15 parimat Austraalia Shopify veebidisainerit ja arendajat

AWA tipptaseme auhind


Shopify on üks populaarsemaid e-kaubanduse platvorme ja selle populaarsus kasvab kiiresti. Üks meie Shopify arvustuses tuvastatud eeliseid on see, et sellel on intuitiivne liides ja algajate jaoks piisavalt lihtne. Samuti on olemas kasutajafoorumid, kust leiate abi Shopify veebisait ja veebikeskuse õpetused Shopify abikeskuses.

Nii et võite küsida, miks anname teile ekspertidele soovitusi, mis aitavad teil veebipoe Shopify tarkvara abil üles seada?

Miks valida Shopify ekspert?

Põhjuseid on mitu. Mitte igaüks ei taha oma kauplust kujundada ega arendada ning oma toodetega seda asustada. Mõnel inimesel pole selleks aega ja teistel puudub projekteerimiskogemus või isegi minimaalsed tehnilised võimalused. Kuid teised tahavad lihtsalt keskenduda oma ettevõtte jaemüügi aspektidele ja jätta “e-poe” veebiosa kellelegi teisele.

Kui see kõlab nagu sina, siis loe edasi meie soovitusi Shopify eksperdid kes saavad teid aidata uue veebipoe loomisel või olemasoleva üleviimisel Shopify platvormile. Kõik need eksperdid elavad Austraalias ja on ametliku akrediteerimise saamiseks läbinud Shopify valikuprotsessi.

Kumba valida??

Kuna vajate abi vaid osa protsessist – näiteks võiksite oma poe kujundada, kuid mitte seda ise üles seada – siin on jaotus erinevatest ekspertide kategooriatest ja nende pakutavatest teenustest.

 • Kujundus – looge oma poe ilme ja ilme; lisage oma bränd
 • Seadistamine – olemasoleva teema põhipoe seadistamine ja teema kohandamine
 • Arendus – lõi rakenduse poe jaoks rakenduse või loob kohandatud poe nullist
 • Turundus – looge turunduskampaaniad, tavaliselt digitaalsed, mis võivad sisaldada sotsiaalmeedia strateegiaid
 • Fotograafia – tehke veebipoe jaoks fotosid, peamiselt oma toodetest

Paljud neist Shopify asjatundjatest on kvalifitseeritud mitmes kategoorias ja mõned pakuvad veebiteenuseid lisaks Shopify omadele, mis võivad täita muid teie veebiarenduse vajadusi.

Rasked hitters

Musta vööndi kaubandus

Musta vööndi kaubandus

Blackbelt Commerce, endise nimega Shopify Ninjas, ei tee muud kui Shopify kaupluste arendamine. Nad teavad kohe, kes peaksid olema nende kliendid – kui teil on kiire või kui teil on väga tihe eelarve, siis sobib teile paremini mõni muu agentuur..

Blackbelt Commerce pakub kõiki Shopify teenuseid – seadistamist, kujundamist, arendamist, turustamist ja fotograafiat. Samuti on nad loonud kakskeelsete kaupluste pistikprogrammid, automaatse riigi valija ja HTML-i e-posti malli, et asendada Shopify vaiketeksti tekst.

Töörühm

Töörühm

Veebikujundusega butiikide ja arendusettevõtete töörühm on Shopifyga töötanud alates 2012. aastast. Ettevõtte sõnul on see kiire, paindlik, loominguline, praktiline ja e-kaubandus on vaid üks digitaalsetest teenustest, mida ta pakub.

Töörühm teeb koostööd klientidega, et viia oma e-kaubanduse ja müügikohtade süsteemid Shopify sisse: see ei ütle, kas nad ehitavad ka Shopify poode nullist, ehkki nad on seadistamise eksperdid.

Elkfox

Elkfox

Elkfox on agentuur, millel on kaks eriala – Shopify ja MailChimp. Nende Shopify kogemus on nii jae- kui ka hulgimüügis ning ettevõte on kohandatud teemakujunduse alal väga kogenud.

Nad täiendavad oma Shopify teenuseid tootefotograafiaga ja neil on ka rakendus, mis aitab integreeritud e-posti teel. ElkFoxi veebisaidi kasutamine on pisut segane, kuna kogu navigeerimine asub ekraaniväliselt jaluses ja mõned lingid lähevad lihtsalt kontaktide lehele.

Lehtlõikaja

Lehtlõikaja

Leafcutter Creative Digital on loova e-kaubanduse ja kommunikatsiooni lahenduste pakkuja. Shopify on selles ettevõttes vaid üks viiest ekspertiisivaldkonnast, kuid üldine jututeema on tulemustele orienteeritud digitaalne strateegia.

Leafcutter on Shopify platvormiga töötanud alates 2012. aastast ja määratleb sellega seotud tööstused mittetulundus-, farmaatsia- ja haridusvaldkonnana. Nad alustavad strateegiaga ja ehitavad siis teile poe – alates põhilisest kuni täielikult kohandatud, integreeritud kaupluseni.

Turundusgurud

Laadige meedium uuesti

Laadige meedium uuesti

Reload Media on Shopify eksperdid olnud alates 2016. aasta oktoobrist ja nende fookus on teie e-kaubanduse ettevõtte digitaalsete turunduskampaaniate korraldamisel. Nende veebisait ei ütle, kas nad tegelikult Shopify poode ehitavad, kuid nende veebiteenuste toetamiseks mõeldud digitaalteenuste hulka kuuluvad SEO, klõpsu eest maksmise reklaam, sotsiaalmeedia strateegia, konversioonimäära optimeerimine ja e-posti turundus.

30 aakrit

30 aakrit

30 aakrit pakuvad kõiki Shopify teenuseid – seadistamist, kujundamist, arendamist ja turustamist – ning lisaks tõestatud teadmisi digitaalse turunduse strateegia ja täitmise alal. Nende reeglid (see tähendab nende ärifilosoofia) on nende veebisaidil esiplaanil, nii et näete, mille eest nad seisavad.

30 Acres’is on nende veebisaidil, Shopify lehel, palju üksikasjalikke e-kaubanduse juhtumianalüüse.
Ettevõte on kogenud nii oma klientidele kohandatud teemade kui ka kohandatud rakenduste väljatöötamisel.

Kujundusšempionid

Lootustehas

Lootustehas

Me ei saa teile The Hope Factory ja Shopify kohta palju öelda, kuna nende veebisaidil pole palju teavet. e-kaubandus on vaid üks viiest pakutavast digitaalsest teenusest: muu hulgas on disain ja arendus ning konversioonide optimeerimine.

Seal on pood, kust saate osta Shopify juhendamise paketi tunnis ja Shopify poe seadistuspaketi, mis mõlemad on määratud dollarisumma eest, kuid puuduvad andmed selle kohta, mida saate.

Lõng Digitaalne

Lõng Digitaalne

Yarn Digital on olnud Shopify ekspert alates 2015. aasta juunist ja pakub viit digitaalset teenust, millest üks on e-kaubandus. Ettevõte on kvalifitseeritud disaini- ja seadistuspoe Shopify eksperdiks, kuid nende veebisait ei anna nende oskuste kohta täpsustusi peale selle, et nende loodud veebipoodides saab Eskimosele jääd müüa.

Yarn Digitalil on mõned disainilahendusteenuseid kasutanud kliendid, näiteks Lululemon ja Sony Music.

Seitsmekümne disain

Seitsmekümne disain

Seventyfour Design on spetsialiseerunud kohandatud digitaalsetele kogemustele ja brändi arendamisele
mis viib teie ettevõtte järgmisele tasemele. Sellel agentuuril on viieaastane kogemus Shopify teenuste kujundamise, arendamise ja seadistamise, aga ka teie toodete pildistamise alal.

Nad teevad teiega koostööd teie brändi identiteedi kallal ja tagavad, et see kajastuks kohandatud teema kujunduses. Nende veebisaidil pole kasulikke näiteid nende töö kohta – lihtsalt ekraanipilte.

Valge lipu stuudio

Valge lipu stuudio

Valge lipp loovutab teile kõik oma oskused, teadmised ja teadmised. Ja seal on pilt selle ettevõtte asutajast, kus on ära toodud kõik viisid, kuidas tema kehaosad ja tööriistad aitavad seda teha. Valge lipp on mitmeotstarbeline stuudio ja e-kaubandus on vaid üks pakutavatest seitsmest digitaalsest teenusest.

Shopify disaini- ja seadistuslahenduste leidmiseks peate läbi vaatama kõik tehtud töö ekraanipildid ja võtma lisateabe saamiseks ühendust stuudioga.

Kõik ümberringi vinge

Disco Labs

Disco Labs

Disco Labs elab Shopify nimel. Neil on olnud Shopify platvormil ulatuslik kogemus – nad on juhtinud Shopify oma kauplusi, kujundanud kohandatud teemasid ja loonud kohandatud rakendusi. Lisaks on Disco Labs avaldanud Shopify raamatuid ja kursusi, millest üks on koostöös Shopifyga.

Nende tähelepanu on nüüd suunatud suuremahuliste ettevõtete abistamisele üleminekul Shopify Plusile. Nende põhiline veebisait ei pane teid maha – need poisid teavad, mida nad teevad.

Looja

Looja

Kui nende endi veebisait on juhend, on Createuril minimalistlik filosoofia, mille eesmärk on aidata inimestel digiajastul õitseda. Createur on sõltumatu digitaalagentuur ning Shopify eksperdid disaini, arenduse, seadistuse ja turunduse alal.

Nende kolmel visuaalselt uimastataval veebilehel pole palju teavet. Peate sirvima nende töö näiteid (kuid nad selgitavad, milliseid teenuseid nad iga kliendi jaoks osutasid) ja seejärel nendega ühendust võtma.

Tehke kaubandus

Tehke kaubandus

Do Commerce on e-kaubanduse eksperdid, kes on spetsialiseerunud Shopify-le. Ja nad teevad kõike, mida Shopify teeb ja on teinud alates 2012. aastast. Ettevõte ehitab igas suuruses poode, kohandades nii teemasid kui ka funktsioone.

Nad on kogenud Shopify kaupluste integreerimisel kolmandate osapoolte rakenduste ja tarkvaraga ning on hästi kursis turunduse ja reklaamimisega, sealhulgas Google Adwords ja Facebooki reklaamimisega. Paketi komplekteerimiseks pakub Do Commerce ka pidevat Shopify tuge. See on täielik algusest lõpuni tegutsev ettevõte, millel on suurepärane ajaveeb.

Seadistamine ja näpunäited

Shopify StartUp

Shopify StartUp

Shopify Startup teeb just seda, paneb teie veebipoe üles ja tööle. Selle ettevõtte omanik opereerib üheksa omapoolset Shopify poodi, seega on ta läbi elanud kõik probleemid, mis võivad tekkida, ja saab aidata kõigega, alates teie esialgsetest mõtetest kuni kasumlikkuse ideedeni..

Shopify Startup pakub kolme teeninduse taset: Basic kuni 20 toote jaoks; Parem kuni 100 toote jaoks; ja kohandatud. See ettevõte võib teie eelarvele sobida, kui alustate just väikese kauplusega.

Insider Media Group

Insider Media Group

Insider Media Group on bürooettevõte, mis pakub mitmesuguseid digitaalseid teenuseid, millest e-kaubandus on üks. Grupp on olnud Shopify ekspert alates 2016. aasta märtsist ning on akrediteeritud seadistamise ja turunduse jaoks.

Nende seadistamine on täielik, alates malli kohandamisest kuni kohandatud kujunduse või olemasoleva poe migreerimiseni. Turundus hõlmab SEO ja sotsiaalmeediat ning PR-i. Insider Media grupp koolitab teid ka Shopify kaudu, kui vajate abi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map