DreamHost vs SiteGround: Hangi Web Sunucusunu Kullanmalısınız?

SiteGround ve DreamHost karşılaştırması


İşletmenizin benzersiz gereksinimlerini karşılamak için bir barındırma şirketi seçmek, seçeneklerinizi iki veya üçe daraltsanız bile zordur, çünkü çoğu barındırma şirketi benzer özellikler sunar. İki bütçe barındırma şirketinin başlığı altına girelim: Hem düşük fiyatlar hem de premium özellik sunduğunu iddia eden DreamHost ve SiteGround.

DreamHost ve SiteGround’un her ikisi de hosting sektöründe ödül kazanıyor. DreamHost 1.500.000’den fazla web sitesine, uygulamaya ve bloga ve 450.000 civarında SiteGround’a ev sahipliği yapıyor. Daha büyük daha iyi ve bu iki hosting şirketi gerçekten nasıl karşılaştırılır? Önce her iki şirketin bir anlık görüntüsüne bakalım.

1997’de başlatıldığında, DreamHost’un misyonu, internet varlığını isteyen herkese basit ve ucuz bir şekilde yardımcı olmak için açık kaynak gücünü kullanmaktı. 2004 yılında kurulan SiteGround, özel yazılım çözümlerine ve sunucularının hız optimizasyonuna odaklanmayı seçti.

Her iki sunucu da sektörde iyi bir üne sahiptir. Size bir şirketin popülaritesinin çok geniş bir göstergesini verebilecek Alexa Ranking, SiteGround’a küresel bir 3.642 ve DreamHost’un 5.318’den birini verir.

DreamHost ve SiteGround'un performansını karşılaştırın

Contents

Çalışma Süresi ve Güvenilirlik

Çalışma süresi monitörü

Güvenilir çalışma süresi ve hızlı sayfa yükleme tartışılamaz çünkü bu özellikler müşterilerinizin sitenizi her ziyaret ettiklerinde işletmeniz hakkındaki algısını doğrudan etkiler.

uptime.DreamHost% 100 çalışma süresini ve SiteGround% 99,9 çalışma süresini garanti eder. HowsHost.com, her iki ana bilgisayarı 30 günlük bir süre boyunca test etti ve DreamHost’un çalışma süresi ortalaması% 99.92 ve SiteGround% 99.91 olduğunu buldu. Bu rakamlar iyi.

Sayfa yükleniyor. Codeinwp.com tarafından yapılan testlere göre, bir SiteGround web sitesinin yanıt süresi 0,4 ile 3,76 saniye arasında ve DreamHost için 0,93 ile 2,74 saniye arasındaydı. Howshost.com tarafından yapılan testler, SiteGround web sitelerinin ortalama yanıt süresinin 0,6 saniye ve DreamHost 0,5 saniyenin ortalama yanıt süresini gösterdi. Her iki hız da ortalama% 100 daha hızlı olan InMotion gibi bir ana bilgisayara kıyasla sadece yeterli.

Yedekleme ve yedeklilik. Yedekleme ve artıklık seçenekleriyle ilgili olarak, her iki ana bilgisayar da günlük yedekleme yapar, ancak SiteGround, GrowBig ve GoGeek planlarıyla günde 30 kopya sunar. Premium yedekleme ve geri yükleme planları her iki ana bilgisayar için ek bir maliyettir.

Güvenilirlik.SiteGround’un Chicago, Londra, Amsterdam ve Singapur’da veri merkezleri vardır. SiteGround sunucularını yönetir, gerektiğinde kendi yazılım yamalarını yazar ve tüm yedek sunucuları yerinde depolar. En son gelişmiş Apache web sunucularını kullanır. Müşteriler, en iyi sayfa yükleme hızlarını elde etmek için müşterilerine en yakın konumu seçebilir.

2015 yılında DreamHost, veri merkezi stratejisini kendi sunucularını işletmekten konumlandırma hizmetlerine kaydırmıştır. Oregon’daki ViaWest şimdi iki Kaliforniya veri merkezini yönetiyor ve RagingWire Virginia Merkezini işletiyor. Bunun yararı, veri merkezi yönetiminin profesyonellere dış kaynaklardan sağlanmış olmasıdır. DreamHost, barındırma hızlarını% 200 artıran katı hal sürücüleri kullanan sağlam DELL sunucularına sahiptir.

DreamHost ve SiteGround Performansı Hakkında Görüş

Çalışma zamanı ve güvenilirlik tartışmalı konular olabilir ve test sonuçları yanıltıcı olabilir. Kullanıcı incelemeleri bir şeyse, her iki ana bilgisayar farklı veri merkezi stratejilerine rağmen son derece güvenilirdir.

DreamHost ve SiteGround'un Özellikleri

Temel Özellikleri Karşılaştır

Karşılaştırılan temel özellikler

Not: Her iki ana bilgisayar da MySQL, PHP, Perl ve Python’un en son sürümünü, günlük yedekleme, SPAM koruması ve hotlink gibi çok sayıda güvenlik önlemi ve birden çok etki alanı ve e-posta hesabı sunuyor.

Alan Adı Tescili. Hem DreamHost hem de SiteGround Paylaşımlı barındırma hesaplarıyla, hesabınızın ömrü boyunca ücretsiz olarak en popüler uzantılardan (ör. .Com, .net, .org, .info vb.) Bir alan adı kaydedebilirsiniz. DreamHost alan adı kaydı fiyatları ücretsiz alan adı gizliliği ile gelir.

Web Sitesi Oluşturucu. Yalnızca SiteGround’un bir web sitesi oluşturucusu vardır. Weebly, daha önce hiç web sitesi oluşturmamış olsanız bile profesyonel bir web sitesi oluşturmanıza izin veren, kullanımı kolay, popüler bir sürükle ve bırak web sitesi oluşturucusudur. Sitenize yalnızca öğeleri sürükleyip bırakarak metin, fotoğraf, harita, ses ve video ekleyebilirsiniz. Weebly mağaza temaları içerir, böylece blog oluşturmak kadar az çaba harcayarak işlevsel bir e-Ticaret sitesi oluşturabilirsiniz.

DreamHost hayranları için, WordPress’i öğrenmek iyi bir alternatif olabilir, çünkü başlamanıza yardımcı olacak birden fazla forum vardır ve WordPress dünyanın web sitelerinin% 17’sine güç verdiğinden, öğrenmek yararlı bir beceridir. Ayrıca, Weebly ile aynı sürükle ve bırak işlevini kullanarak özelleştirilmiş bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak bazı WordPress eklentileri ve şablonları vardır.

MySQL veritabanı. Hem SiteGround hem de DreamHost, sınırsız MySQL veritabanı ve sınırsız e-posta ve otomatik yanıtlayıcı sunar.

WordPress Barındırma.Tüm SiteGround’un WordPress barındırma planları, Paylaşılan barındırma planlarına benzer özellikler sunar. Başlangıç ​​planı (3,95 $ / aylık) özellik açısından zayıf, ancak GoGeek planı (14,94 $ / aylık) şiddetle tavsiye edilir. GoGeek planı, planın ömrü boyunca ücretsiz bir alan adı, ücretsiz site transferi, 30GB web alanı, ücretsiz PCI uyumluluğu, 1 yıllık ücretsiz SSL sertifikası, sınırsız SQL veritabanı ve birden çok web sitesi sunar. SiteGround, WordPress sunucusunda kaynak rekabetini azaltan daha az hesaba ev sahipliği yaptığını söylüyor.

DreamHost’un WordPress barındırma planı (yıllık bir plana kaydolursanız 19,95 $), plan başına bir site, 30 GB depolama alanı, Facebook’un PHP, Vernik önbellekleme, CDN entegrasyonu, otomatik ölçeklendirme RAM’i ve Hip-Virtual Machine (HHVM) sunar. izole MySQL veritabanı sunucuları. WordPress hesapları izole VPS’lerde barındırılıyor.

Her iki ana bilgisayar da bir WordPress 1 tıklama yükleyici, otomatik güncelleyici, Supercacher, WordPress Evreleme (ayrı bir test sunucusu oluşturmadan değişiklikleri test etmeyi ve uygulamayı kolaylaştırır), önceden yüklenmiş Git’i (yerel olarak değişiklik yapmanıza ve ardından testten sonra canlı sitenizdeki bu değişiklikler) ve Komut Satırı Yönetimi.

e-Ticaret Çözümü. SiteGround’un Paylaşılan barındırma Başlangıç ​​planı, e-Ticaret siteleri için önerilmez. Bir e-ticaret sitesine ev sahipliği yapmak için, ücretsiz PCI uyumluluğu (kredi kartı işlemleri için yasal bir gereklilik) ve özel bir IP adresi sunan GoGeek planına (14,95 $ / ay) kaydolmanız gerekir. Ücretsiz e-Ticaret yazılımı SSL, Zen Cart, Magento, Agora ve CubeCart’ı içerir. Müşterileriniz ABD dışındaysa, hedef kitlenizin coğrafi alanının yakınında (SiteGround’un size sunabileceği) bir sunucuya sahip olmanızdan faydalanabilirsiniz. Müşterileriniz ABD’deyse, bu önemli değil.

DreamHost’un Paylaşılan barındırma (ayda 7,95 $ ‘dan başlayan fiyatlarla) ücretsiz PCI uyumluluğu sunar. Ücretsiz e-Ticaret yazılımı SLL, Zen Cart ve CubeCart’ı içerir.

E-Ticaret sitenizi desteklemek için: hem DreamHost hem de SiteGround’un GoGeek planı SSL sertifikaları (sitenizin kimliğini doğrulamak için), FTP erişimi, site değişikliklerini test etmek için hazırlık ortamları, günlük yedeklemeler ve özel IP adresleri sunar.

Yedekler. DreamHost, verilerinizin çeşitli düzenli aralıklarla (günde iki saat, günde iki ve haftada iki kez) otomatik “anlık görüntülerini” gerçekleştirir. Web sitelerinizi, veritabanlarınızı ve hesap verilerinizi kontrol panelinden manuel olarak yedekleyebilirsiniz (her ay için yalnızca bir manuel yedekleme).

SiteGround’un Softaculous 1 tıklamalı yükleyicisi, sitelerinizi tek bir tıklamayla yedekleme ve geri yükleme olanağı sunar. SiteGround, müşterilerin paylaşılan ve yarı özel barındırma hesaplarının yedeklerini 30 güne kadar saklar.

Hosting Güvenliği. SiteGround, herhangi bir hesabın başka birinin performansını etkilemesini ve olası güvenlik ihlallerini önleyen bir mekanizma olan hesap izolasyonunu uygulayan ilk ana bilgisayar olduğunu iddia ediyor. SiteGround, güvenlik açıklarını proaktif olarak izler ve algılar ve güvenlik açıklarını düzeltmek için resmi yazılım güncellemelerini beklemek yerine kendi yamalarını yazar. Günlük yedeklemeler, CloudFlare CDN, SSH erişimi, düzenli donanım yükseltmeleri ve SSL sertifikaları uygular.

DreamHost, güvenli e-posta, dosya aktarımı, kullanıcı hesapları vb. Ayarlamak için gerekli süreçlerde size rehberlik edecek kapsamlı bir Wiki makalesine sahiptir. CloudFlare entegrasyonu, SSL / TLK sertifikaları, günlük yedeklemeler ve etki alanı gizlilik koruması sunar.

Kontrol Paneli. Hem DreamHost hem de SiteGround, hesabınızı, alan adlarınızı, e-postalarınızı, yedeklerinizi, dosyalarınızı, veritabanlarınızı, faturalarınızı vb. Yönetmek için kullanacağınız arka plan arayüzlerine sahiptir, site istatistiklerini görüntüler ve yazılım yükler. Her iki ana makine de sayfa yükleme hızını artırmak, sitenizi bilgisayar korsanlığı ve SPAM’a karşı korumak, kaynak dağıtımında ince ayar yapmak ve sitenizi yayınlamadan önce değişiklikleri test etmek için araçlar sunar.

SiteGround popüler, kullanımı kolay cPanel kontrol panelini kullanır. Sitenizdeki değişiklikleri test etmek istediğinizde yazılım komut dosyalarının, SPAM’sız e-postaların, Cloudflare CDN’nin, Joomla ve WordPress için Otomatik Güncelleştirmelerin, SuperCacher’ın ve bir Hazırlama ortamının tek tıklamayla yüklenmesi için Softaculous özelliğine sahiptir.

DreamHost, endüstri standardı cPanel’den sapan, daha fazla sol gezinme paneline sahip geleneksel bir gösterge paneli gibi hissettirdiği özel bir kontrol paneline sahiptir. Panelin çeşitli alanlarını özelleştirmek için gezinme öğelerini sürükleyip bırakabilirsiniz. Tek Tıkla Yükleyici’yi kullanarak WordPress’i (ve diğer uygulamaları ve eklentileri) yüklemek için Kontrol Panelini de kullanabilirsiniz..

Satış Ortağı ve Bayi Programları. BlueHost satış ortağı programı ile, aylık sınırlama olmadan, yönlendirme başına 65 ABD doları kazanabilirsiniz. Network Solutions’ın ortaklık programı ile ayda 150 dolara kadar kazanç elde etmek mümkündür. Network Solutions’ın bayi programı üçüncü taraf SRSplus aracılığıyla.

BlueHost’un reklam kredileri 150 ABD dolarıdır; Network Solutions, Network Solutions Pazarlama programlarına 50 $ değerinde krediye sahiptir. BlueHost, başka bir siteniz varsa kurulmuş bir web sitesini taşıyacaktır, ancak hizmet için bir prim talep eder. Network Solutions, aylık ücretler için bazı pazarlama, SEO ve e-Ticaret seçeneklerine sahiptir.

DreamHost ve SiteGround Temel Özellikleri Hakkında Görüşler

Her iki ana bilgisayar özellik açısından zengindir ve DreamHost açıkça güvenilir ve verimli bir ev sahibi olsa da, bloktaki yeni çocuk SiteGround daha proaktif ve yenilikçi bir yaklaşıma sahiptir. Ancak, SiteGround maliyetlerinin bir kısmını gizleme eğilimindedir.

DreamHost ve SiteGround'un web hosting planlarını ve fiyatlandırmasını karşılaştırın

Hosting Planları & Fiyatlandırma

Fiyatlandırma planları karşılaştırıldı

Not: Hosting paketi detayları pazarlama ve satış personeli tarafından yazılır. Sizi şaşırtmak için tasarlanmıştır. Basitleştirmek için, bu iki ana bilgisayar tarafından sunulan benzer paketler için ödemeyi bekleyebileceğiniz minimum ve maksimum fiyatlardan bazılarına göz atalım. “Sınırsız” kavramının bir tutam tuzla alınması gerektiğini unutmayın. Örneğin, bir SiteGround Başlangıç ​​planı için sınırsız trafik, ayda 10.000 ziyaretçiyi etkili bir şekilde çevirir. Sınırsız bant genişliği ve DreamHost’tan depolama, aslında “normal kullanım” politikasıyla sınırlıdır.

Paylaşılan Evsahipliği.

 • SiteGround – Başlamak plan ($ 3,95 / ay) 10 GB web alanı ile; GrowBig plan ($ 7.95 / ay) 20 GB web alanı ve GoGeek plan ($ 14.95 / ay) 30 GB web alanına sahip (en az bir yıl boyunca kayıt olurken.)
 • DreamHost – Gönderen 7,95 $ / ay için 9,95 $ / aylık (sırasıyla en az 36 ve 12 ay kayıt olurken) ve sınırsız e-posta adresi, bant genişliği ve depolama alanı sunar.

WordPress Barındırma

 • SiteGround – Başlangıç ​​planı ($ 3,95 / ay) 10 GB web alanı ile; GrowBig plan ($ 7.95 / ay) 20 GB web alanı ve GoGeek plan ($ 14.95 / ay) 30 GB web alanına sahip (en az bir yıl boyunca kayıt olurken.)
 • DreamHost – Yıllık ($ 19.95 / ay); Aylık (Aylık 24,95 ABD doları).

Sanal Özel Sunucular (DreamHost) ve Cloud (SiteGround) barındırma
SSD sürücülerin birincil avantajı, verileri geleneksel sürücülerden daha hızlı alabilmeleridir.

 • SiteGround
  • giriş 2GB DDR RAM ile planlama & 20GB disk alanı (Aylık 60 ABD doları).
  • kuruluş 4GB DDR RAM ile planlama & 80GB disk alanı (Aylık 140 $).
 • DreamHost
  • 2GB RAM & 60 GB SSD (Aylık 30 ABD doları).
  • 8GB RAM & 120 GB SSD (Aylık 120 $).

Özel barındırma
SATA sürücülerin birincil avantajı, “kayıp” olarak adlandırılan verilerin neredeyse her zaman alınabilmesidir.

 • SiteGround
  • giriş 4GB RAM ile sunucu planı & 500 GB SATA II HDD (aylık 229 $).
  • kuruluş 16 GB RAM ile sunucu planı & 4 x 500GB SATA III HDD (429 $ / aylık).
 • DreamHost
  • starter CORE 4 4GB RAM ile planlama & 1 TB HDD (Aylık 149 $).
  • Ödül TEMEL 12 32B RAM ile planlama & 240 GB SDD (Aylık 329 $)(Aylık 329 $).

Yeni başlayanlar için en iyisi. DreamHost’un Paylaşılan barındırma planı yeni bir işletme için idealdir ve bir blog, başlangıç ​​işletmesi veya küçük e-Ticaret sitesi için yeterli kaynak sağlar. SiteGround’un Başlangıç ​​planı kişisel kullanım ve nihayetinde yükseltmek zorunda kalacaklarını ancak temel bir web varlığı oluşturarak “suları test etmek” istediklerini bilen işletmeler içindir..

Para iade garantisi: Her iki durumda da, alan adı kaydı için kurulum ücreti veya ücreti yoktur. Her ikisi de para iade garantisi sunar (DreamHost için 97 gün ve SiteGround için 30 gün). DreamHost’un garantisi kulağa etkileyici gelse de, bunun yalnızca Paylaşılan barındırma için geçerli olduğunu unutmayın.

Hosting Planları Fiyatlandırmasına İlişkin Görüş

Yan yana, bu iki ev sahibi için planları ve fiyatlandırma biraz kafa karıştırıcı görünüyor ama özellik için karşılaştırılabilir, özellik. Ne kadar çok RAM harcarsanız o kadar iyidir. İhtiyacınız olan depolama alanı, depolamayı planladığınıza, ör. videolar ve resimler çok yer kaplar, bu yüzden bir fotoğrafçıysanız depolama ile ilgili gereksinimleriniz artacaktır. Gereksinimlerinizin ve sitenizin işlevselliğinin kapsamlı bir listesini ve her iki ana bilgisayarın destek departmanlarıyla sorularınız için iletişime geçmenizi öneririz. Bu aynı zamanda desteklerinin kalitesini değerlendirmek ve ihtiyacınız olan şey hakkında ücretsiz tavsiye almak için zekice akıllı bir yoldur.

DreamHost ve SiteGround nasıl kullanılır?

Kullanım kolaylığı

Arayüzü kullanımı kolay

Kontrol Paneli. Daha önce gördüğümüz gibi, DreamHost ve SiteGround’un farklı arka uç arabirimleri var. CPanel’e alışkınsanız, DreamHost’un kontrol paneli sizi hayal kırıklığına uğratabilir; yeni başlayan biriyseniz, hangi ana bilgisayarı seçerseniz seçin benzer bir öğrenme eğrisindesiniz, bu önemli değil..

Tek Tıkla Yükleyici. Çoğu kontrol paneli, WordPress, ZenCart ve takvim ve fotoğraf galerisi yardımcı programları gibi popüler yazılımlar ve komut dosyaları için tek tıklamayla yükleme olanağı sunar. Tek tıklamayla yükleyiciler, sayfa optimizasyonunu etkinleştirmek, sitenizi canlı hale getirmek, güvenlik yazılımını etkinleştirmek ve e-posta hesapları oluşturmak için de kullanılır. Çoğu uygulama eklentisi için tek tıklamayla yazılım yüklemesi sunmayan çok az sayıda barındırma şirketi vardır ve hem SiteGround hem de DreamHost.

Kullanım Kolaylığı Konusundaki Görüşler

DreamHost ve SiteGround’un kullanımı kolay basit arayüzleri vardır. DreamHost, kontrol panelindeki çoğu görevi gerçekleştirmek için ekran görüntüleri ve adım adım talimatlar içeren Wiki öğreticileriyle SiteGround’u ipuçları.

DreamHost ve SiteGround desteği

Teknik ve Müşteri Desteği

Kullanıcı desteği karşılaştırıldı

DreamHost, son sayımdaki 96 öğretici, bir kullanıcı forumu ve kapsamlı bir Wiki içeren resmi bir bloga sahiptir..

SiteGround’un geniş bir SSS bilgi tabanı ve WordPress, Joomla ve Magento için derinlemesine eğitimleri vardır.

Her ikisi de yeni kullanıcıların başlamasına yardımcı olmak için birçok resmi olmayan web sayfası oluşturdu.

İletişim DreamHost:

twitter: @DreamHost ve @DreamHostCare

Telefon: 7147064182

İletişim SiteGround:

twitter: @SiteGround ve

Telefon: 1.866.605.2484

Kullanıcı Desteği Görüşü

Her iki sunucu da 7/24 destek garantisi verirken – canlı sohbet ve destek biletleri (e-posta) – yalnızca SiteGround ücretsiz telefon desteği sunar. Bu muhtemelen çoğu yorumcunun ve internette yayınlanan şikayetlerin yarısında bahsedilen DreamHost’un en büyük başarısızlığı.

DreamHost and SiteGround için üye yorumları

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı incelemeleri karşılaştırıldı

Not: Kullanıcı incelemelerinin subjektif olduğunu ve bazen de teknik olmasa da kullanıcıların bir ana bilgisayarla yaptıkları sözleşmenin koşullarını yanlış anladıklarını unutmayın. Paylaşılan sunucularda kapatılan web siteleri söz konusu olduğunda, kaynakları aşırı kullandıkları için bu, ana bilgisayarlar ve müşteriler arasında yaygın bir tartışma kemiğidir..

Olumlu yorumlar.

Hem DreamHost hem de SiteGround, müşterilerin çoğundan genç, hevesli ve enerjik desteklerinden övgüler alır. SiteGround, pahalı da olsa daha üstün, Bulut barındırma için ek puanlar alır.

Olumsuz yorumlar.

DreamHost, müşterilerinin internetten üç ana şikayetini ortaya çıkarır. Birincisi, telefon desteği olmadığı; ikincisi, standart olmayan tartışmalı kontrol panellerinin sezgisel olmadığı; ve üçüncü olarak, ABD dışındaki kullanıcılar için desteğe erişim rahatsız edici olabilir ve sorunların çözülmesini geciktirebilir.

SiteGround, temel olarak ekstra maliyetler etrafında dönen üç alanda beğeninize sunar. Birçok kullanıcı, alan adı koruması için fazladan ödeme yapmak ve site aktarımları için ödeme yapmak zorunda kalıyor. Üçüncü büyük şikayet, 500 hata veya CloudFlare ile “bağlantı sorunları” dır; bu hataların bazıları, Paylaşılan barındırma planlarındaki sınırlı kaynaklarla ilişkilendirilir.

Kullanıcı Yorumları

Bir e-Ticaret işiniz varsa veya yeni başlayan biriyseniz, ortalamanın üzerinde destek şarttır. Her iki ev sahibi de hizmet mükemmelliğine ve müşterilerini ciddiye almaya kararlı. İncelemelere göre, her iki site de, genel olarak, kendi yollarında başarılı olduğunu kanıtlamış benzersiz, popüler olmayan, hatta standart olmayan iş modellerini cesurca uyguladı..

DreamHost ve SiteGround karşılaştırması

Hangi Web Host Size Uygun??

En İyi Platformu Seçme

Dreamhost seçmek için haklı nedenleriniz:

 • Daha fazla deneyim ve daha fazla ödül
 • Üstün para iade garantisi
 • Profesyonellere dış kaynaklı veri merkezleri
 • Şeffaf fiyatlandırma yapısı

SiteGround’u seçmek için nedenler:

 • Geleneksel, kullanımı kolay cPanel kontrol paneli
 • Global sunucu ağı
 • Güvenliğe yenilikçi yaklaşım
 • Süper bütçe giriş düzeyinde teklif

DreamHost, güvenilirlik, esneklik ve planlarını yükseltme seçeneği gerektiren işletmeler ve e-ticaret siteleri için en iyisidir. Bir blog yazan veya işletmesinin yalnızca web varlığına ihtiyacı olan biri için aşırı derecede büyük.

SiteGround, ev kullanımı için, bir bütçeyle girişimciler ve küçük işletmeler için değil, aynı zamanda SiteGround’un kendisinden daha büyük ana bilgisayarlarla rekabet ettiği yenilikçi girişimciliğe değer veren daha büyük şirketler için de idealdir.

Bu inceleme her iki durumda da sizi etkilemediyse benzer bir ligdeki bazı rekabetçi web sitelerine göz atın.

WebHostingHub, SiteGround’un Başlangıç ​​planına rakip olan SPARK adında bir giriş seviyesi Paylaşımlı barındırma planına sahiptir. WebHosting Hub’ın destek modeli olan Endurance International Group (EIG) üyesi birinci sınıftır ve EIG şemsiyesi altında kız ve erkek kardeşleri tarafından desteklenmektedir..

Rakip olmak için 1996 yılında doğan BlueHost, 1,9 milyondan fazla alana ev sahipliği yapan, dünyanın en büyük hosting şirketlerinden biridir. Hemen hemen tüm “En iyi 10 hosting şirketi” listesinin başında yer alıyor.

Paylaşmak istediğiniz web barındırma ile ilgili sorularınız, yorumlarınız veya keyifli bir deneyiminiz varsa bize bir satır bırakın. Sizden duymak isteriz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map