Recenze Webydo 2016


Webydo

Navštivte web

9,0


Skóre AWA

Webydo

Webydo byl zahájen v roce 2013 jako autorizovaný webdesignér. Byl vytvořen s cílem odstranit technické překážky a usnadnit výjimečné návrhy webových stránek. Původním cílem dvou spoluzakladatelů Webydo bylo odstranit potřebu vývojářů a usnadnit návrhářům a agenturám obchodní webové stránky. Webydo tvrdí, že podporuje přibližně 200 000 zákazníků.

Přehled

 • Webová stránka: www.webydo.com
 • Sídlo společnosti: New York, USA
 • Rok založení: 2012
 • Zaměstnanci: 30+
 • Hostované weby: 200 000+
 • Služby: Webový cloudový software, SaaS, webhosting
 • Zkušební verze zdarma: 30 dní
 • Záruka vrácení peněz: 14 dní

Tvůrce webových stránek nabízí komplexní platformu pro pokročilé uživatele, ale výsledkem je profesionální webdesign s dobrým hostingem. Webydo funkce jsou bohaté a rozhraní je poněkud intuitivní, pokud jste měli zkušenosti s Adobe Photoshop a InDesign.

Tvůrci webových stránek a návrháři mohou těžit jak z front-end systému pro správu obsahu (CMS), tak z HTML systému pro správu designu (DMS). Šablony jsou omezené, ale funkce a nástroje umožňují mnoho přizpůsobení k vytváření požadovaného webu. Nebude to snadné, ale výsledky jsou profesionálně vypadající weby na míru.

Pro koho je Webydo doporučeno?

Tvůrce webových stránek Webydo je určen pro zkušenější designéry webových stránek a profesionální agentury, které navrhují pro ostatní. Tento stavitel je vhodný pro jednoduché obchody a většinu lehkých firemních webových stránek. I když tento tvůrce nemusí být vhodný pro komplexní eCommerce webových stránek, Webydo používá pluginy třetích stran, které mohou spravovat zkušení programátoři.

Webydoova oblast zaměření / speciality

Webydo se zaměřuje na bez kódový design ve vizuálním rozhraní pro responzivní klientské weby. Zatímco Webydo se stará o návrh profesionálů s trochou více zkušeností, s podpůrnými službami Webydo, důvtipný nový uživatel najde platformu bohatou na funkce pro své obchodní potřeby.

Některé ze specialit Webydo zahrnují tři možnosti vizuálního rozhraní drag and drop pro navrhování a úpravy. Uživatelé doporučí rychlou interaktivní prohlídku Webydo, než se rozhodnou, že je to ten správný nástroj.

Technické specifikace / omezení Webydo

Některé zajímavé technické specifikace pro Webydo zahrnují webová písma, inteligentní průvodce, animátor posouvání paralaxy, video nástroje, eCommerce prostřednictvím widgetu Ecwid, články (blogy) a moderní, zajímavé návrhy, které potěší publikum. Webhosting a doménová jména jsou k dispozici za zvýšenou cenu.

Webydo je omezený, pokud jde o návrhové šablony, editační funkce a komponenty a sníženou pomoc v editoru. Tento webový tvůrce nabízí méně widgetů a pluginů než mnoho jeho konkurentů. Designové studio je složité pro nové uživatele a jiné než návrháře, se silnou křivkou učení (pokud nemáte zkušenosti s aplikacemi Adobe Photoshop a InDesign).

Existuje adekvátní škálovatelnost / prostor pro růst?

Webydo nabízí bezplatný plán spolu se čtyřmi všestrannými cenovými plány, které splňují osobní a obchodní webové stránky v jakémkoli měřítku. Cenový plán Enterprise je šitý na míru velkým společnostem, které často nejsou součástí tvůrců webových stránek této třídy. Někteří uživatelé však upozorňují uživatele Webydo na významný eCommerce.

Jaké jsou zásady záruky MoneyBack?

Webydo nabízí 30denní zkušební období bez nutnosti platby.

Co je Webydo’s Reputation?

Webydo má průměrnou pověst mezi začínajícími uživateli a designéry. Zatímco konečné výsledky vypadají dobře, uživatelé jsou frustrováni přetrvávajícími problémy, slabou funkčností a minimální podporou. Zkušení uživatelé však mají větší flexibilitu při opravě problémů a vyladění svých webových stránek.

Partnerský program pro zákazníky

Uživatelé se mohou zaregistrovat do přidruženého programu pro zaručené výplaty. Dostáváte výdělky na základě účtů, které klienti předplatili. Stejně tak odběratelské pobočky dostávají další marketingové materiály a zdroje.

Proč zvolit Webydo?

Webydo je platforma vhodná pro pokročilé uživatele, zejména pro ty, kteří pracovali s rozhraními Adobe Photoshop a InDesign, protože používá podobný ovládací panel. Zatímco Webydo může být v pořádku pro malé firmy nebo předvádět některé zboží a služby, Webydo se potýká s problémy pro eCommerce nebo jiné složité webové stránky. Pro začátečníky to není snadné. Můžete si vybrat Webydo, pokud jste programátor, ale investujte čas do bezplatné zkušební verze, než se rozhodnete.

Klíčové vlastnosti

 • Vlastní design bez kódu
 • Správa verzí z jediného řídicího panelu
 • Automatická převod na aktualizovaný kód HTML
 • Vytvářejte body přerušení pro různé obrazovky a zařízení
 • Animace prvků bez kódu
 • Zdarma Open-source písma
 • Automatická optimalizace stránek pro nejlepší výkon
 • Přidat a přizpůsobit video
 • Přetáhněte ovládací prvek k načtení prvků
 • Pokročilé konstrukční funkce
 • Ecwid ECommerce Widget Integrace
 • Hlasujte nebo navrhněte funkci

Odborníci v oboru verdiktují na Webydo

Web BuilderOlder recenze Webydo poukazují na některé jasné nevýhody, pokud jde o schopnosti eCommerce a další konstrukční nedostatky. Dobrou zprávou je, že Webydo nedávno aktualizoval svůj program a vyřešil všechny tyto problémy. Z tohoto důvodu zjistíte, že novější odborné recenze jsou při hodnocení programu mnohem zářivější. Stejně jako uživatelé jsou odborníci ohromeni rozhraním, které je ideální pro ty, kteří již mají mnoho zkušeností s používáním populárních designových programů. Profesionální návrháři se mohou snadno naučit nové dovednosti a aplikovat své odborné znalosti při vytváření vizuálně ohromujících webových stránek.

Odborné recenze nedokážou říct dost o sofistikovaných nástrojích pro návrh, které jsou standardem Webydo. Je to jedinečný program zaměřený na konkrétní publikum a poskytuje působivý produkt. Nakonec odborníci nemají cokoli negativního na to, aby o programu řekli, a plně jej doporučují.

 • http://hackingui.com/design/code-free-web-design-with-webydo-a-review/
 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/webstarts

Pozitivní spotřebitelské recenze a reference na Webydo

V jednom slově s děleným slovem: editor přetahování. Toto je standard, pokud jde o snadné použití, zejména mezi tvůrci webových stránek určených pro začátečníky a webydo. Ti, kteří mají správné zkušenosti s designem, si užijí editor i čisté rozhraní, které se snadno naviguje a není nabité tolika gadgety, že se stává ohromující. Webydo může umožnit těm, kteří mají dovednosti v oblasti úpravy fotografií, snadný přechod na vytváření webových stránek. Zde je krátký seznam dalších oblíbených nástrojů uvedených v uživatelských recenzích:

 • Funkce živého chatu. Užijte si přístup k pomoci hned, když ji potřebujete.
 • WYSIWYG editor.
 • Citlivé návrhy.
 • Možnosti elektronického obchodu. Snadno proměňte svůj web v zabezpečený internetový obchod.

Mezi designéry je Webydo jasným favoritem, který hraje podle svých sil při budování nových dovedností.

 • http://mmthomasblog.com/webydo-review/

Negativní recenze a stížnosti zákazníků na webydo

I když Webydo nabízí některé velmi uživatelsky přívětivé funkce, může mít strmou křivku učení pro ty, kteří nemají žádné zkušenosti s designem. Rozhraní se nejvíce podobá produktům Adobe, takže každý, kdo strávil čas ve Photoshopu, by se měl snadno přizpůsobit. V opačném případě můžete mít potíže najít cestu kolem mnoha vrstev panelů nástrojů. Ve skutečnosti si je možná ani nevšimnete, pokud nevíte, co hledat.

Někteří uživatelé byli s programem více než spokojeni, ale jiní to považovali za naprosto ohromující a příliš komplikované. Ujistěte se, že máte buď ten správný zážitek, nebo dostatek času a trpělivosti, abyste si vzali Webyda. Každý, kdo chce program řešit bez předchozí zkušenosti, může mít dlouhou cestu dopředu.

 • http://superbwebsitebuilders.com/webydo-review/

Design & Přizpůsobení

V tvůrcích webových stránek odkazují design a přizpůsobení na jednoduchost, v níž mohou uživatelé spravovat návrhové rozhraní a přizpůsobit možnosti tak, aby dosáhli požadovaných výsledků. Pokud se vám nepodaří předdefinované šablony, můžete si vybrat ze tří přizpůsobitelných rozvržení. Uživatelé pracují v režimu Design nebo Content.

Vlastnosti
Přehled
Webydo šablonyI když existuje omezený počet přednastavených šablon, Webydo poskytuje více možností pro návrhové rozhraní.
 • Odrůda a kvalita šablon a palety barev. Existuje malá kolekce šablon návrhů předem navržených, které uživatelům pomohou začít. Můžete začít s jedním ze tří rozvržení pro orientaci, nebo můžete vybrat prázdné plátno, ve kterém chcete navrhnout své vlastní. Bude na vás jako designérovi, aby přizpůsobil váš web.
 • Předvolené šablony vs. vytváření webových stránek od začátkuh. Webydo nabízí obě předvolené šablony v koncepci sestavení podle vašich představ, i když nakonec učiníte mnoho návrhových rozhodnutí pro web sám..
Webydo rozhraníPokud jste uživatelem aplikace Adobe Photoshop nebo InDesign, může se jednat o rozhraní drag and drop. Díky ovládacímu panelu, který vypadá a působí podobně jako u produktů Adobe, vaše zkušenosti usnadní používání Webydo rozhraní a poskytnou vám větší flexibilitu. Nabízí některé výzvy a křivku učení. Pro začínajícího uživatele bude rozhraní obtížné.
Přizpůsobení stylu stránkyWebydo nabízí širokou škálu možností přizpůsobení stránky stylů, protože uživatelé se mohou spolehnout na celou řadu možností designu, včetně prázdného plátna a kódu HTML.
 • Výběr designu pro přizpůsobení. Když začnete, vyberete ze šablony návrhu, strukturovaného rozvržení nebo prázdného plátna. Webydo nabízí mnoho způsobů personalizace, ale nebude to snadné a widgety a doplňky jsou omezené.
 • Svoboda pohybu, změny velikosti a úpravy obsahu. Úpravy Webydo je zvládnutelné, pokud dobře rozumíte rozhraní podobnému Adobe.
 • Existuje přístup k kódu HTML / CSS? Ano, Webydo nabízí tolik požadovaný přístup k HTML / CSS kódu pro pokročilé programátory nebo designéry.
 • Vizuální úpravy uživatelského rozhraní. Úpravy se provádějí na obrazovce v DMS (systém pro správu designu) pro úpravu HTML kódu nebo CMS (systém pro správu obsahu) pro aktualizace obsahu v rámci šablony nebo rozvržení.

Uživatelé Webydo mají širokou škálu možností přizpůsobení, ale některé z těchto možností vyžadují zkušenosti a trpělivost, aby se mohli učit a porozumět jim.

Navigace na webuWebydo témata nabízejí několik návrhových šablon nebo rozvržení s různou úrovní standardní navigace na webu.
Správa obsahuVe Webydo je k dispozici jak CSM, tak i DMS platforma pro správu obsahu, což zkušeným návrhářům poskytuje větší flexibilitu.
Fotografie a galerieWebydo má vynikající vizuální možnosti a okrajovou fotogalerii pro estetické návrhy, což je specialita pro tento webový tvůrce. Uživatelé mohou také kreslit své objekty na úplném panelu administrátora.
Budování mobilních webůVětšina šablon Webydo je určena pro mobilitu a návrháři mohou pomocí funkce zvané body přerušení vyladit web rychle, aby byl web přátelštější pro mobily..
Integrace sociálního sdíleníJako většina tvůrců webových stránek nabízí Webydo standardní integraci sociálních médií.
Designové službyWebydo je komplexní tvůrce webových stránek vytvořený pro vlastní navrhování. Přestože se jedná o sofistikovanější program, než je mnoho ve své třídě, nejedná se o významný designový obchod. Pokud hledáte společnost, která dělá vše pro vás, stavitelé webových stránek, jako je Webydo, nejsou tím, co hledáte..

Funkce & Nástroje

V dlouhé řadě tvůrců webových stránek má Webydo luxusní sadu funkcí, ale je poněkud omezená, pokud jde o widgety a doplňky..

Vlastnosti
Přehled
Nastavení WebydoZačněte bezplatnou 30denní zkušební verzí a vyzkoušejte ji. Klikněte na tlačítko Vyzkoušet a zaregistrujte se svým jménem, ​​e-mailem, novým heslem a telefonním číslem. Vyberte šablonu, rozvržení nebo prázdné plátno, v závislosti na vaší úrovni dovedností.
Webový designOvládací panel Webydo je podobný jako u produktů Adobe. Zkušenost s těmito produkty je nutností. Pokud ne, rozhraní si zvykne. Přetáhněte prvky, upravte obsah nebo jděte do editoru HTML / CSS, pokud máte znalosti.
Vlastní název domény
Hloubka navigace:Přestože Webydoova hloubka navigace není uvedena, zdá se, že je vhodná pro podporu jakéhokoli měřítka nebo velikosti podnikání.
Widgety a aplikacePokud jde o widgety a aplikace, Webydo má určitá omezení. Uživatel se zkušenostmi však může přidat kód pro vlastní widgety.
ZpeněženíWebydo spolupracuje s vynikajícím poskytovatelem widgetů eCommerce, Ecwid. Kodéry mohou také budovat funkčnost elektronického obchodování.
Statistiky návštěvníkůNebylo to zřejmé, ale stejně jako většina tvůrců webových stránek Webydo pravděpodobně nabídne statistiky návštěvníků.
Fotografie, video a zvukWebydo poskytuje některé možnosti multimediálních reklam pro zákazníky, včetně fotografií, obrázků, videí, některých widgetů, formulářů, tvarů a dalších.
BlogováníWebydo nabízí program s názvem Články, který je vhodný pro základní blogery. Ve formátu šablony mohou uživatelé přidávat a publikovat články, vytvářet zpravodajské kanály a další.
Google mapyUživatelé mohou na web vložit interaktivní mapu pomocí Map Google a Webydo HTML widgetu.
HTML editorJednou z aktiv společnosti Webydo je možnost kódování HTML / CSS pro technické uživatele.
Integrace sociálních médií
Formuláře a průzkumyS Webydo mohou uživatelé vkládat formuláře, včetně animačních efektů.
Úložný prostorNa základě cenových plánů Webydo se zdá, že existuje neomezené úložiště pro plány vyšších úrovní.
Nástroj pro zpravodajeWebydo přímo nenabízí nástroj pro zasílání novinek, ale lze přidat formulář pro zasílání novinek nebo e-mailů.
Podpora fóraK dispozici je fórum Webydo pro odpovědi na dotazy klientů a výměnu tipů a nápadů na design.
Elektronický obchod / internetový obchodWebydo spoléhá na otevřenou možnost s renomovanými Ecwid pro eCommerce řešení. Prodávejte až deset produktů na bezplatném účtu Ecwid nebo platte přiměřený měsíční poplatek za větší prodejní sílu. S Webydo nenajdete vestavěná řešení elektronického obchodu.
Integrace brányZde je řada služeb platebních bran, které mohou být integrovány s Webydo.
SEO FriendlyWebydo nabízí skvělé možnosti SEO. Uživatelé mohou určit název, popis a metaznačky klíčových slov. Uživatelé mohou integrovat Google Analytics i nástroje pro webmastery a uživatelé mohou zavádět přesměrování pro migraci stránek.
Omezený přístup k webu (ochrana heslem)Webydo stejně jako většina stavitelů nabízí ochranu heslem pro přihlášení k účtu ze svých stránek.
Google® AnalyticsPřidání Google Analytics do Webyda není známé.
Zabezpečení webových stránekWebydo považuje zabezpečení za vysokou prioritu, stejně jako ostatní weboví tvůrci pro kutily. Nabízejí automatickou ochranu a zálohování dat.
Více jazykůWebydo podporuje čtyři jazyky s pomocí nápovědy dostupné ve znalostní bázi, jak jej nastavit.
Mobilní optimalizaceTéměř všechny Webydoovy šablony a rozvržení jsou navrženy pro mobilní zařízení a existují možnosti přizpůsobení.
Technologie CDNO přidané technologii CDN není učiněno žádné přímé prohlášení, ale vzhledem k zákaznické základně, kterou podporuje Webydo, vysoká dostupnost a výkon,.

Plány & Ceny

Webydo nabízí bezplatný účet spolu se čtyřmi všestrannými ročními cenovými plány podle typu potřeb uživatelů webu. Mějte na paměti, že tyto měsíční sazby musí být placeny ročně. Hosting a CMS jsou přidány $ 5 / month, také účtovány ročně. Pro studenty existuje diskontní plán.

Nabízené roční cenové plány

Volný, uvolnit. 30denní bezplatná zkušební verze.

Pro. Pro nové designéry. 25 $ / měsíc nebo 100 $.

tým. Pro designéry s více webovými stránkami. 45 $ / měsíc, nebo 540 $.

Agentura. Pro středně velké společnosti a ateliéry. 125 $ / měsíc nebo 1 500 $.

Podnik. Na míru šitý pro velké společnosti. Vlastní ceny.

Webydo účtuje vyšší cenu za funkční a esteticky atraktivní web pro sofistikované programátory nebo designéry.

Zohledněte následující faktory týkající se tvorby cen:

 • Nabízí bezplatný plán? Ano, Webydo nabízí bezplatnou 30denní zkušební verzi. Očekávejte předplatné.
 • Existují nějaká zkušební období nebo vyžadují, aby se připojili kreditní karty? V okamžiku zahájení 30denní bezplatné zkušební verze se neočekává žádná kreditní karta.
 • Jak cenově dostupné jsou prémiové balíčky ve srovnání s konkurencí? Webydo je vedle svých konkurentů o něco dražší, ale pokročilým návrhářům nabízí větší flexibilitu v kódování a přizpůsobování.
 • Můžete navrhnout profesionální webové stránky pouze pomocí bezplatné verze? Ano, můžete si zdarma vytvořit profesionální weby Webydo po dobu 30 dnů.
 • Je platba splněna měsíčně / ročně? Webydo nabízí roční cenové plány, ale zobrazuje měsíční cenu na stránce s jejich cenami.

Zákaznická podpora

Webydo nabízí zákazníkům tisk a média, blog, komunitní fórum, diskusní skupinu, e-mail a telefonní číslo. Tvůrci webových stránek ve své třídě téměř nikdy nenabízejí telefonní číslo, takže je to první !! Všechny cenové plány společnosti Webydo přicházejí s podporou e-mailu a chatu.

Snadnost použití

Webydo není pro začátečníky snadné, ale uživatelé programu Adobe a zkušení návrháři mohou s programem manipulovat. Pro většinu existuje křivka učení.

Jednoduchost rozhraní. Webydo není navržen pro jednoduchost, ale má za následek nervózní a sofistikované interaktivní weby, které někteří lidé hledají.

Vhodné pro začátečníky / pokročilé uživatele. Webydo není vhodný pro začátečníky a pokročilí uživatelé mohou být občas vyzváni. V platformách CMS a DMS existuje flexibilita, aby vyhovovala oběma.

Udržujte kontrolu nad webem za všech okolností. Uživatelé mají plnou kontrolu, ale musí rozumět tomu, co dělají, nebo se spoléhat na znalostní bázi a podpůrné služby.

Poskytována pomoc v editoru. Nápověda v editoru je slabá a uživatelé si stěžují na tento problém.
Webydo není snadné, ale dobrý designér může najít nejlepší nástroj, který vyhovuje jejich komplexnějším potřebám webových stránek.

Závěr

Pokud jste důvtipný počítačový uživatel, který vám nevadí, aby se navrhlo a kódovalo navíc, Webydo má některé zajímavé funkce a pokročilé možnosti designu. Začátečníci budou bojovat a budou pravděpodobně frustrovaní. Mějte na paměti, že Webydo se zaměřuje na kreativní, atraktivní stránky, ale funkce není jednou z jejich silných stránek.

Přestože Webydo uvádí, že se jedná o tvůrce bez kódu, máte přístup k HTML / CSS pro zadání kódu, pokud chcete. Očekávejte, že za pokročilý eCommerce zaplatíte více než většina. Obdržíte telefonickou podporu (není často nabízena pro tvůrce webových stránek pro kutily) a různé způsoby, jak získat pomoc. Pro základní uživatele by Webydo byla náročná a drahá možnost. Pro pokročilé uživatele, kteří to rádi přijdou a získají skvěle vypadající web, může být to správné.

Webydo má potenciál pro pokročilé designéry, kteří hledají zážitek bez kódu, ale mají možnost přidávat a upravovat kód také.

Pokud hledáte pokročilejší platformu, Webydo je jedním z mála tvůrců webových stránek, který ji nabízí. Pro začínající uživatele jsou k dispozici desítky intuitivních a snadných tvůrců webových stránek. V závislosti na vašich potřebách může být Webydo tím pravým řešením. Předtím, než učiníte toto důležité rozhodnutí, je důležité využít výhod bezplatných účtů, které většina tvůrců webových stránek pro kutily nabízí.

Porovnejte

Webydo

90

Wix

96

Weebly

95

Čtvercový prostor

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map