Recenze MotoCMS 2017


MotoCMS

Navštivte web

8.9


Skóre AWA

MotoCMS

MotoCMS je snadno použitelný tvůrce webových stránek, který vám umožňuje vytvářet profesionální webové stránky v režimu WYSIWYG (to, co vidíte, je to, co získáte). Od prvního uvedení na trh v roce 2008 získala mnoho fanoušků a příznivců, zejména mezi začátečníky. Umožňuje vytvářet eCommerce webové stránky, profesionální portfolia a obchodní weby bez jakýchkoli kódovacích dovedností. Chcete-li vytvořit funkční profesionálně vypadající web, musíte postupovat podle tří jednoduchých kroků: vyberte design, který se vám líbí, z hotových šablon 2500+; přizpůsobte jej a přidejte svůj obsah pomocí rozhraní drag-and-drop; spusťte svůj web. Přečtěte si recenzi MotoCMS níže.

Klady

 • Zdarma 14denní zkušební období
 • 100% citlivý design
 • Drag-and-drop rozhraní
 • 2500 hotových šablon různých kategorií
 • Funkčnost elektronického obchodování
 • Bezplatná celoživotní podpora
 • Bílý štítek pro vývojáře

Nevýhody

 • Netvoří vlastní webové stránky pro vás
 • Nenabízí své vlastní hostingové řešení
 • Nedostatek plně vybavené blogovací platformy

Přehled

MotoCMS je společnost s téměř desetiletými zkušenostmi na trhu. Široká škála hotových šablon, které nabízejí, a výjimečná flexibilita z nich činí perfektní řešení pro jakýkoli projekt. Pro práci s administrátorským panelem MotoCMS nemusíte mít žádné technické znalosti ani kódovací dovednosti.

Byl navržen tak, aby byl určen těm, kteří nemají žádné zkušenosti s údržbou webových stránek. Stejně jako každá jiná společnost má však MotoCMS své výhody a nevýhody. A probereme je níže.

Pro koho je MotoCMS doporučeno?

MotoCMS se může stát ideálním řešením pro majitele malých podniků, individuální profesionály, kteří hledají způsob, jak prezentovat své služby online, bloggerům, majitelům online obchodů a každému, kdo potřebuje dobře vypadající web rychle a s minimálním úsilím. Použití MotoCMS mohou využít jak začátečníci, tak profesionální vývojáři.

Zaměření / speciality MotoCMS

MotoCMS se zaměřuje na výrobu vysoce funkčních a progresivních webů pro individuální nebo firemní projekty. Nabízí více než 2500 šablon různých obchodních míst, z nichž si můžete vybrat. Témata jsou vysoce flexibilní. Jakmile vyberete šablonu, můžete ji upravit nad rámec jakéhokoli uznání a přizpůsobit se vašemu konkrétnímu projektu. MotoCMS také poskytuje řešení pro webové stránky elektronického obchodu. Se spoustou pluginů a widgetů můžete výrazně zlepšit funkčnost svého webu.

Existuje adekvátní škálovatelnost / prostor pro růst?

MotoCMS se neustále vyvíjí. Nejnovější verze 3.0 přinesla zlepšení rychlosti, přívětivosti pro uživatele a mobilní reakce. Připojením se k MotoCM obdržíte neustálé aktualizace bez nákladů.

Jaké jsou zásady záruky MoneyBack?

V podmínkách používání MotoCMS najdete informace o tom, že společnost nenabízí vrácení peněz po dodání produktu, protože nabízí nemateriální neodvolatelné produkty..

Co je to pověst MotoCMS?

MotoCMS má na trhu webového designu poměrně dlouhou historii. Během těchto let se společnost vyvíjí a vyvíjí v souladu s dobou a nabízí klientům nejinovativnější řešení. Nejnovější aktualizace, MotoCMS 3.0, přinesla na novou úroveň přístup k rychlosti, uživatelské zkušenosti a pohotový design. Tato skutečnost spolu s orientací na zákazníka pomáhá společnosti MotoCMS zůstat na vrcholu moderních tvůrců webových stránek. Mnoho pozitivních hodnocení zákazníků může být dostatečným důkazem této skutečnosti.

Proč zvolit MotoCMS?

MotoCMS je webový tvůrce, který poskytuje široký výběr flexibilních, plně přizpůsobitelných šablon. Obrovská sada funkcí, různé možnosti pro návrh webových stránek a více dostupných pluginů z nich činí ideální pro velké i malé projekty.

Klíčové vlastnosti

 • Přizpůsobitelné šablony
 • Mobilní design
 • E-commerce plugin
 • SEO optimalizace
 • Pokročilá knihovna médií
 • Integrace sociálních médií
 • Integrované nástroje pro analýzu a webmastery
 • Musí mít widgety
 • Bílý štítek
 • Bezplatné aktualizace
 • Cloud hosting

Nejnovější funkce stavitele webových stránek MotoCMS

Odborníci v oboru verdiktují na MotoCMS

Na webu najdete spoustu odborných komentářů k tvůrci webových stránek MotoCMS. Přestože existují i ​​jiné alternativy, většina odborníků souhlasí s tím, že je to ideální volba pro ty, kteří nemají žádné znalosti kódování, ale chtějí mít profesionálně vypadající design webových stránek. Funkční editor drag-and-drop usnadňuje začátečníkům přizpůsobit a spravovat web.

Všechny šablony jsou aktuální. Nejnovější aktualizace MotoCMS na verzi 3.0 přivedla budovu webu na zcela novou úroveň.

MotoCMS je cenově dostupné a spolehlivé řešení pro ty, kteří chtějí ušetřit nějaké peníze a energii.

Pozitivní recenze a reference zákazníků na MotoCMS

Počet kladných hodnocení zákazníků výrazně převažuje nad negativními. Většina zákazníků zmiňuje své pozitivní zkušenosti při práci s tvůrcem drag-and-drop. Podporu také jmenují jako jeden z nejsilnějších bodů společnosti. Všechny problémy byly vyřešeny v nejkratším možném čase. Pokud jde o recenze uživatelů, vypadá to, že MotoCMS je skvělá volba.

Negativní recenze a stížnosti zákazníků na MotoCMS

Na webu MotoCMS není tolik negativních recenzí. Většina uživatelů dostane to, co očekávali. Jednou z největších nevýhod, která se objevuje ve většině recenzí, je nedostatek funkčnosti blogů. Možná kvůli tomu ztratila společnost mnoho potenciálních klientů. Věnováním pozornosti potřebám svých zákazníků však MotoCMS přidal funkce blogu k nejnovějším zprávám

Design & Přizpůsobení

MotoCMS nabízí širokou škálu možností designu a přizpůsobení pro začátečníky i pokročilé uživatele. Zde jsou některé silné stránky designu a přizpůsobení MotoCMS.

VlastnostiPřehled
Připravené šablony webových stránekMotoCMS poskytuje zákazníkům 2500 + plně reagující mobilní řešení pro různé typy podniků. Výběrem jedné z těchto šablon má uživatel možnost přizpůsobit ji a přizpůsobit ji svému projektu, mít bezplatnou 14denní zkušební dobu a teprve poté zaplatit za téma.
 • Odrůda a kvalita šablon.Různé kategorie umožňují zákazníkovi najít šablonu, která odpovídá jeho konkrétní obchodní výklenku.
 • Předvolené šablony vs. vytváření webových stránek od nuly. MotoCMS je tvůrce webových stránek zaměřený na šablony. Takže pokud chcete mít svůj web navržený od nuly, budete muset hledat nějaké jiné řešení.

Rozhraní pro tvorbu webových stránekMotoCMS poskytuje intuitivní a uživatelsky přívětivý administrátorský panel s drag and drop rozhraním. Uživatel může upravovat barevné schéma, přeskupovat vizuální prvky a strukturu rozvržení, přizpůsobovat obrázky a písma bez přímého kontaktu s kódem. Přihlášení k účtu je zabezpečené a nikdo kromě vás ho nebude moci zadat. Při provádění změn v šabloně můžete pozorovat změny najednou.>
Přizpůsobení stylu stránkyPřizpůsobení stylu stránky umožňuje přizpůsobit web a poskytnout mu jedinečný charakter. MotoCMS pro to nabízí širokou škálu nástrojů.
 • Výběr designu pro přizpůsobení.Můžete volně přidávat své vlastní obrázky, obsah, přizpůsobovat svůj web s ohledem na sociální média, widgety a aplikace.
 • Svoboda pohybu, změny velikosti a úpravy obsahuMotoCMS vám dává úplnou svobodu při změně velikosti, úpravách a přesunu obsahu. Funkce drag-and-drop umožňuje rychlé a bezproblémové ovládání. Můžete také přizpůsobit barvu pozadí a barvu různých vizuálních prvků.
 • Existuje přístup k kódu HTML / CSS? Nezobrazuje se to jako funkce. MotoCMS neposkytuje uživatelům přístup ke zdrojovému kódu.
 • Vizuální úpravy uživatelského rozhraní.Vizuální tvůrce webových stránek MotoCMS je snadný a intuitivní. Interaktivní platforma způsobuje, že se proces přizpůsobení cítí spíše jako hra.

Jakmile se vám líbí některá šablona, ​​můžete začít bezplatnou 14denní zkušební verzi a přejděte k části přizpůsobení. Můžete přizpůsobit téma vašim potřebám a účelům, vyzkoušet jeho funkčnost a teprve poté za něj zaplatit.

Navigace na webuKaždá šablona je dodávána se sadou předem navržených stránek nezbytných pro každou obchodní oblast. Je také možné přidat vlastní stránky. Každá stránka může být upravena podle vašich potřeb. Navigační lištu lze také nakonfigurovat podle vašich představ.
Správa obsahuObsah můžete snadno spravovat kdykoli budete chtít. Nezabere to mnoho času a je hladké a bez námahy.
Fotografie a galerieSprávce souborů Media Library umožňuje spravovat fotografie, audio, videa, dokumenty a archivy tím, že vytvoří tolik složek, kolik chcete. Je to velmi užitečné, protože vám pomůže udržovat všechna vaše mediální data v pořádku a poskytuje snadný přístup k souborům kdykoli budete potřebovat.
Budování mobilních webůNyní můžete používat panel administrátorů tohoto tvůrce MotoCMS z nejpopulárnějších zařízení: počítačů, tabletů nebo chytrých telefonů. Díky tomu se váš web přizpůsobí rozlišení obrazovky hlavních mobilních zařízení. Váš web neztratí kvalitu a originální obsah, takže si návštěvníci budou moci vychutnat mobilní verzi vašeho webu, která bude plně reagovat.
Integrace sociálního sdíleníDržet krok s nejnovějšími trendy MotoCMS poskytuje plnou sociální integraci. Existuje celá řada základních widgetů pro zalíbení a sdílení vašeho webu v sociálních sítích. S vydáním MotoCMS 3.0 se objevila možnost integrace dalších tří widgetů. Toto jsou Facebook Feed, Twitter Timeline a Pinterest Board. Musíte pouze přetáhnout potřebný widget a vložit adresu URL stránky účtu.
Designové službyMotoCMS nenabízí navrhnout web od začátku. Hlavní myšlenkou tvůrce MotoCMS je poskytnout komukoli možnost vytvořit si vlastní web bez jakékoli vnější pomoci. Proto, pokud potřebujete vlastní design, budete se muset rozhodnout pro jinou společnost zabývající se webovým designem.

Funkce & Nástroje

Seznam funkcí, které MotoCMS nabízí, je opravdu nekonečný. Umožňuje vytvářet profesionální všestranný web bez jakýchkoli potíží.

Moduly MotoCMS

VlastnostiPřehled
Nastavení webových stránekS MotoCMS budete mít hladký a uživatelsky příjemný proces nastavení. Musíte projít několika jednoduchými fázemi: nastavení, přizpůsobení, přidání obsahu, publikování a optimalizace webových stránek. Všechny fáze jsou vybaveny podrobnými návody, které vás neztratí..
Webový designNejprve si budete muset vybrat design, který se vám hodí mezi 2500 dostupných možností. Poté přejdete na svůj osobní účet, kde budete mít možnost upravit styl, barevné schéma a strukturu své budoucí webové stránky. Chystáte se pracovat se třemi verzemi vašeho webu: pro Smartphone, tablet nebo stolní počítač. Díky tomu získáte design plně citlivý.
Vlastní název doményMotoCMS nenabízí možnost nákupu přes ně doménové jméno.
Hloubka navigaceS každou šablonou získáte sadu předem připravených stránek pro potřeby vaší firmy. Strukturu, kterou potřebujete, si můžete snadno vybrat ze široké nabídky dostupných témat.
Widgety a aplikaceV editoru stránek jsou k dispozici desítky užitečných a funkčních widgetů. Mezi nimi najdete galerie / portfolia, kontaktní formuláře, textová pole, videa a mapy Google. K dispozici je také prémiový widget navíc. Pokud chcete do svého webu integrovat funkce elektronického obchodu, bude vás to stát dalších 99 USD. Pokud si však zakoupíte šablonu eStore, nemusíte tuto příplatek platit.
Statistiky návštěvníkůMotoCMS poskytuje holé minimum analytických nástrojů a nástrojů pro webmastery, jako jsou Google Analytics, Nástroje pro webmastery Google, Yandex.Metrica a Yandex.Webmaster. Pokud chcete vylepšit své webové stránky o nějaké zdatnější nástroje, budete muset za ně platit navíc.
Fotografie, video a zvukPromyšlené použití mediálního obsahu může výrazně zvýšit vaši konverzi a přilákat nové návštěvníky na váš web. Proto se společnost MotoCMS postarala o to, aby byl proces přidávání těchto souborů na vaše stránky bezproblémový a bezproblémový. Aktualizovaná knihovna médií umožňuje organizovat soubory do různých složek, což usnadňuje strukturování reklamy tak, aby je mohla najít. Přidejte soubory na své stránky jednoduše přetažením.
BlogováníBohužel, pouze nejnovější šablony MotoCMS obsahují sekci blogů. Společnost právě začala zavádět na své webové stránky. To je možná jedna z největších nevýhod, ale u většiny šablon není funkce blogů poskytována. POKUD potřebujete na svém webu sekci pro blogování, existuje spousta možností blogování třetích stran zdarma.
Google mapyIntegrace Map Google je dostupná kliknutím.
HTML editorMotoCMS nepodporuje editor HTML. Prvky však můžete vložit prostřednictvím panelu administrátora.
Integrace sociálních médiíPlná podpora miniaplikací na sociálních médiích, včetně časových os Twitter, Facebook Feed a Pinterest Board.
Formuláře a průzkumyFormuláře a průzkumy můžete vkládat pomocí HTML kódu. Chcete-li vložit prvek, stačí přetáhnout widget a vložit HTML kód prvku do příslušného pole.
Možnosti hostováníMotoCMS neposkytuje svůj vlastní hosting. Poskytují vám však příležitost hostit váš web za velmi výhodných podmínek. MotoCMS je partnerem společností Bluehost a Inmotion. Pokud si koupíte šablonu od MotoCMS, můžete získat velkou slevu od Bluehost – 2,95 $ za měsíc (včetně bezplatné registrace domény, 50 GB místa na webu, podpora 24/7 atd.). S Inmotion budete platit 3,49 $ měsíčně za bezplatnou registraci domény, neomezený prostor na disku, neomezený měsíční převod atd. Můžete si také zakoupit jednoletou nabídku hostingu za zvýhodněnou cenu 49 USD.
Více jazykůŠablony MotoCMS jsou vícejazyčné a podporují 10 jazyků.
Mobilní optimalizaceVšechna témata reagují na 100%. Díky responzivnímu designu se váš web přizpůsobí nejoblíbenějším mobilním zařízením. Pro většinu, ale ne všechny. MotoCMS vám poskytuje nástroj Sizes and Values, který umožňuje ruční nastavení hodnot pro konkrétní rozlišení obrazovky.
Elektronický obchod / internetový obchodPokud chcete spustit internetový obchod s MotoCMS, máte dvě možnosti: buď si vyberete šablonu elektronického obchodování nebo si zakoupíte prémiový widget eCommerce, který můžete integrovat do jakéhokoli motivu MotoCMS. Plugin eCommerce zahrnuje správu produktů, kategorií a značek, řízení zákazníků, možnosti optimalizace SEO pro každý produkt a správu objednávek. Možnosti platby jsou přizpůsobitelné. Vaše možnosti zpracování plateb jsou však omezeny na 2Checkout a PayPal.
SEO FriendlyTvůrce webových stránek MotoCMS nabízí řadu základních možností SEO pro zlepšení hodnocení vašeho vyhledávače. Obsah svého webu můžete optimalizovat psaním původních názvů stránek, meta popisů, klíčových slov, ALT značek pro obrázky. Metrické kampaně můžete také zahájit pomocí Google nebo Yandex. K dispozici je také speciální sekce „Přesměrování“, která umožňuje provádět 301 přesměrování přímo v rámci administračního panelu.
Omezený přístup k webu (ochrana heslem)Váš osobní účet byl vytvořen.
Bílý štítekTvůrce webových stránek MotoCMS poskytuje skvělou příležitost pro vývojáře webu. Mohou buď jednoduše koupit připravené šablony za přiměřenou cenu za vytvoření svých webových stránek, nebo využít neomezené možnosti tvůrce a vytvořit webové stránky svého snu pomocí předem připravených prvků v jejich účtech MotoCMS..

Plány & Ceny

Možná, že jednou z nejlepších věcí na MotoCMS je před provedením nákupu, můžete vyzkoušet šablonu registrací na 14denní zkušební období. Šablona HTML MotoCMS vás bude stát 139 USD. Za šablonu MotoCMS nebo eCommerce pro mobilní zařízení zaplatíte 199 $. Pokud to vypadá trochu nákladně, necítíte se dolů. Na MotoCMS jsou často slevy, výprodeje a nabídky dne.

Ceny pro výrobce webových stránek MotoCMS

Můžete si koupit speciální nabídku. Například šablona MotoCMS 3 + instalace + hosting vás bude stát 297 $. A šablona MotoCMS 3 + instalace pouze 248 $. Pokud potřebujete nějaké doplňky, jako je eCommerce plugin, bude vás to stát nějaké peníze navíc.

Ceny jsou spíše konkurenceschopné. A mnoho zákazníků a odborníků bere na vědomí, že jsou velmi spravedliví, pokud jde o poměr kvality k ceně.

Zákaznická podpora

MotoCMS je v podnikání téměř 10 let a zdokonaluje své podpůrné služby. Připojením se k MotoCMS získáte přístup k bezplatné celoživotní podpoře 24/7. Kterýkoli klient nebo dokonce demo uživatel může nepřetržitě kontaktovat tým podpory. Pokud chcete, aby se věci daly do telefonu, můžete odeslat lístek, použít live chat nebo použít funkci Call Me. Odpovědi můžete také vyhledat na podrobné stránce FAQ a sledovat všechny novinky na blogu MotoCMS.

Možnosti podpory MotoCMS

Snadnost použití

Startovací proces se může zdát trochu časově náročný. Chcete-li začít, budete muset podstoupit několik etap. Nejprve musíte vybrat své obchodní místo. Poté si můžete vybrat šablonu. Poté musíte do vyskakovacího okna zadat data, abyste mohli začít zkušební období. Jakmile budete hotovi, dostanete potvrzovací e-mail s odkazem a kliknutím na něj můžete konečně začít. Tyto kroky trvají dlouho a mohou pociťovat první dojem uživatele.

Zbytek procesu je však plynulý a intuitivní. Uživatelská přívětivost rozhraní je na nejvyšší úrovni. Krok za krokem návody a vyskakovací okna vás provedou celým procesem přizpůsobení.

Kromě toho, že je tvůrcem webových stránek, je MotoCMS systém pro správu obsahu, který usnadňuje nahrávání souborů a jejich instalaci na váš hosting během několika minut. Web můžete také kdykoli přenést na jiný hosting.

Závěr

MotoCMS je slušná volba pro malé a střední firmy. Je také vhodný pro ty uživatele, kteří jsou obezřetní svými prostředky a úsilím, ale jsou ochotni si užít web s designem a funkčností ve srovnání s těmi, které vytvořili profesionální webová studia. Výběr šablony poskytuje majitelům podniků skvělou příležitost najít perfektní shodu s jejich projektem.

Přestože MotoCMS neposkytuje vlastní hosting, nabízejí nabídky hostingových služeb Bluehost a Inmotion. MotoCMS nabízí White label pro webové vývojáře.

Můžete plně přizpůsobit design a smíchat potřebné doplňky. K dispozici je také funkce elektronického obchodování. Problémem může být nedostatek funkční platformy pro blogování. Pluginy třetích stran však mohou tento den zachránit. Neexistuje žádná záruka vrácení peněz. Ale před zakoupením šablony můžete mít zdarma 14denní zkušební verzi. Celkově MotoCMS poskytuje slušné služby za rozumnou cenu.

Porovnejte

MotoCMS

89

Wix

96

Weebly

95

Čtvercový prostor

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map