Recenze Webstarts 2016


WebStarts

Navštivte web

8.9


Skóre AWA

WebStarts

WebStarts nabízí prázdnou tabulku, která vám umožní vytvořit web kliknutím na přímé a intuitivní ikony domovské stránky, pomocí funkcí jednoduchého přetahování a změnou stylů a písem kliknutím na tlačítko. WebStarts je způsob, jak rychle a snadno vybudovat svou online přítomnost. Přečtěte si naši recenzi WebStarts níže.

Přehled

 • Webová stránka: www.webstarts.com
 • Sídlo společnosti: Bellevue, WA
 • Rok založení: 2007
 • Zaměstnanci: 15+
 • Hostované weby: 4 000 000+
 • Služby: Webový cloudový software, webhosting
 • Zkušební verze zdarma: Plně funkční pracovní verze

Jako majitel malé firmy víte, jak je důležité, aby vás stávající zákazníci i vyhlídky našli online. označí vás jako profesionála a vypráví váš obchodní příběh. Možná si ještě neuvědomujete, že máte možnost sestavit web sami, bez jakýchkoli programovacích dovedností nebo pokročilého technického školení. Tvůrci online webových stránek vás mohou rychle a bez velkých nákladů umístit na virtuální mapu. WebStarts je jednou z těchto platforem.

WebStarts nabízí zefektivněný proces vytváření webu, který také umožňuje neomezenou kreativitu tím, že neomezuje to, co s vaším webem můžete dělat; začnete zcela prázdnou tabulkou, podobnou budování powerpointových prezentací, a přidejte požadované prvky kamkoli na svou stránku. Platforma WebStarts nabízí kompletní balíček pro vytváření webových stránek pro většinu malých podniků, jak se dostat online, obchodovat a vypadat profesionálně.

Pro koho je WebStarts doporučen?

WebStarts je určen pro majitele malých podniků, kteří potřebují levně přivést své podnikání na internet, zejména pro ty, kteří prodávají produkty kvůli možnostem online obchodu / eCommerce tohoto tvůrce webových stránek. Doporučuje se zejména pro cihlářské a maltové podniky, které chtějí své firmy rozšířit na internet a získat další zákazníky.

Nabízí WebStarts jakoukoli oblast zaměření nebo speciality?

WebStarts poskytuje vysokou úroveň funkcí, které se běžně nevyskytují v nástroji pro tvorbu webových stránek pro kutily. Například schopnosti členství a fóra, jakož i internetový obchod. Ve svůj prospěch nabízí tato stránka všechny tyto funkce v snadno použitelném produktu, který usnadňuje navrhování a přizpůsobení webových stránek i pro nováčky..

Co jsou technické specifikace nebo omezení WebStarts?

Tech guru se nebude líbit WebStartům kvůli nedostatku HTML potřebného a požadovanému v nastavení webů. Zkušení tvůrci webových stránek budou cítit, že něco chybí.

Nabízí WebStarts dostatečnou škálovatelnost a prostor pro růst?

WebStarts nabízí snadný plán škálovatelnosti, počínaje volným plánem až po plán s neomezenou šířkou pásma. Existuje dostatečný prostor pro růst každého podnikání.

Co je to záruka vrácení peněz?

Nepodařilo se nám najít žádnou indikaci zásady záruky vrácení peněz pro společnost, takže byste měli být rozumní si to předem ověřit telefonicky nebo e-mailem s WebStarts před provedením závazku.

Jaká je jejich reputace?

Přestože bychom chtěli říci jinak, zdá se, že WebStarts má v této oblasti určité potíže. Rychlé vyhledání online zákaznických recenzí vám ukáže několik strašidelných úryvků a stránky reputace se zdají být nejasnými WebStarts; Stav webu Bezpečného prohlížení Google uvádí, že webové stránky jsou od tohoto psaní částečně nebezpečné, přičemž některé stránky obsahují klamný obsah. TrustPilot ukázal některé velmi špatné recenze a některé zářící, přes nejlepší recenze s ničím uprostřed. Pozitivní poznámka: vlastník WebStarts reaguje na recenze a doufá, že kritiky chudých upgraduje na platformu.

Proč zvolit tvůrce webových stránek WebStarts?

Pokud jste v oblasti vytváření webových stránek nováčkem, ale potřebujete se rychle a profesionálně připojit online, služba WebStarts vám to pomůže za méně než jeden den. Nejsou vyžadovány žádné dovednosti v oblasti kódování, žádné znalosti SEO a žádné šílené designové závady. Registrace je super jednoduchá, přímo z domovské stránky, a nastavení je také snadné.

Klíčové vlastnosti

 • Přidejte svůj vlastní název domény
 • Úpravy přetažením
 • Optimalizováno pro mobilní zařízení
 • Vlastní e-mailová adresa
 • Integrovaný software pro úpravu obrázků
 • Jednostránkový design s kotevními odkazy
 • Vložit soubory
 • Vlastní sociální panel
 • Video Galerie App
 • Selfie App
 • Stovky ikon
 • Řízení přístupu pro webové stránky

Odborníci z oboru verdikt na WebStarts

Web BuilderOddlyně existuje docela rozdíl mezi uživatelskými a odbornými hodnoceními WebStarts. Kritici zjistili, že tvůrce webových stránek v některých oblastech mnohem chybí než skuteční zákazníci. Pokud jde o dostupné funkce, program dostává obzvláště nízké známky. Odborníci v podstatě dospěli k závěru, že WebStarts nenabízí dostatek funkcí a ty, které standardně přicházejí, prostě nejsou na stejné úrovni. Uživatelé mohou vytvořit blog a změnit svůj web na eCommerce, ale kritici poznamenali, že tyto nástroje jsou příliš holé.

Krátký seznam průměrných funkcí také vedl k vlažným skóre pro celkový uživatelský dojem. Experti byli zklamaní rozsahem programu a cítili se příliš omezeni nabízenými schopnostmi. To je určitě něco, co je třeba zvážit, ale holé vykostění by mohlo stačit pro nové uživatele, kteří by mohli být ohromeni příliš mnoha komplikovanými funkcemi.

 • http://www.sitebuilderreport.com/website-builders/review/webstarts
 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/webstarts

Pozitivní recenze zákazníků a posudky na webových stránkách

I přes určité důsledné stížnosti na fakturaci se zdá, že zákazníci WebStarts jsou s programem skutečného tvůrce webových stránek spokojeni. Ve skutečnosti dostává od uživatelů zářící recenze a v průměru 9 z 10 startů.

Zákazníci v první řadě oceňují program pro jeho snadné použití. Ti, kteří nemají žádné předchozí zkušenosti s designem, dokázali vytvořit krásné a funkční webové stránky ve velmi krátkém čase. O kvalitě šablon bylo také mnoho pozitivních komentářů. Uživatelé zjistili, že existuje spousta atraktivních možností a byli schopni snadno přizpůsobit každé téma tak, aby vyhovovalo jejich podnikání.

Nakonec mnoho komentářů zmiňovalo řídicí panel a navigační nástroje. Dokonce i začátečníci byli schopni najít cestu kolem a najít potřebné nástroje.

 • https://www.trustpilot.com/review/webstarts.com

Negativní recenze a stížnosti zákazníků na WebStarts

WebStarts je další program pro tvorbu webových stránek, který si osvojil vlastní praktikování agresivní prodejní taktiky. Většina zákazníků má pozitivní informace o aktuálním programu, ale nejsou spokojeni s prodejci, vzestupnými strategiemi a neočekávanými poplatky.

Uživatelé byli vypnuti počtem prodejních e-mailů z WebStarts, které začaly vyplňovat své e-mailové schránky po přihlášení. Zdá se, že společnost je více než šťastná, že diskutuje o upgradu, ale není to tak užitečné, pokud jde o řešení technických nebo fakturačních problémů. Značný počet zákazníků také nahlásil neoprávněné poplatky, které pak nemohli vyřešit nebo jim bylo vráceno. Ujistěte se, že máte jasno v jakýchkoli smluvních podmínkách.

 • http://www.sitejabber.com/reviews/www.webstarts.com

Design & Přizpůsobení

WebStarts nabízí uživatelům neomezené přizpůsobení; můžete na svůj web přetáhnout cokoli, co chcete. Pokud chcete, začněte zcela prázdným štítkem nebo vyberte jednu z předem navržených šablon, které si můžete přizpůsobit podle svých preferencí.

VlastnostiPřehled
ŠablonyVýběr vhodné šablony je s WebStarts jednoduchý; existuje více než 100 z čeho vybírat a jsou také přizpůsobitelné odtamtud.

Zdarma: Pro bezplatné účty i prémiové účty je k dispozici celá řada pěkných šablon webových stránek.

Prémium: nekoupili jsme prémiový účet, ale můžeme říci, že široká škála šablon dostupných pro účty zdarma je docela úžasná.

RozhraníRozhraní pro tvorbu webových stránek na WebStarts je vynikající; snadno pochopitelné a použitelné. Nejprve si vyberete šablonu, ať už se jedná o prázdné plátno nebo předem vytvořenou šablonu, kterou můžete vyladit podle svého srdce, záleží na vás. Odtud je nastavení zcela jednoduché, když sledujete Mé stránky ve spodní části tvůrce webových stránek.
Přizpůsobení stylu stránkyStyly stránek jsou prakticky neomezené pomocí funkce drag and drop WebStarts, funkce WYSIWYG (to, co vidíte, je to, co získáte). Každá šablona je přizpůsobitelná a během jejího vytváření a přizpůsobování můžete přesně vidět, jak bude vypadat vaše stránka a váš web. K dispozici je spousta krásných a profesionálních písem, která mění vzhled vašich stránek. Změna obrázků je jednoduchá a funkce drag and drop vám umožňuje snadno se pohybovat nebo svírat a měnit jejich velikost.
Navigace na webuNavigace na webu je poměrně snadná, se spoustou tlačítek a nabídek pro začínající tvůrce webových stránek najít cestu kolem a efektivně se dostat k tomu, co potřebují.
Správa obsahuPřidávání obsahu je jednoduchý proces s funkcí přetahování a zahrnutými aplikacemi, které můžete použít k přidání dalších funkcí na každou stránku vašeho webu. Například „blog“ je jednou z aplikací, které si většina lidí bude chtít přidat na své stránky, aby byla čerstvá.
Fotografie a galerieJe velmi snadné přidávat obrázky k praktickým funkcím drag and drop. Na stránku můžete přetáhnout obrázek libovolné velikosti a rozbalit nebo uzavřít smlouvu. Prémiové plány navíc umožňují fotografické galerie a prezentace.
Budování mobilních webůI když se můžete ze svého smartphonu zaregistrovat na webový server WebStarts, budete ho muset nadále nastavovat pomocí počítače pomocí počítače. Úpravy vyžadují počítačové rozhraní, takže mějte na paměti.
Integrace sociálního sdíleníK prémiovým webovým serverům WebStarts lze přidat tlačítka pro sociální sdílení; nejsou k dispozici na bezplatném plánu.
Designové službyNemohli jsme najít zmínku o designových službách na webu, takže nejsme si jisti, zda je to něco, co by tým mohl nabídnout týmem WebStarts..

Funkce & Nástroje

WebStarts poskytuje funkce drag and drop, díky které je možné vytvořit web, spolu se spoustou šablon, obrázků a různých písem, se kterými si můžete hrát, dokud nezískáte požadovaný vzhled. Šablony jsou zcela přizpůsobitelné, se stovkami písem z čeho vybírat, a snadné přetahování obrázků a dalších objektů, které chcete přidat na svůj web.

Jednou z nejlepších funkcí WebStarts je použití internetového obchodu pro rychlé a snadné přidání elektronického obchodu na váš web. K dispozici je také snadno přístupné fórum pro přidání interaktivity na vaše stránky, stejně jako funkce členů pro soukromé nebo placené stránky.

Některé skvělé další funkce platformy WebStarts – software SEO Wizard, bezplatné reklamní kredity a jedna z našich oblíbených funkcí, snadno použitelný a výkonný nástroj pro úpravu WYSIWYG – činí z WebStarts výhodnou nabídku cenových bodů.

VlastnostiPřehled
ZaložitNež se dokonce zaregistrujete na webu WebStarts, vyzve vás k výběru šablony; Díky těmto šablonám bude instalace hračkou. Jednou slabou oblastí, kterou bychom si všimli, je to, že část „Moje stránky“, kde můžete upravovat svůj web, je dole, pod mnoha tlačítky a reklamou pro upgrade na jeden z prémiových plánů. Na první pohled to lze přehlédnout. Nastavení stránek je snadné, jakmile najdete tuto sekci, a nemůžete udělat chybu a zapnout svůj obsah, protože pokud kliknete na „Vymazat“ nebo „Smazat“, bude to potvrzeno před provedením.
Webový designWebStarts má na výběr více než 100 šablon a návrhy jsou esteticky příjemné a snadno vyladěné.
Vlastní název doményKdyž se rozhodnete pro některý ze tří prémiových plánů s WebStarts, bude zahrnuta vaše vlastní doména a můžete převést ten, který již vlastníte také.
Hloubka navigace:WebStarts umožňuje podnabídky, což znamená, že můžete přidávat stránky a vytvářet z nich podstránky jiných. Pokud například prodáváte widgety, můžete vytvořit hlavní stránku pro modré widgety a podstránky pro widgety Navy a sky blue widgety. Přidáte rozbalovací nabídku, aby lidé, kteří navštíví váš web, mohli rychle najít to, co hledají.
Widgety a aplikaceS WebStarts jsou některé aplikace, které můžete přidat pro zvýšení funkčnosti vašeho webu. Vyberte si z Facebooku, Google map, Counteru, Instagramu, Fotogalerie, SEO Průvodce, Prezentace, Twitter, Kniha návštěv, YouTube a dalších aplikací, aby byl váš web uživatelsky přívětivější a přívětivější.
ZpeněženíVe volném plánu neexistují žádné možnosti zpeněžení; WebStarts bude ve skutečnosti používat váš web k zobrazování jeho reklamy. V rámci prémiových plánů můžete pomocí reklam vytvářet určité příjmy pro web a také přidružené odkazy.
Statistiky návštěvníkůAplikace Hit Counter vám poskytne statistiky, které hledáte; pro další a podrobnější pohled na své návštěvníky přidejte Google Analytics.
Fotografie, video a zvukPřidání obrázků, zvuku a videa je stejně snadné jako jejich nahrání nebo kliknutí na web z YouTube, Instagramu a Facebooku..
BlogováníBlogování na platformě WebStarts ponechává docela dost přání. Existuje jednoduchá aplikace, kterou můžete přidat na svůj web, abyste na něm mohli blogovat. Jde však pouze o textový blog… není možné přidávat obrázky ani videa.
Google mapyWebStarts nabízí některé z nejlepších map, které jsme viděli na kterémkoli z webů pro tvorbu webových stránek. Začátky jsou malé, ale stejně jako jiné prvky ve WebStartech lze snadno měnit jejich velikost a přesouvat je tam, kde budou dělat to nejlepší.
HTML editorVlastní přístup k HTML je k dispozici v Pro Plus plánu a podnikatelském plánu.
Integrace sociálních médiíIntegrace Facebooku, Twitteru a Pinterestu je snadný proces a je k dispozici na všech bezplatných plánech s WebStarts.
Formuláře a průzkumyKontaktní formuláře jsou k dispozici u všech plánů kromě bezplatného plánu. WebStarts navíc nabízí úložiště pro vaše kontakty, počínaje 100 na Pro plánu a škálováním až po neomezené pro obchodní plán.
Úložný prostorÚložný prostor je přidělen podle toho, jaký plán si vyberete; bezplatný plán poskytuje pouze 1 GB, Pro 5 GB, Pro Plus 10 GB a obchodní plán vám poskytuje 40 GB cloudového úložiště. Šířka pásma je přidělena podobně – bezplatný plán začíná 1 GB, Pro nabízí 25 GB, Pro Plus 100 GB a podnikání je neomezené.
Nástroj pro zpravodajeSystém Nákupního košíku WebStarts můžete využít k odesílání vysílaných e-mailů seznamům zákazníků, což je ideální pro informační bulletiny, speciální slevy a proma. Používání systému nákupního košíku Webstarts stojí za použití navíc, takže zvažte pohodlí jeho použití s ​​náklady na dostupné e-mailové marketingové plány..
Podpora fóraNikdy jsme neviděli tvůrce webových stránek, který má tak snadný způsob, jak přidat sekci fóra. Několik jednoduchých kliknutí upraví nastavení fóra podle vašich představ a jste připraveni zahájit diskusi.
Elektronický obchod / internetový obchodToto je jedna z nejlepších funkcí WebStarts. Klikněte na tlačítko roztomilý obchod v horní části nabídky WebStarts a začněte prodávat! Je to tak snadné, jako když na Ebay něco nabídnete, s třemi nebo čtyřmi kliknutími, váš produkt nebo služba je online a připravena přijímat objednávky.
Integrace brányPoužití aplikace WebStarts Shopping Cart je nejjednodušší způsob, jak nastavit platební brány pro weby postavené na webu.
SEO FriendlyWebStarts byl postaven s SEO v popředí, takže jen přidání správných klíčových slov přidá k jeho hluboko zakořeněného SEO a pomůže vašemu webu rychle najít všechny vyhledávače a zákazníky.
Omezený přístup k webu (ochrana heslem)Pro Plus a obchodní plány umožňují ochranu heslem pro fóra a členské weby.
Google® AnalyticsPomocí Google® Analytics získáte mnoho podrobností o tom, odkud návštěvníci vašich stránek přicházejí a jak dlouho na vašem webu zůstávají.
Zabezpečení webových stránekWebStarts sám se jeví jako přiměřeně bezpečný; pro platby používá 256bitové šifrování SSL, Norton Secured a Authorize.net. Platby na webu se provádějí v zabezpečených sítích s odpovídající ochranou heslem a standardními bránami firewall. Stránka upozorňuje uživatele, že „dokonalé zabezpečení“ na internetu neexistuje.

Plány & Ceny

WebStarts má odstupňovanou cenovou strukturu, která začíná na nule a dosahuje až 19,99 $ pro obchodní plán, který vám poskytne několik výhod.

Volný, uvolnit

Webové stránky bezplatných plánů WebStarts jsou postaveny na doméně webstarts.com jako subdomény; to znamená, že „adresa“ vašeho webu bude ve formě yourwebsite.webstarts.com, namísto profesionálnější yourwebsite.com. Plán zdarma se snadno spojí několika kliknutími. Plán zdarma je omezen na pět stránek a 1 GB šířky pásma a stejného cloudového úložiště. Rovněž nemáte žádnou kontrolu nad reklamami, které se budou zobrazovat na vašem webu, ani s integrací sociálních médií.

Pro

WebStarts Pro Plan vám poběží 4,89 $ měsíčně, účtováno ročně. Program Pro vám poskytne doménové jméno, až 15 stránek, 25 GB měsíčně v šířce pásma, integraci sociálních médií a žádné reklamy. Poskytuje také více úložného prostoru v cloudu na 5 GB a umožňuje prezentace a galerie, které na Free plánu nemůžete udělat.

Pro Plus

Pro Plus běží $ 7.16 měsíčně, rovněž účtováno ročně. (Ve skutečnosti lze všechny placené plány účtovat pouze na roční bázi.) S programem Pro Plus si kromě e-mailu, odesílání vyhledávacích nástrojů a reklamních kreditů pro Google vyberete také telefonní číslo firmy, telefonickou podporu. Kromě toho jsou stránky neomezené na plán Pro Plus a získáte 100 GB šířky pásma a 10 GB cloudového úložiště.

Podnikání

Obchodní plán je 19,99 $ měsíčně a umožňuje vám kromě neomezené šířky pásma a 40 GB úložného prostoru online také obchodní telefonní číslo, vede správu a vlastní přístup k HTML. Obchodní plán nabízí eCommerce ve formě internetového obchodu, e-mailových marketingových řešení a pěti e-mailových adres zdarma.

Pro srovnání, prémiové plány na stránkách jiných tvůrců webových stránek začínají smlouvou na 3 až 4 $ měsíčně, prémiový plán společnosti Squarespace vám vrátí 8 USD měsíčně a LightCMS je 19 USD měsíčně.

Zákaznická podpora

Zdá se, že existuje dostatečná podpora pro uživatele, a to jak na webu, tak i mimo něj. Většinu otázek a problémů lze vyřešit návštěva podpory stránka. Můžete také poslat e-mail na adresu [email protected]; společnost říká, že se snaží odpovědět do jedné hodiny během pracovní doby. U prémiových plánů je k dispozici také telefonická podpora pro uživatele.

Snadnost použití

Jak již bylo zmíněno, web používá editor WYSIWYG, který vám přesně ukazuje, jak bude váš web vypadat před zveřejněním. Skutečnost, že z WebStarts si vyberete šablonu, která vás začne nutit rozhodovat o tom, jak chcete, aby se váš web objevil, a odtud je to jen otázka vyladění věcí, dokud nejsou tak, jak je chcete..

Závěr

I když se zdá, že WebStarts mohly mít v minulosti nějaké chyby, produkt, který v současné době nabízejí, se zdá být přímočarý, snadno použitelný pro nováčky a vše, co by většina majitelů podniků měla potřebovat, aby si pro svou společnost vybudovala solidní online přítomnost. Adam Barger na webu říká, že chtěl vytvořit platformu, na které by lidé mohli „vytvářet jedinečné stránky bez znalosti kódu a bez tvrdých omezení ostatních tvůrců webových stránek“. Říkáme, že se mu to podařilo a že byste měli vyzkoušet WebStarts. Myslíme si, že se vám bude líbit vše, co nabízí.

Porovnejte

WebStarts

89

Wix

96

Weebly

95

Čtvercový prostor

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map