GoDaddy ve Network Çözümleri: Hangisini Kullanmalısınız?

GoDaddy ve Network Solution barındırma hizmetlerini karşılaştırın


Bir web sağlayıcı barındırma seçimi genellikle bir web sitesi kurma ve çalıştırma sürecinde son adımdır, ama sadece web arama geliyor ilk şirket seçmek için bir durum olmamalıdır. Web barındırma hizmetleri sundukları özelliklerde önemli ölçüde farklılık gösterir, bu nedenle yalnızca ihtiyacınız olanı kimin sunabileceğini bulmak önemlidir.

Biz araştırma ve iki büyük web servis sağlayıcıları – GoDaddy ve Ağ Çözümleri barındırma karşılaştırmak için burada işi yapmak. Önemli soruları soruyoruz ve aramanız gereken özellikleri detaylandırıyoruz.

Hem GoDaddy hem de Network Solutions, benzer hizmet yelpazesine sahip tanınmış şirketlerdir: alan adı kaydı, web siteleri, e-Ticaret, web barındırma, profesyonel e-posta ve çevrimiçi pazarlama.

Network Solutions’ın barındırma hizmetleri, işletmelere ve kuruluşlara yöneliktir ve bu odak, web sitelerinde ön ve merkezdedir. GoDaddy’nin pazarı daha geneldir ve bir web sitesine sahip olmak isteyen herkesi kapsar.

GoDaddy’nin ve Network Solutions’ın faaliyet gösterdiği süre arasında gerçek bir fark yok: GoDaddy 1997’de kuruldu, Network Solutions 1993’te İnternet alanına taşındı.

Yaklaşık 730.000 web sitesine ev sahipliği yapan GoDaddy, 440.000’den fazla siteye sahip Ağ Çözümlerinin neredeyse iki katı büyüklüğündedir – ancak bunların her ikisi de bu şirketlerin rakiplerinden bazılarına kıyasla önemli ölçüde büyük sayılardır.

GoDaddy ve Network Solutions'ın performansını karşılaştırın

Contents

Çalışma Süresi ve Güvenilirlik

Çalışma süresi monitörü

uptime. Çalışma süresi ve güvenilirlik, web siteniz kapanana ve okuyucularınız veya müşterileriniz buna ulaşana kadar sorgulamadığınız bu özelliklerden ikisidir. Hem GoDaddy hem de Ağ Çözümleri% 99,9’luk çalışma süresinin reklamını ve endüstri standardını aştı. Network Solutions, bağımsız bir izleme şirketi tarafından görüntülenen altı aylık dönemde ölçülen% 100 çalışma süresiyle hafif bir kenara sahiptir.

Verim. Uzmanlar GoDaddy’yi üçüncü taraf ölçüm testlerinde hız açısından yüksek oranda değerlendiriyor; ancak, kullanıcı incelemeleri karıştırılır ve hem çok yavaş hem de hızlı yükleme hızlarını bildirir. GoDaddy’nin barındırma planlarının her biri veri depolamak için hızlı Katı Hal Cihazı sunucularına sınırlı erişime sahiptir.

Network Solutions, Professional Hosting ve Professional Plus paketleriyle iki kat daha yüksek işlem hızı sunar.

Güvenilirlik. Tercihen farklı ülkelerde birden fazla veri merkezi, web barındırma hizmetinin web sitelerinin yerini küçük yüklerin yanı sıra güç ve diğer kesintilerden yararlanmak için değiştirmesine olanak tanır.

GoDaddy’nin ABD’de yedi, Avrupa ve Asya’da bir veri merkezi vardır. Ağ Çözümleri, veri merkezlerinin bulunduğu yer veya ne kadarını koruduğu ile gelmez. Güvenilirlik, veri merkezlerinde yedek güç, soğutma, yalıtılmış elektrik sistemleri ve bina izleme sistemleri olan her iki şirket tarafından da sağlanır..

GoDaddy ve Network Solutions Performansına İlişkin Görüş

Burada bir kravat – Network Solutions dünya çapında veri merkezleri için hız ve GoDaddy için puan alıyor.

GoDaddy ve Ağ Çözümlerinin Özellikleri

Temel Özellikleri Karşılaştır

Karşılaştırılan temel özellikler

Not: Web barındırma hizmetleri geniş bir yelpazede özellikler sunmak rağmen, biz web hosting başarısı için en önemli olanları odaklanmak.

Alan Adı Tescili. Burada GoDaddy ve Network Solutions arasında seçim yapacak bir şey yok. Alan adınızı her iki şirketten satın alabilirsiniz ve her ikisi de zaten sahip olduğunuz tüm alan adlarına aktarmanıza izin verir.

Buna ek olarak, her biri size bir yıllık sözleşme ile bir ücretsiz alan adı verir. Şu anda, Network Solutions ile bir alan adının yenileme fiyatının, bir .com adresi için yılda 37,99 $ inanılmaz bir fiyat olduğunu unutmayın..

Web Sitesi Oluşturucu. Ağ Çözümleri veya GoDaddy kullanıyorsanız, sitenizi oluşturmak için başka bir yere gitmenize gerek yoktur.

Network Solutions ile birlikte gelen web sitesi oluşturucu ücretsizdir ve bununla birlikte oldukça sofistike ve çekici bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Diğer birçok ücretsiz web sitesi oluşturma aracının aksine, bununla birlikte sayfada JavaScript ve temel HTML için bir kod koyabilirsiniz.

GoDaddy’nin Web Sitesi Oluşturucusu (gerçek adıdır) çekici siteler sağlamak için çok popüler ve iyi incelenmiştir. Ancak, aylık bir ücret eklenir.

Veri tabanı. GoDaddy, tüm planlarıyla birlikte SQL Veritabanları sunar. En üst düzey GoDaddy Windows planı (Ultimate) sınırsız MySQL veritabanına sahiptir. Hangi Network Solutions planlarının kendilerine bağlı SQL veritabanları olduğu belli değil.

WordPress Barındırma. Tam olarak yönetilen WordPress barındırma hizmeti hem GoDaddy hem de Ağ Çözümleri’nden edinilebilir.

GoDaddy, WordPress sitenizi GoDaddy ortamında oluşturmanıza veya mevcut WordPress sitenizi getirmenize olanak tanır. Yönetilen WordPress barındırma, WordPress sitelerinizin ücretsiz günlük yedeklemelerini (1 tıklamayla geri yükleme ile) ve etkileşimli izlenecek yollarla eğitim videolarını sunar.

GoDaddy ile 4 WordPress planı var. Bir WordPress web sitesine sahip Temel plan aylık 3.99 $ ‘dan başlar ve en üst düzey plan olan Geliştirici, beş siteyi ve 800.000 ziyaretçiyi aylık 13.99 $ karşılığında yönetir. İlk iki planda bir SSL sertifikası (70 ABD doları değerinde) bulunmaktadır. Düzenli barındırma planlarında olduğu gibi, on iki ay veya daha uzun süreli sözleşmelerle ücretsiz bir alan adı sağlanır.

Network Solutions üzerinde WordPress kurulumu nispeten basittir: uygulama için bir EKLE düğmesi vardır ve bir kurulum Sihirbazı ile yönlendirilirsiniz. Ancak kullanıcılar, bunu yapma seçeneğini bulmanın zor olduğunu bildiriyor.

Network Solutions, maksimum WordPress performansı için yapılandırılmış sunucuları kullanan WordPress Secure’a sahiptir. WordPress Secure, kötü amaçlı yazılımları tarayan ve kaldıran ve günlük yedeklemeler oluşturan çok yüksek düzeyde güvenlik sağlar. Ayrıca, WordPress platformuna ve eklentilerine güvenlik güncellemeleri sağlar.

WordPress Secure planları bir SSL Sertifikası, sınırsız depolama alanı ve bant genişliği ve 60 günlük kurulum yardımı ile birlikte gelir. Yıllık sözleşme satın alırsanız maliyet ayda 35 ABD dolarından başlar, ancak yıllık bir kişi satın alırsanız indirim yapılır.

e-Ticaret Çözümü. Ağ Çözümleri Barındırma ve GoDaddy yaklaşımı e-Ticaret biraz farklı.

GoDaddy ile e-ticaret mağazanızı bir kutuda etkili bir şekilde satın alırsınız – bir web sitesi, barındırma ve QuickCart (kendi özel alışveriş sepeti) aylık bir ücret karşılığında. Sınırsız ürünler, kendi kuponlarınız ve Facebook’ta bir mağaza açma yeteneği ile mağazanız büyüdükçe GoDaddy ile kalabilir,

Network Solutions, ayda 7,89 dolardan başlayan ve her şeyi yönettiğiniz bir kontrol paneli içeren üç e-Ticaret paketi sunuyor. Her üç plan da sınırsız veri aktarımına sahiptir ve mağaza işlemleriniz arttığında mükemmeldir. Paypal ve Google Checkout dahil olmak üzere çeşitli ödeme seçenekleri vardır. Vitrin oluşturucu aracı, Network Solutions’ın web oluşturucu aracı kadar kullanıcı dostu değildir.

Yedekler. Ne web barındırma hizmeti yedekleri şekilde sağlar, biz sıkıca sitenizi bir şekilde yedekleme sorumlu olduğunu tavsiye. (Sadece ısrar edebilmeyi diliyoruz!).

Bununla birlikte, hem GoDaddy hem de Network Solutions sizin için bazı yedekleme hizmetleri sağlıyor.

GoDaddy, yedekleme ve geri yükleme hizmetleri için ücret alır. Yedekleme için ayarlanmış miktarda veri depolama alanına sahip otomatik bir günlük yedekleme alırsınız.

Ağ Çözümleri gecelik ücretsiz yedekleme sağlar, ancak yine de süreçte ne kadar veri depolayabileceğinizle sınırlandırılırsınız. Bu yedeklemeler yedi gün boyunca saklanır. Aylık ücret karşılığında, maksimum 5 GB disk alanına üç ek yedek depolamanızı sağlayan AnyTime On Demand Backup’a erişebilirsiniz.

Hosting Güvenliği. Güvenlik, web barındırma için ciddi bir husustur ve bir şirketin veri merkezlerindeki sunucularının fiziksel güvenliğinin ötesine geçerek verilerinizin kendisine geçer.

GoDaddy, SiteLock’a aylık bir ücret karşılığında, web sitenizdeki kötü amaçlı yazılımları günlük olarak aramak ve kaldırmak için sağlar. Sitenize girilen hassas verileri korumak için bir SSL sertifikası da satın alabilirsiniz..

Network Solutions’da güvenlik de (aylık) bir fiyatla geliyor. Yalnızca en üst seviye Professional Plus barındırma planı ücretsiz bir SSL sertifikası ile birlikte gelir; diğer tüm müşteriler Network Solutions üzerinden kendi ürünlerini satın almak zorundadır.

TRUSTe, bir gizlilik politikası istiyorsanız aylık ücret karşılığında da kullanılabilir ve yıllık sözleşmeniz varsa SiteLock’a nominal bir ücretle ekleyebilirsiniz. Network Solutions ayrıca, nsProtect Safe’i aylık ücret karşılığında bilgisayar korsanlarından koruma olarak sunar; bu özellik ayrıca 5 dakikalık aralıklarla sunucu çalışma süresi izleme olanağı sağlar.

Kontrol Paneli. GoDaddy ve Network Solutions, Linux web hostingleri için kontrol paneli arayüzü olarak endüstri standardı cPanel’in bir varyasyonunu kullanır. Ayrıca GoDaddy, Windows web barındırma seçeneği için Odin Plesk kontrol panelini sunar.

GoDaddy ve Network Solutions Hakkında Görüşler Temel Özellikler

GoDaddy, özellikler bölümünde kazanıyor. Web sitesi oluşturucusunun kullanımı kolaydır ve bazı güzel siteler üretebilir; e-Ticaret çözümü, kurulumu kolay bir kutuda mağaza.

GoDaddy ve Network Solutions web barındırma planlarını ve fiyatlandırmasını karşılaştırın

Hosting Planları & Fiyatlandırma

Fiyatlandırma planları karşılaştırıldı

Not: Buradaki önerimiz, fiyatları karşılaştırırken her zaman ince yazıları okumaktır. Çoğu ağ sağlayıcısı, ilk döneminiz için indirimli fiyatlandırma sunar, ancak düşük fiyatlar genellikle iki veya üç yıllık bir sözleşme içindir. Fiyatlar daha sonra normal maliyete yükselir, ki bu genellikle oldukça yüksek olabilir. Güvenlik ve web sitesi oluşturma aracı gibi eklentilere de dikkat edin.

GoDaddy. GoDaddy üç Linux web hosting planı sunar: Basic, Deluxe ve Ultimate ve her biri için varsayılan sözleşme 36 aydır. Buradaki tüm fiyatlar, bu üç yıllık dönem için indirimli fiyatlardır.

Temel plan sadece bir web sitesi ve 100 e-posta adresi için ayda 3,99 $ ‘dır. Sınırsız web sitesi ve 500 e-posta adresi ile aylık 4.49 $ ‘a kadar Deluxe. Yoğun ziyaret edilen siteler veya e-Ticaret mağazaları için aylık 7,99 ABD doları tutarındaki Ultimate bir göz atmaya değer. Tüm planlar sınırsız bant genişliği ve yıllık veya daha uzun süreli sözleşme ile ücretsiz bir alan adı ile gelir.

GoDaddy ile Windows web barındırma planları benzerdir, ancak her planla çeşitli sayıda SQL ve MYSQL veritabanı içerir. Burada indirimli fiyatlar ve üç yıllık sözleşmeler geçerlidir. Bir web sitesi için Ekonomi planı ayda 3,99 ABD dolarıdır ve Deluxe plan (sınırsız site, bant genişliği ve depolama alanı) ayda 4,49 ABD dolarıdır. Sınırsız her şey aylık 7,99 $ Ultimate planı damgasını vuruyor. Daha önce olduğu gibi, tüm planların 12 aylık veya daha fazla sözleşmeli ücretsiz bir alan adı vardır.

GoDaddy, web sitesinin Pro bölümünden VPS, Cloud ve Dedicated web hosting planları sunuyor.

Ağ çözümleri. Network Solutions ile üç Linux barındırma paketi seçeneğiniz vardır. Web Hosting adı verilen temel plan, 1 yıllık dönem için aylık 9,96 $ ‘dır. Disk alanı sınırlıdır ve 1000 e-posta kutunuz vardır. Profesyonel Hosting aylık $ 15,78 (1 yıllık sözleşme) ile sınırsız disk alanı ve e-posta kutuları ve daha yüksek hızlar ekler. En iyi plan, sadece bir SSL sertifikası ekleyen aylık 21.62 $ (ayrıca 1 yıllık bir dönem) için Professional Plus’dır. Her pakette, teknik FTP ve güvenlik konularına yardımcı olmak için ücretsiz (yazım) Teknik Danışmanı bulunur.

Ancak burada Network Solutions ile kafa karıştırıcı oluyor. SSS sayfasındaki barındırma paketleri, Giriş sayfasında belirtilenlerden çok daha pahalı olan fiyatların yanı sıra Temel, Profesyonel ve Premium olarak tanımlanır.

Ancak, üç planın bağlantılı-karşılaştırma tablosu aylık fiyatların başka bir versiyonunu göstermektedir. Bunlar Gelişmiş Barındırma planları olabilir, ancak çok açık değildir. Sıcak Fırsatlar sayfasının farkla ilgili herhangi bir açıklama yapmadan başka bir fiyatı var.

Network Solutions iki VPS barındırma paketi sunar: Essential Hosting, başlangıç ​​web siteleri içindir ve Professional Hosting, yüksek trafikli siteler için daha iyidir.

Para iade garantisi: GoDaddy’nin web barındırma aboneleri için iyi belirlenmiş bir geri ödeme politikası vardır. GoDaddy’li Aylık Aylık abonelerin geri ödeme isteğinde bulunmaları için 48 saati vardır. Yıllık sözleşmesi olanlar, tüm paralarını geri almak için nispeten cömert bir 45 güne sahiptir; Bu süreden sonra, geri ödemeleri eşittir. Sözleşmenizi iptal etmeniz için bir neden belirtmelisiniz.

Network Solutions geri ödeme politikası web sitesinde mevcut değil ve bu konuda iletişim kurduğumuz müşteri hizmetleri personeli de bilgileri bulamadı.

Hosting Planları Fiyatlandırmasına İlişkin Görüş

GoDaddy, fiyatları ve politikaları hakkında kesin bilgi veren tartışmasız bir kazanandır. Network Solutions’ın bilgileri çelişkilidir ve hatta mevcut değildir, bu yüzden onlara borçlu olacağınızı veya fikrinizi değiştirirseniz paranızı geri alıp alamayacağınızı bilmek zordur..

GoDaddy ve Network Çözümlerini kullanmak ne kadar kolay

Kullanım kolaylığı

Arayüzü kullanımı kolay

Kontrol Paneli. Network Solutions ve GoDaddy kontrol panellerini endüstri standardı cPanel’e dayandırdı.

Ağ Çözümleri sürümü kapsamlı ancak karmaşık bir arayüz sağlar. Bu kontrol panelinin gelişmiş özellikleri yeni başlayanlar için çok kafa karıştırıcı olabilir ve yapabileceğiniz şeylerle o kadar kalabalık ki, bazen bir şey bulmak zor olabilir: uygulama kütüphanesinin kendisi dört tıklamayı gömdü.

GoDaddy, GoDaddy stiliyle eşleşecek görünümü değiştirerek ve arayüzün kullanımını kolaylaştırmak için özel simgeler ekleyerek cPanel’i kendi yaptı, Ve bu, sezgisel navigasyonunu öven hem uzman hem de kullanıcı yorumcularına göre çalıştı..

Tek Tıkla Yükleyici. GoDaddy, hepsi bir tıklamayla 125’ten fazla Linux uygulamasına ve 50 Windows uygulamasına sahiptir. Ancak, web barındırma hizmetine kaydolmadan önce bu uygulamaların tam bir listesi yoktur. Network Solutions, WordPress için tek tıklamayla kurulum reklamını yapıyor.

Web Sitesinde Gezinme. Ne GoDaddy ne de Network Solutions web sitesi, okuma kolaylığı için ön ve orta bilgileri sunmaz. GoDaddy’nin web sitesi dağınık, ancak sekmeler açıkça etiketlendi ve bulmak için ayrıntıya inmeniz gerekebilse bile bilgiler orada.

Buna karşılık, Ağ Çözümleri web sitesinde, özellikle planlar ve fiyatlar hakkında çelişkili bilgiler vardır ve her bir planın hangi özelliklerin içerdiğinin tam listesi de dahil olmak üzere bazı temel bilgiler eksiktir..

Kullanım Kolaylığı Konusundaki Görüşler

GoDaddy tekrar öne çıkıyor. Bir web planı seçmek kolaydır ve ne elde ettiğinizi bilirsiniz. GoDaddy’nin cPlanel’i standart olmasa da, öğrenme eğrisi hafiftir ve özel simgeler oldukça sezgiseldir. Buna karşılık, Network Solutions ile neredeyse karanlıkta, satın aldığınız şeyde, ne kadara mal olacağı ve elde ettiğiniz ürünü nasıl kullanacağınız konusunda.

GoDaddy ve Ağ Çözümleri Desteği

Teknik ve Müşteri Desteği

Kullanıcı desteği karşılaştırıldı

Ne yazık ki, müşteri destek ekibi üyeleri yeni en iyi arkadaşlarınız olur, bu nedenle gerektiğinde onlara ulaşabilmeniz ve anlamanız önemlidir. Ne GoDaddy ne de Network Solutions’ın mükemmel müşteri destek seçenekleri yoktur.

GoDaddy’nin destek ekibine ulaşmak için, telefonu kullanabilir veya canlı sohbet işlevleriyle iletişime geçebilirsiniz; telefon numarası ücretsiz değildir. Tüm GoDaddy destek ekibi Iowa ve Arizona’da ABD merkezli. Desteğin kalitesi, özellikle basit ve daha az karmaşık problemler için oldukça yüksektir. GoDaddy’nin nispeten geniş bir bilgi tabanı ve video eğitimleri de var.

Network Solutions telefon desteği de sunuyor, bu sefer ABD ve Kanada’da olanlar için ücretsiz telefon numarası; bazı hatlar sadece sınırlı saatlerde kullanılabilir. Telefon görüşmeleri ABD ve Kanada’daki müşteriler için ücretsizdir. E-posta yoluyla yardım istiyorsanız, zaten bir müşteri olmanız gerekir. Bilgi bankasında çeşitli SSS’ler ve video eğitimleri bulunur ve MyTime Desteğini gelişmiş web uzmanlarından aylık bir ücret karşılığında satın alabilirsiniz..

Kullanıcı Desteği Görüşü

İkisinden GoDaddy, teknik destek personeline İngilizce konuşmaktan rahatsız olanlar için canlı sohbet özelliği ile daha iyi müşteri destek seçeneklerine sahiptir. Her iki şirket de mükemmel desteği ile tanınmıyor.

GoDaddy and Network Solutions için kullanıcı yorumları

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı incelemeleri karşılaştırıldı

Not: Web barındırma sağlayıcılarının mevcut kullanıcılardan iç hikayesi işitme güçlü ve zayıf yönlerini tanımlamak yardımcı olabilir. Sadece insanların kendileri için iyi çalışan şeyleri övmekten ziyade problemlerden şikayet etme olasılığının yüksek olduğunu unutmayın..

GoDaddy and Network Solutions için Olumsuz Yorumlar

GoDaddy. Kesinti ve ‘web sitesi kullanılamıyor” sorunları GoDaddy için en olumsuz dikkati yaratır. Ayrıca, insanlar için rahatsız edici olan, bazen kafa karıştırıcı faturalandırma uygulamaları ve çifte suçlamaları geri almak veya sözleşmeleri iptal etmek için insanlara ulaşmada yaşanan zorluklar. GoDaddy web sitesindeki biraz agresif satış teknikleri de şikayette bulunuyor.

Ağ çözümleri. Upselling ayrıca, oldukça standart bir temel hosting paketi satın almak ve daha sonra ihtiyaç duydukları bitleri ve parçaları eklemek için ödeme yapmaktan mutsuz olan kişiler tarafından Network Solutions’a yönelik bir şikayettir. CPanel arayüzü, uzun öğrenme eğrisi ve sezgisel olmayan navigasyonu için genç web yöneticilerinden eleştiriler için geliyor.

GoDaddy and Network Solutions için Olumlu Yorumlar

GoDaddy. Bir başlangıç ​​web sitesi isteyen ve büyük bir şirketle uğraşmak istemeyen insanlar ve tüm bunları içeren GoDaddy’yi övün. Fiyatlar rekabetçi ve her şeyi tek bir yerden satın alabilmek ve hatta bir paket olarak bir araya gelmek, web oluşturma hayatlarını kolaylaştırıyor.

Ağ çözümleri. Gözden geçirenler, işletme sahiplerine ve onlara yönelik özelliklere odaklanmaları nedeniyle Network Solutions’ı sever. Özellikle, geniş e-ticaret özellikleri, hevesli bir kitle bulur. WordPress kullanıcıları, Ağ Çözümleri’nin WordPress’in barındırmayı başardığı büyük güvenliği takdir ediyor.

Kullanıcı Yorumları

Her iki web hosting sağlayıcıları için karışık gözden geçirenler vardır, olumlu olanlardan daha olumsuz yorumlar. GoDaddy’ye karşı şirketlerin çoğu, büyük bir şirket olmakla ilgilidir ve insanlar her iki web sitesinde bulunan üst düzey odaktan nefret eder.

GoDaddy ve Network Çözümlerinin karşılaştırılması hakkında sonuç

Hangi barındırma sizin için en iyisi?

En İyi Platformu Seçme

Bu hosting firmalarının her ikisinin de avantajları ve dezavantajları vardır.

Ağ Çözümleri Üzerinden GoDaddy’yi Seçme Nedenleri:

 • Tüm web bina ihtiyaçlarını tek bir pakette satın alabilir
 • Büyük, kanıtlanmış, köklü şirket
 • Hem Linux hem de Windows web hosting mevcut
 • Profesyonel hosting paketleri büyümek için yer açar
 • Yüzlerce uygulama için tek tıklamayla kurulum
 • Entegre e-Ticaret paketi

GoDaddy üzerinden Hosting Ağ Çözümlerini Seçme Nedenleri:

 • İş odaklanmak
 • Güvenli, yönetilen WordPress barındırma
 • Çalışma süresinde çok hafif bir kenarı vardır

Ağ Çözümleri, bir web varlığı oluşturmak isteyen iş uygulamaları olan kişilere odaklanır. Deneyimli bir WordPress sahibiyseniz, Network Solutions üzerinde yönetilen WordPress barındırma güvenliğine bir göz atmaya değer olabilir.

Bunun dışında, GoDaddy’yi bu karşılaştırma incelemesine dayanarak bir barındırma sağlayıcısı olarak gerçekten öneremeyiz. GoDaddy’de bulunan bir web sitesi oluşturmak ve çalıştırmak için tek elden alışveriş kolaylığı, yeni web sitesi sahiplerinin yanı sıra bir web yöneticisi olmanın mekaniğine çok fazla odaklanmak istemeyenlere de hitap edecek.

GoDaddy planları da Network Solutions’da bulunan planların birçok versiyonundan daha ucuzdur (bizce).

GoDaddy ve Network Solutions web barındırma hizmetleri olarak çekici seçeneklerdir, ancak ikisi de ihtiyacınız olanı sunmayabilir. Daha küçük bir şirket ve daha esnek barındırma planları arıyorsanız, A Small Orange’a göz atın.

Tüm barındırma planları sınırsız alan adıyla gelir, ancak disk alanı ve bant genişliği sınırlıdır, bu nedenle kaynaklar için ödeme yapmazsınız, asla kullanmazsınız. Ayrıca çok popüler ve yüksek puan alan ücretsiz Weebly web oluşturucu aracını da edinebilirsiniz.

GoDaddy veya Network Solutions hakkında sorularınız mı var? Deneyimleriniz araştırmamızın gösterdiklerinden farklı mı? Tamamen farklı bir sağlayıcıya olan bağlılığınız mı? Yorumlarınızı bırakın ve bize bildirin.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map