada, on see platvorm vaatamist väärt. Saadaval on mitmesuguseid premium-malle ja mis kõige parem – Tumblr on täiesti tasuta.

8. Hexo

Kui soovite oma ettevõtte jaoks reklaame genereerida, vajate tõenäoliselt täpsemat ajaveebiplatvormi. Hexo on selleks otstarbeks ideaalne, kuid nõuab teie käest häid kodeerimisoskusi. Peate suurema osa tööst tegema Markdownis ja kuna Node.js annab platvormile jõudu, saate ära kasutada kiiret genereerimiskiirust, mis võimaldab teil sekundite jooksul luua sadu faile.

Veel üks Hexo kasutamise pluss on selle aktiivne kogukond. Liikmed jagavad aktiivselt oma pistikprogramme ja teemasid GitHubis, mille saate konto tasuta alla laadida. Kui see on see, mida otsite, siis miks mitte proovida Hexot proovida? Kuna platvorm on tasuta, pole teil tegelikult midagi kaotada.

9. Svbtle

Ajaveebiplatvorm, mis on paljudest kõige minimalistlikum, võib peaaegu igaüks kasutada Svbtle’i. Selle halduse jaotis on suurepärane, kuna arendajad said aru, kuidas blogijad töötavad. Parempoolsest küljest leiate kõik teie avaldatud postitused ja vasakult saate loetleda ideid nende praegusena ja lõpuks hakata nende kallal töötama.

Mis puutub kirjutamisse, siis platvormi liides on täiesti tühi, nii et saate kirjutamise ajal keskenduda. Markdown tegeleb teie sisu vormindamisega! Teemade mitmekesisuse puudumine valmistab pettumust. Isegi kui soovite oma blogimistoimingute jaoks lihtsat viisi, on Svbtle proovimist väärt, kuna see maksab vaid 6 dollarit kuus.

10. ruut

Ehkki Squarespace on paremini tuntud kui universaalteenuse veebisaidi ehitaja, pakub platvorm ajaveebifunktsioone ja -võimalusi, mis võivad isegi kõige suurematel blogimisplatvormidel oma raha eest käitada. Sellel on muljetavaldav meeskonna koostöö süsteem, hulk ahvatlevaid teemasid, hostimine ja analüütika.

Kui vajate kogu aeg abi, on ööpäevaringne klienditeenindus kasulik. Ettevõte pakub ka tasuta 14-päevast prooviversiooni, mis võimaldab teil platvormi kasutada ja otsustada, kas see sobib teie vajadustega. Samuti võite olla sotsiaalselt seotud. Võimsate tööriistade komplekti abil saate erinevatest sotsiaalmeediavõrkudest importida, nendesse avaldada või sünkroonida. Plaanid algavad 8 dollarist kuus.

11. Silvrback

Silvrback toob lauale midagi uut: platvorm integreerib pingutuseta ajaveebi esi- ja tagaküljed. See tähendab, et mõne kasutajaliidese teema valimisel ei kehti see mitte ainult selle kohta, mida teie lugejad näevad, vaid ka selle, mida te kirjutades näete. Ehkki muudatus pole midagi hämmastavat, kutsub see tõhusalt esile tunde, et kirjutate oma ajaveebile.

Lõppude lõpuks ei saa iga blogija tuima tekstitöötlusprogrammi abil endast parimat kirjutada. Kui kuulute sellesse rühma, peaksite seda platvormi kaaluma. Silvrback pakub ka mõnda muud funktsiooni, näiteks e-posti tellimust, mis saadab teie viimased postitused automaatselt, ja kohandatavat autori biolehte. Plaanid algavad alates 29,99 dollarist aastas ja ulatuvad kuni 49,99 dollarini aastas.

12. Tilgad

Dropplets on teine ​​Markdownil põhinev ajaveebiplatvorm. See, mis seda platvormi teistest selles loendis eraldab, on selle kontrollimise tase, mille see teile blogi erinevate aspektide kohta annab. Dropplettide kasutamisel on teil vaja oma ajaveebi hostimiseks serverit. See tähendab ka, et saate seda platvormi tasuta kasutada.

Tarkvara pakub ka valikut kvaliteetseid malle, mille hulgast saate oma ajaveebile anda klanitud, stiilse ja ahvatleva ilme. Tegelikult saate malle kohandada. Kui olete arendaja või kujundaja, saate Dropplettidega luua ja kasutada oma malle.

13. Postagon

Lihtne ja puhas platvorm Postagon sobib ideaalselt blogijatele, kes soovivad ajaveebi hõlpsalt ja kiiresti üles seada. See on varustatud hulga funktsioonidega, mis pakuvad kiiduväärset kirjutamis- ja lugemiskogemust. Platvorm võimaldab teil postitada e-posti teel ja tegeleb isegi e-posti tellijate ja kommenteerimisega.

Postagoni suurim puudus on aga puudulik kohandamine teemade osas. Teil on ainult vaikimisi kujundus ja täpsema kohandamise jaoks pole ühtegi võimalust. Tasuta prooviversioon annab teile võimaluse proovida platvormi, et näha, kas see sobib teie vajadustega.

14. Posthaven

Teine lihtne ajaveebiplatvorm Posthaven pakub mitmesuguseid funktsioone, näiteks mitu autorit, paroolidega turvatud privaatsaidid, e-posti tellimused, automaatne postitamine Twitterisse / Facebooki ning ka kommenteerimine. Võib-olla on selle kõige muljetavaldavam funktsioon see, et see võimaldab teil e-postiga dokumentide, fotode, videote ja muusikaga postitada.

Platvormil on ka mõned suured pakkumised, sealhulgas automaatne postitamine sellistele teenustele nagu App.net, järjehoidja ja CSS / HTML-i kohandamine. Võite Posthavenit kasutada mõistliku hinnaga 5 dollarit kuus ja see on “mõeldud kestma igavesti”, nagu veebisaidil öeldakse. Siit saate läbi kogu nende lubaduse.

15. Keskmine

Keskmine on ajaveebiplatvorm, mis ühendab ajaveebimise sotsiaalse ajakirjandusega. See pole mitte ainult ideaalne koht, kus saate oma sisu kiiresti laiemale vaatajaskonnale saada, vaid on ka äärmiselt kasulik, aidates teil leida asjakohaseid, ja uusi ajakirjanikke avaldavad uued artiklid erinevatel teemadel. Platvormi armastatakse eriti tänu sellele, et see keskendub rämpsuvabale sisule ja kirjutamisele.

Nagu öeldud, on kohandamisvõimaluste puudumine selle platvormi kasutamise üks puudusi. Kui see pole probleem ja plaanite kirjutada ainult sisurikkaid ajaveebi postitusi, peaksite meediumile pildi tegema. Rääkimata sellest, et teised (sarnaste huvidega) leiavad teie ajaveebid kiiresti ja kes siin maa peal seda silmas peaks? Plaanid algavad 75 dollarist kvartalis.

Ja sellega jõuamegi selle postituse lõppu. Need on 15 parimat blogimisplatvormi, mida saate oma ajaveebi alustamiseks kaaluda. Enne lõpliku otsuse tegemist võtke kindlasti arvesse kõiki olulisi tegureid, näiteks hinnakujunduskavasid ja funktsioone, et saaksite soovitud blogimise edu saavutada.
Kas on veel muid blogimisplatvorme, mida soovite kasutada? Andke meile allpool kommentaaride osas teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map